طلسم راضی شدن به ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم راضی شدن به ازدواج | یادآوری برای مکث و نفس کشیدن برای لحظه ای. داخل، خارج تنش و اضطرار را بیرون بیاورید. شما هنوز هم می توانید بر اساس نیاز عمل کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شما فقط سعی می کنید کوچکترین فاصله را بین محرک و پاسخ قرار دهید. این نبرد، به هر حال، عملاً کل نبرد است، بنابراین نمی گویم آسان است.

طلسم راضی شدن به ازدواج

طلسم راضی شدن به ازدواج | اما نیازی نیست که کامل باشد. حتی زمانی که کمی یا حتی زیاد تسلیم شدید می‌توانید متوقف شوید. هنوز کنترل آسیب وجود دارد.

استاد | اینطور نیست که توقف و رفتن تنها دو گزینه شما هستند. چیز دیگری که به من کمک کرد تا با هوس‌ها کنار بیایم.

طلسم راضی شدن به ازدواج | وقتی اولین تکان های یک میل را احساس کردید، سعی کنید از آن احساس به عنوان یک هشدار اولیه استفاده کنید.

به‌ویژه اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن نظرات نیمه کاره – چیزی است که از معلم ذن، برنی گلسمن یاد گرفتم.

طلسم راضی شدن به ازدواج | وقتی وارد هر موقعیتی می‌شوید، می‌گوید: «فکر کن: نمی‌دانم». مثل قبل، وانمود نکنید که می‌دانید چه خبر است یا واقعاً چه خبر است.

کمی در موقعیت آرام باشید، تماشا کنید، یاد بگیرید. در اینجا فروتنی وجود دارد که واقعاً مفید است. این یک نوع “توقف” طبیعی است که می توانید یاد بگیرید که آن را با خود در تمام زندگی خود بیاورید.

طلسم راضی شدن به ازدواج | بعدی فهمیدن است. این فقط به این معنی است: “اوه بله، من این اصرار را دارم که در شرف ظهور است. من می دانم که اصرار در مورد چیست.

READ  شکستن طلسم قورباغه

آنها چیزهایی هستند که باعث می‌شوند من مانند یک احمق بی‌نظم رفتار کنم و به زنجیره‌های طولانی خودزنی و پشیمانی سوق پیدا کنم.» این حداقل حرکت «درک» است: به اندازه کافی هوشیار باشید تا زمانی که میل را احساس می کنید بدانید.

طلسم راضی شدن به ازدواج | حرکت عمیق تر این است که کنجکاو شوید که در کجای بدن خود احساس می کنید، چه احساسی دارد، چگونه حرکت می کند. آیا در صورت شماست؟

دستات؟ سینه ات؟ آیا خاردار است یا صاف، متمرکز یا پخش شده؟ این خیلی مهم است. دانش قدرت است. اگر در زندگی‌تان میل زیادی دارید که با آن دست و پنجه نرم می‌کنید.

طلسم راضی شدن به ازدواج | سیگار کشیدن، مشت زدن، پرخوری کردن، پرخوری کردن – بدانید که این درام در کجای بدن شما پخش می‌شود. شما همچنین می توانید شروع به درک چرخه زندگی تمایلات خود کنید.

به طور کلی تکانه های ما منحنی زنگی شکل دارند، به این معنی که به سرعت بالا می آیند و شدید می شوند اما سپس باریک می شوند.

طلسم راضی شدن به ازدواج | هنگامی که یاد گرفتید مرکز تمایل را پیدا کنید، گام بعدی سوار شدن بر آن، سوار شدن بر موج است. آروم باش. “آرامش” را می توان “سوار” نیز نامید.

به جز من احساس می‌کنم که دارم به عقب می‌روم. مثل این است که متوجه موجی می‌شوید که می‌خواهد شما را به سمت بالا و جلو سوق دهد تا انجام دهید یا بگویید.

طلسم راضی شدن به ازدواج | اما در عوض برعکس عمل می‌کنید: نفس خود را بیرون می‌دهید و عمداً آرام می‌شوید و برمی‌گردید. یک لحظه وقت بگذارید تا واقعاً این سناریو را در تصورات خود احساس کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

نوشته های مشابه