طلسم رزق و روزی فراوان


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم رزق و روزی فراوان | کسی که هودی پوشیده بود و داستانی دلخراش برای گفتن داشت. او به عنوان یک نوزاد کرک از مادری مبتلا به بیماری روانی فلج کننده متولد شده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او توسط مادربزرگش بزرگ شد که دوست پسرش او را مورد آزار جنسی قرار داد.

طلسم رزق و روزی فراوان

طلسم رزق و روزی فراوان | اینطور با او رفتار نکن، او فقط سعی می‌کند شما را دوست داشته باشد.» اما این تنها چیزی است که می‌دانم: «لعنت به تو، همه مرا ترک کردند.» او ادامه داد که اکنون اعضای خانواده‌اش خیلی بیشتر از آن خارج شده‌اند.

استاد | او در حالی که صدایش شکسته بود و چشمانش درخشید گفت: “یکی از چیزهایی که من نگران آن هستم این واقعیت است که پدرم بعد از بیست و پنج سال از زندان بیرون آمد و من نمی دانم چگونه او را دوست داشته باشم.” . «مثل این است که «کاندیس، می‌خواهی چه کار کنی؟

طلسم رزق و روزی فراوان | زیرا وقتی به صحبت‌های تو گوش می‌دهم، به یاد می‌آورم که چیزهایی که نگرانشان هستم مسخره هستند.» این تصور تنها زمانی تقویت شد که زمان شنیدن صحبت های کندیس پرایس فرا رسید.

زندان بدون جایی برای رفتن او گفت: «بنابراین احساس می‌کنم این به من بستگی دارد که بفهمم چه کار کنم.

طلسم رزق و روزی فراوان | و من خیلی وسوسه می شوم که به خیابان ها بروم و مقداری دوپ دریافت کنم و آن را بفروشم، اما در همان زمان باید بفهمم که این من نیستم.

READ  شکستن طلسم درس نخواندن

من آن آدم سابق نیستم و برای تغییر آمده ام.» خواندن او همچنین شامل اشاره ای به تقریباً دوازده اقدام به خودکشی او بود – «مثل یک جعبه دونات دانکین» – و با این نتیجه گیری کرد: «این مزخرف عمیق می شود. اما می‌خواهم از مرد بالا تشکر کنم که هرگز در یک نهر پیدا نشدم.» کندیس با تشویق همسالانش و سپس موجی از شفقت به ظاهر بی دردسر مورد استقبال قرار گرفت.

طلسم رزق و روزی فراوان | آنها دستان خود را به دور او انداختند و با کلمات تشویق و حمایت جلو گرفتند. عمر به او گفت: «این را مشکل خود نکن. مشکل ماست.» او افزود: «و تا آنجایی که پدرت و عشقت پیش می‌رود، فقط… تو نباید کاری انجام دهی. هیچی حس نکن فقط باش.

طلسم رزق و روزی فراوان | حس میکنی چی میگم؟ فقط باش. تو باش، و این خواهد آمد.» مایلرل با صدای بلند گفت: “برای دوست داشتن پدرت باید خودت را دوست داشته باشی.” تماشای کندیس که این جهش را انجام می‌دهد و دوستانش در این دایره عاشقانه گرفتار می‌شوند، فوق‌العاده تکان‌دهنده بود.

همچنین برای من به عنوان کسی که تلاش می‌کردم در مورد تمرکز حواس پراکنده کنم، آموزنده بود، زیرا این جوانان ویژگی‌های بسیاری را نشان می‌دادند که می‌توان از طریق مدیتیشن پرورش داد: گوش دادن از نزدیک، مواجهه رودررو با احساسات و زندگی با شفقت.

طلسم رزق و روزی فراوان | آنها به ما نیاز نداشتند؛ آنها قبلاً آن را انجام می دادند. این بدان معنا نیست که افزودن تمرین مدیتیشن نمی تواند مفید باشد.

READ  طلسم مرگ فوری

طلسم رزق و روزی فراوان | اما به وضوح روند نوشتن – که به آنها اجازه می داد تا احساسات خود را با فاصله کمی ببینند – و بحث گروهی که واقعاً نوعی درمان گروهی بود، آنها را به همراه داشت. یک راه طولانی.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفده =

نوشته های مشابه