طلسم رضایت ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم رضایت ازدواج | این یک درس در مورد رهبری، مرزها، و همچنین چالش های مراقبت از خود بود. همانطور که ما در مورد آن صحبت می کردیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برخی از همسفران ما با داستان های خود در مورد اینکه چگونه دیگران را در اولویت قرار داده اند، در اجرای مراقبت از خود ناکام بوده اند و همه اینها در صورتشان منفجر شده است، بررسی کردند.

طلسم رضایت ازدواج

طلسم رضایت ازدواج | کارلی آدلر، که برای کمک به من و جف آمده بود تا این سفر را به کتاب تبدیل کنیم، درباره یکی از شیاطین درونی خود صحبت کرد.

استاد | به عنوان زنی که همسر و مادر بودن را با شغل نویسندگی پرمشغله ای که به تعدادی از مشتریان با اکتان بالا خدمت می کند تعادل برقرار می کند.

طلسم رضایت ازدواج | از این وضعیت چیزهای زیادی می شد آموخت. برای ادی، این فقط «یک درس ساده مراقبت از خود» نبود. به گفته او، این همچنین تمثیلی بود درباره آنچه اتفاق می‌افتد وقتی «ذهن‌آگاهی با سرمایه‌داری روبرو می‌شود».

گاهی اوقات متوجه می شود که تعهدات زیادی بر عهده می گیرد. “بنابراین مانند “بله، بله، بله بله بله.” و منظورم این است.

طلسم رضایت ازدواج | من با عصبانیت نیستم که بگویم بله و همه چیز را قبول کنم.» اما در نقطه ای او با یک سیم داخلی نادیده مواجه می شود، “و سپس به پری خشم تبدیل می شود.” “Rage Fairy” اصطلاحی است که جف ظاهراً در طی گفتگوی جداگانه با کارلی در مورد این موضوع ابداع کرده است.

READ  طلسم فلفل سیاه

همانطور که جف توضیح داد، مثل این است که کارلی با یک «تک شاخ کرکی صورتی» شروع می‌کند که «همه صلح و عشق است». اما وقتی تحریک می‌شود، «به این تک‌شاخ روان پریش تبدیل می‌شود و همه چیز را از بین می‌برد».

طلسم رضایت ازدواج | در حالی که همه ما می خندیدیم، کارلی موافقت کرد: “آره.” «متاسفانه وقتی تمایل به رنجش تبدیل می‌شود.

می‌توانم برای اطرافیانم کمی مخرب باشم. سوئیچ می چرخد.» جف گفت: «و این دقیقاً همان احساسی است که برای من هم دارد. «به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد که یک سوئیچ ورق خورده است. من حدس می زنم مانند جکیل و هاید.

طلسم رضایت ازدواج | من فقط فوق العاده هستم “بله، بله، بله، خوشحالم که مفید هستم.” و ناگهان پاسخ من مانند “لعنت به تو برای همیشه” است.

اپیزودهای نادر اما تلخ از چیزی که گرچن روبین نویسنده آن را «شورش ناگزیر» می‌نامد. برای مثال، من اغلب در رستوران‌ها از بشقاب او غذا می‌خورم.

طلسم رضایت ازدواج | معمولاً او خوشحال می‌شود که آن را به اشتراک بگذارد. اما اگر من حوصله آخرین لقمه‌ی اورچیت مورد علاقه‌اش را داشته باشم.

برای جف، این لحظات اغلب به فرصت هایی برای قضاوت خود تبدیل می شوند. “دیدن این چیزها بسیار سخت است.

طلسم رضایت ازدواج | زیرا فکر می کنید، “من یک دیو هستم و همیشه اینگونه خواهم بود.” این من واقعی هستم.» من در این بحث گروهی خودم قضاوت شخصی خودم را تجربه می کردم.

زیرا واقعاً نمی توانستم با بسیاری از آن ارتباط برقرار کنم. «من قطعاً آنطور که شما بچه‌ها هستید سازگار نیستم، جایی که می‌چرخم و به همه چیز بله می‌گویم.

READ  شکستن طلسم دل سیاهی

طلسم رضایت ازدواج | من از خودمحور بودن و توانایی خود برای دلسوزی می ترسم.» این برای من یک موضوع عمیق است.

در بیشتر زندگی‌ام، دوستان، خانواده‌ام و من با این واقعیت که می‌توانم کمی تند و تند باشم شوخی کرده‌ایم.

طلسم رضایت ازدواج | پدر و مادرم دوست دارند مردم را با داستان‌های حماسی نوجوانی‌ام شاد کنند، مثل اینکه چگونه برادر کوچک‌تر کتاب‌خوانم را با پرتاب یخ به سقف در هر کجا که کتاب می‌خواند.

شکنجه می‌دهم تا «برف بریزد». در دانشگاه، هم اتاقی من عادت داشت که یک فرهنگ لغت را روی بالش من باز بگذارد که کلمه «اخلاق» برجسته شده بود.

طلسم رضایت ازدواج | در روزهای اولیه ازدواجمان، وقتی بیانکا به خاطر تخلفی با من روبرو می‌شد، اغلب پوزخند می‌زدم و اعلام می‌کردم که تقصیر اوست، زیرا «تو بد ازدواج کردی».

متأسفانه حقیقتی در زیر این شوخی ها وجود داشت. من سابقه طولانی خاردار بودن دارم. (این طور نیست که من چنگیز خان بودم.

طلسم رضایت ازدواج | اما مطمئناً مواقعی وجود داشت که درگیری‌ها را در محل کار یا خانه به داد و فریاد تبدیل کردم.) بخشی از آن مادرزادی بود.

بالاخره من نوه رابرت جانسون هستم. بخشی از آن آموخته شد; شوخ طبعی تند من دوستانی را برایم به ارمغان آورد (اگرچه باید اذعان کرد که همه به آن علاقه نداشتند)، و روحیه رقابتی من مرا از نظر حرفه ای به جلو سوق داد.

طلسم رضایت ازدواج | با این حال، حتی با وجود اینکه بیشتر تمایلم به خشمگین بودن را پشت سر گذاشته‌ام، این بخشی دردناک از خودانگاره من باقی مانده است.

READ  دعانویس در تهران

به خصوص وقتی خودم را با افراد نرم‌تر و نوع‌دوست‌تر مثل بیانکا، جف و کارلی مقایسه می‌کنم. برای من غیرمعمول نیست که متوجه شوم یک انگیزه خودخواهانه یا خشمگین می شوم و سپس وارد یک داستان کامل از فلش دوم می شوم درباره اینکه من چه آدم وحشتناکی هستم.

طلسم رضایت ازدواج | نکته – همانطور که من آموخته ام، و همانطور که در سراسر این کتاب گفته ایم – این است که نسبت به آنچه احساس می کنید احساس گناه نکنید.

این است که همه چیز را به وضوح ببینید، به طوری که شما را کنترل نکند. همانطور که جف برای گروه ما در اتوبوس توضیح داد.

طلسم رضایت ازدواج | استراتژی هوشمندانه این است که با آرامش و دوستانه به مشکلات خود رسیدگی کنید، که – و اینجا جایی است که او مرا از دست داد – راه را برای ظهور یک “قلب دوست داشتنی” باز می کند.

وقتی از عباراتی مانند “قلب دوست داشتنی” استفاده می کنید، آیا می توانم پوک کنم؟ من پرسیدم. این به سرعت به بحث در مورد اینکه آیا باید این کتاب را «قلب دوست داشتنی» نوشته دن هریس بنامیم، که تصویری از من روی جلد دارد، با باد در موهایم می‌وزد، تبدیل شد.

طلسم رضایت ازدواج | شخصی عنوان جایگزین اثر دن هریس را پیشنهاد کرد. با وجود اینکه من یک ضداحساس گرا هستم، اما واقعاً به قدرت اعمال شفقت اعتقاد دارم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =

نوشته های مشابه