طلسم رضایت ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم رضایت ازدواج | این یک درس در مورد رهبری، مرزها، و همچنین چالش های مراقبت از خود بود. همانطور که ما در مورد آن صحبت می کردیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برخی از همسفران ما با داستان های خود در مورد اینکه چگونه دیگران را در اولویت قرار داده اند، در اجرای مراقبت از خود ناکام بوده اند و همه اینها در صورتشان منفجر شده است، بررسی کردند.

طلسم رضایت ازدواج

طلسم رضایت ازدواج | کارلی آدلر، که برای کمک به من و جف آمده بود تا این سفر را به کتاب تبدیل کنیم، درباره یکی از شیاطین درونی خود صحبت کرد.

استاد | به عنوان زنی که همسر و مادر بودن را با شغل نویسندگی پرمشغله ای که به تعدادی از مشتریان با اکتان بالا خدمت می کند تعادل برقرار می کند.

طلسم رضایت ازدواج | از این وضعیت چیزهای زیادی می شد آموخت. برای ادی، این فقط «یک درس ساده مراقبت از خود» نبود. به گفته او، این همچنین تمثیلی بود درباره آنچه اتفاق می‌افتد وقتی «ذهن‌آگاهی با سرمایه‌داری روبرو می‌شود».

گاهی اوقات متوجه می شود که تعهدات زیادی بر عهده می گیرد. “بنابراین مانند “بله، بله، بله بله بله.” و منظورم این است.

طلسم رضایت ازدواج | من با عصبانیت نیستم که بگویم بله و همه چیز را قبول کنم.» اما در نقطه ای او با یک سیم داخلی نادیده مواجه می شود، “و سپس به پری خشم تبدیل می شود.” “Rage Fairy” اصطلاحی است که جف ظاهراً در طی گفتگوی جداگانه با کارلی در مورد این موضوع ابداع کرده است.

READ  ابطال طلسم از راه دور

همانطور که جف توضیح داد، مثل این است که کارلی با یک «تک شاخ کرکی صورتی» شروع می‌کند که «همه صلح و عشق است». اما وقتی تحریک می‌شود، «به این تک‌شاخ روان پریش تبدیل می‌شود و همه چیز را از بین می‌برد».

طلسم رضایت ازدواج | در حالی که همه ما می خندیدیم، کارلی موافقت کرد: “آره.” «متاسفانه وقتی تمایل به رنجش تبدیل می‌شود.

می‌توانم برای اطرافیانم کمی مخرب باشم. سوئیچ می چرخد.» جف گفت: «و این دقیقاً همان احساسی است که برای من هم دارد. «به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد که یک سوئیچ ورق خورده است. من حدس می زنم مانند جکیل و هاید.

طلسم رضایت ازدواج | من فقط فوق العاده هستم “بله، بله، بله، خوشحالم که مفید هستم.” و ناگهان پاسخ من مانند “لعنت به تو برای همیشه” است.

اپیزودهای نادر اما تلخ از چیزی که گرچن روبین نویسنده آن را «شورش ناگزیر» می‌نامد. برای مثال، من اغلب در رستوران‌ها از بشقاب او غذا می‌خورم.

طلسم رضایت ازدواج | معمولاً او خوشحال می‌شود که آن را به اشتراک بگذارد. اما اگر من حوصله آخرین لقمه‌ی اورچیت مورد علاقه‌اش را داشته باشم.

برای جف، این لحظات اغلب به فرصت هایی برای قضاوت خود تبدیل می شوند. “دیدن این چیزها بسیار سخت است.

طلسم رضایت ازدواج | زیرا فکر می کنید، “من یک دیو هستم و همیشه اینگونه خواهم بود.” این من واقعی هستم.» من در این بحث گروهی خودم قضاوت شخصی خودم را تجربه می کردم.

زیرا واقعاً نمی توانستم با بسیاری از آن ارتباط برقرار کنم. «من قطعاً آنطور که شما بچه‌ها هستید سازگار نیستم، جایی که می‌چرخم و به همه چیز بله می‌گویم.

READ  دعانویس خیلی قوی

طلسم رضایت ازدواج | من از خودمحور بودن و توانایی خود برای دلسوزی می ترسم.» این برای من یک موضوع عمیق است.

در بیشتر زندگی‌ام، دوستان، خانواده‌ام و من با این واقعیت که می‌توانم کمی تند و تند باشم شوخی کرده‌ایم.

طلسم رضایت ازدواج | پدر و مادرم دوست دارند مردم را با داستان‌های حماسی نوجوانی‌ام شاد کنند، مثل اینکه چگونه برادر کوچک‌تر کتاب‌خوانم را با پرتاب یخ به سقف در هر کجا که کتاب می‌خواند.

شکنجه می‌دهم تا «برف بریزد». در دانشگاه، هم اتاقی من عادت داشت که یک فرهنگ لغت را روی بالش من باز بگذارد که کلمه «اخلاق» برجسته شده بود.

طلسم رضایت ازدواج | در روزهای اولیه ازدواجمان، وقتی بیانکا به خاطر تخلفی با من روبرو می‌شد، اغلب پوزخند می‌زدم و اعلام می‌کردم که تقصیر اوست، زیرا «تو بد ازدواج کردی».

متأسفانه حقیقتی در زیر این شوخی ها وجود داشت. من سابقه طولانی خاردار بودن دارم. (این طور نیست که من چنگیز خان بودم.

طلسم رضایت ازدواج | اما مطمئناً مواقعی وجود داشت که درگیری‌ها را در محل کار یا خانه به داد و فریاد تبدیل کردم.) بخشی از آن مادرزادی بود.

بالاخره من نوه رابرت جانسون هستم. بخشی از آن آموخته شد; شوخ طبعی تند من دوستانی را برایم به ارمغان آورد (اگرچه باید اذعان کرد که همه به آن علاقه نداشتند)، و روحیه رقابتی من مرا از نظر حرفه ای به جلو سوق داد.

طلسم رضایت ازدواج | با این حال، حتی با وجود اینکه بیشتر تمایلم به خشمگین بودن را پشت سر گذاشته‌ام، این بخشی دردناک از خودانگاره من باقی مانده است.

READ  چگونه طلسم ازدواج بنویسیم

به خصوص وقتی خودم را با افراد نرم‌تر و نوع‌دوست‌تر مثل بیانکا، جف و کارلی مقایسه می‌کنم. برای من غیرمعمول نیست که متوجه شوم یک انگیزه خودخواهانه یا خشمگین می شوم و سپس وارد یک داستان کامل از فلش دوم می شوم درباره اینکه من چه آدم وحشتناکی هستم.

طلسم رضایت ازدواج | نکته – همانطور که من آموخته ام، و همانطور که در سراسر این کتاب گفته ایم – این است که نسبت به آنچه احساس می کنید احساس گناه نکنید.

این است که همه چیز را به وضوح ببینید، به طوری که شما را کنترل نکند. همانطور که جف برای گروه ما در اتوبوس توضیح داد.

طلسم رضایت ازدواج | استراتژی هوشمندانه این است که با آرامش و دوستانه به مشکلات خود رسیدگی کنید، که – و اینجا جایی است که او مرا از دست داد – راه را برای ظهور یک “قلب دوست داشتنی” باز می کند.

وقتی از عباراتی مانند “قلب دوست داشتنی” استفاده می کنید، آیا می توانم پوک کنم؟ من پرسیدم. این به سرعت به بحث در مورد اینکه آیا باید این کتاب را «قلب دوست داشتنی» نوشته دن هریس بنامیم، که تصویری از من روی جلد دارد، با باد در موهایم می‌وزد، تبدیل شد.

طلسم رضایت ازدواج | شخصی عنوان جایگزین اثر دن هریس را پیشنهاد کرد. با وجود اینکه من یک ضداحساس گرا هستم، اما واقعاً به قدرت اعمال شفقت اعتقاد دارم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نوزده =

نوشته های مشابه