طلسم رابطه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم رابطه | وقتی این چاکرا نسبتاً بسته است (همانطور که در اکثر افراد اینگونه است)، ممکن است احساس کنید که از بعد مقدس یا معنوی زندگی جدا شده اید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هنگامی که باز می شود، ممکن است در ابتدا فشار یا درد ملایمی را احساس کنید.

طلسم رابطه

طلسم رابطه | در عین حال، ممکن است احساس کنید هویت خود را در حال انحلال و ادغام با گستره وسیع خود هستید.

نیازی به گفتن نیست که باز شدن این چاکرا یک رویداد گرانبها است که در سنت های معنوی خاصی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

استاد | که احتمالاً با بینش های درونی یا حتی توانایی های روانی همراه است. بیان مثبت: “من چیزها را به وضوح می بینم.” چاکرای هفتم (همچنین به عنوان “چاکرای تاج” شناخته می شود): در بالای سر قرار دارد و با مسائل آزادی و تعالی معنوی مرتبط است.

طلسم رابطه | با باز شدن این چاکرا، ممکن است بینش ها یا شهودهای ناگهانی داشته باشید که افق های فکری یا معنوی شما را گسترش می دهد.

بیان مثبت: “من هستم.” وقتی احساس می کنید بی پایه و اساس هستید، چه کاری باید انجام دهید گاهی اوقات افرادی که مدیتیشن می کنند.

طلسم رابطه | به دنبال آن انرژی از تاج سر آزاد می شود و هجوم چیزی که مردم به عنوان فیض، صلح، برکت یا روشنایی توصیف می کنند.

متوجه می شوند که چاکراهای بالایی آنها (یعنی مراکز انرژی از قلب تا تاج) سریعتر از چاکراهای پایین باز می شوند و انرژی و بینش را به سرشان می آورد.

READ  دعانویس برای دفع همزاد

طلسم رابطه | و شانه ها در حالی که نیمه پایینی بدن آنها نسبتاً راکد یا بی حس می ماند. به طور خاص، کسانی که با برخی از عوارض جانبی پر زرق و برق مدیتیشن منحرف می شوند.

ممکن است احساس بی پایه و اساس کنند و ارتباط خود را با نیازهای اساسی خود برای غذا، خواب و ورزش از دست بدهند.

طلسم رابطه | یک تمرین ساده است که می تواند به شما کمک کند زمانی که احساس می کنید از بدن خود خارج می شوید و به قلمروی اثیری تر می روید در زمین فرود بیایید.

با آرام نشستن، بستن چشمان خود و گرفتن یک ورزش شروع کنید. چند نفس آهسته و عمیق در صورت امکان، با پشت نسبتاً صاف روی زمین بنشینید (برای اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت نشستن، به فصل 8 مراجعه کنید).

طلسم رابطه | هوشیاری خود را روی قسمت پایین شکم خود متمرکز کنید، در نقطه ای حدود 2 اینچ زیر ناف و 1.5 اینچ در داخل بدن. رزمی‌کاران این منطقه را t’an t’ien می‌نامند و معتقدند که نقطه کانونی انرژی زندگی یا چی است.

این منطقه را با توجه آگاهانه کاوش کنید و به احساس آن توجه کنید. 3. نفس خود را به این ناحیه هدایت کنید، هنگام دم آن را منبسط کنید و هنگام بازدم آن را منقبض کنید.

طلسم رابطه | آگاهانه و عمداً به مدت پنج دقیقه یا بیشتر در داخل بدن خود نفس بکشید و اجازه دهید آگاهی و انرژی شما در آنجا متمرکز شود.

توجه کنید که چگونه مرکز ثقل شما از قسمت بالایی بدن به سمت t’an t’ien تغییر می کند. 4. در ادامه نفس کشیدن با t’an t’ien خود، تصور کنید که درختی هستید با ریشه هایی که به اعماق زمین می روند.

READ  نوشتن دعا برای زیبایی

طلسم رابطه | هر دو این ریشه‌ها را احساس کرده و تجسم می‌کنند که از t’an t’ien سرچشمه می‌گیرند و از پایه ستون فقرات شما به سمت زمین رشد می‌کنند.

تا آنجا که می‌توانید تصور کنید در خاک پخش می‌شوند. 5. احساس کنید و تصور کنید که این ریشه ها در حین دم انرژی را از زمین به درون شما می کشند.

طلسم رابطه | در هنگام بازدم انرژی پخش شده از طریق ریشه ها را احساس کنید. به احساس و تجسم این گردش انرژی – بالا در هنگام دم، پایین در هنگام بازدم – برای پنج یا ده دقیقه ادامه دهید.

زمانی که t’an t’ien شما احساس بارگیری و قدرت می کند، می توانید برخیزید و به انجام روز خود بپردازید. هرازگاهی، یکی دو لحظه توقف کنید و یک بار دیگر ریشه های خود را تصور کنید.

طلسم رابطه | آماده شدن برای خواب اکثر مردم در شب پر از نگرانی ها، نگرانی ها و هیجانات انباشته شده در طول روز به رختخواب می روند.

در عوض، سعی کنید با استفاده از یکی از تمرین‌های زیر برای خواب آماده شوید: در حالی که لباس‌هایتان را در می‌آورید، تصور کنید که تمام مراقبت‌ها و مسئولیت‌های خود را یکی یکی حذف کنید.

طلسم رابطه | تصور کنید که سبک‌تر، آرام‌تر و جادارتر می‌شوید، تا زمانی که ذهن‌تان کاملاً خالی شود و با درخششی دلپذیر و گلگون پر شود.

تصور کنید که این درخشش به قلب شما فرود می‌آید و در حالی که به خواب می‌روید، آگاهی خود را در مرکز قلب خود قرار دهید. قبل از خواب، روز خود را با جزئیات مرور کنید.

READ  طلسم عزیز شدن نزد شوهر

طلسم رابطه | برای قدردانی از دستاوردها و تجربیات مثبت خود کمی زمان بگذارید. وقتی به چیزی رسیدید که پشیمان هستید، درسی را که آموختید در نظر بگیرید.

همانطور که به خواب می روید، در قلب خود از همه افرادی که امروز به طرق مختلف در زندگی شما نقش داشته اند، قدردانی کنید. به پشت دراز بکشید و تماس بدن خود را با تخت احساس کنید.

طلسم رابطه | از پاهای خود شروع کنید و به آرامی از پاها، باسن، بالاتنه، بازوها، گردن و سر خود به سمت بالا حرکت کنید، به تدریج بدن خود را از پایین به بالا شل کنید.

وقتی کارتان تمام شد، وقتی به خواب می روید، بدن خود را به عنوان یک کره نورانی آرامش احساس کنید. فصل 14 توسعه تمرینی که برای شما مفید باشد.

طلسم رابطه | در این فصل یافتن تکنیک‌هایی که با انگیزه شما مطابقت دارند تکمیل تمرین خود با مدیتیشن‌هایی برای ذهن، قلب و بدن کشف مزایای مدیتیشن معمولی تطبیق قطعات با هم در تمرینی که برای شما مفید است.

مدیتیشن با دیگران در گروه‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌ها همانطور که ممکن است متوجه شده باشید که در حال ورق زدن برخی از فصل‌های دیگر بودید.

طلسم رابطه | من این کتاب را با تکنیک‌های مدیتیشن برگرفته از طیف‌های مختلف پر کردم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 8 =

نوشته های مشابه