طلسم

طلسم دندان

طلسم دندان | برای دریافت کمک از آنها وانمود می کنیم که درمانده و بدبخت هستیم. اما به محض اینکه از چشم آنها دور شدیم، به هر حال دوباره گردنمان را بیرون می آوریم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه کسانی که درگیر هستند می دانند چه اتفاقی در حال رخ دادن است، بنابراین ما می توانیم آن را به خودمان هم بپذیریم.

طلسم دندان

طلسم دندان | مشاور در زندگی شما اغلب همان توصیه هایی را به شما می دهد که می توانید به خودتان بدهید. نوسانات زندگی همیشه وجود دارد، موقعیت ها همیشه وجود دارند.

استاد | تجربه شما همیشه وجود دارد، و خواهید دید که الگوهای قابل پیش بینی یا آشکاری وجود دارد. به جای اینکه مشغول بخواهید از شخص دیگری بخواهید که این موضوع را تایید کند.

طلسم دندان | گردنمان را بیرون می‌کشیم، شانس می‌زنیم، اما بعد وانمود می‌کنیم که این کار را نمی‌کنیم. اگر احساس می کنیم که امنیت مطمئن و قابل اعتمادی برای تکیه بر والدین، معلمان یا شخصیت های معتبر دیگر داریم.

ممکن است به تجربه خود تکیه کنید. هدف یک معلم خوب در هر صورت این است که شما را به عقب براند تا به نقطه اول برسید.

طلسم دندان | از این دیدگاه، تمرین ذهن آگاهی به ویژه برای افرادی طراحی شده است که به تنهایی مدیتیشن را انجام می دهند. برخی از افراد در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند.

جایی که تماس با مربی یا معلم مدیتیشن محدود است، و فقط تماس محدود با مراقبه‌گران دیگر امکان‌پذیر است.

طلسم دندان | این رویکرد همچنین برای افرادی است که زندگی خانگی خود را به چالش می‌کشد و ممکن است در شرایط مالی قرار داشته باشد.

READ  دعای ابطال هر طلسم

فشارهای شغلی و خانواده. آنها همیشه زمان زیادی برای شرکت در برنامه های مدیتیشن ندارند. تمرین تمرکز حواس دقیقاً زمانی قابل اجرا است که خواسته های ثابتی در زندگی شما وجود داشته باشد.

طلسم دندان | شما ممکن است در یک اداره، یک رستوران یا یک کارخانه کار کنید، یا ممکن است یک استاد کالج باشید. ذهن آگاهی را می توان در تمام مشاغل متعددی که در جهان وجود دارد به کار برد.

تمرین مراقبه برای افراد تنها طراحی شده است – و از این منظر همه افراد تنها هستند. به محض اینکه بند ناف شما قطع شد، تنها بودید.

طلسم دندان | همانطور که شروع به بزرگ شدن کردی و خود را از مادر و پدرت جدا کردی، به فردی تنها تبدیل شدی. گمان می‌کنم روش شاعرانه‌تر یا شاید مودبانه‌تر برای گفتن تنهایی “تنهایی” است.

اما در واقع این دو کلمه به یک چیز اشاره می‌کنند. چیز. تنهایی هم نگرشی است که می‌توانیم آن را بپرورانیم و هم یک واقعیت معین از زمزمه یک موقعیت.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهارده =