طلسم

طلسم دلتنگی

طلسم دلتنگی | یک رویکرد واقعا خودانگیخته نمی تواند بدون نظم و انضباط اتفاق بیفتد. ممکن است فکر کنیم که بین این دو تناقض وجود دارد، اما در واقع خودانگیختگی و نظم با هم هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خودانگیختگی به خودی خود امکان پذیر است زیرا شما آنجا هستید – که نظم و انضباط است. نظم و انضباط بودن در زمان حال نه تنها به تمرین مدیتیشن نشسته به تنهایی مربوط می شود.

طلسم دلتنگی

طلسم دلتنگی | بلکه به زندگی عمومی ما نیز مربوط می شود. . گاهی اوقات زمانی که سازمان‌دهی نشده‌ایم یا از قبل برنامه‌ریزی نمی‌کنیم.

استاد | می‌گوییم که به دلیل خودانگیختگی بیش از حد مشکل داریم و باید منضبط‌تر باشیم. با این حال، نظم و انضباط درمانی نیست که شما بعد از این واقعیت اعمال کنید.

طلسم دلتنگی | پس با هل دادن و کشیدن یا دادن و گرفتن مرتبط نیست. این بیان طنز، شادی و لذت است. اگرچه خودانگیختگی درهای آزادی را باز می کند.

از همان ابتدا با خودانگیختگی کار می‌کند. وقتی احساس خوشحالی، مدبر یا باز بودن می‌کنید، آن ویژگی‌های خودانگیخته را تجربه می‌کنید زیرا از قبل منضبط شده‌اید.

طلسم دلتنگی | در غیر این صورت، شما واقعا نمی توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. آن‌ها مانند گوه‌های لغزنده‌ای هستند که از میان دستان شما می‌لغزند.

آنقدر لغزنده هستند که نمی‌توانید آن را بگیرید. نظم و انضباط شما را باز نمی دارد؛ در واقع به شما این امکان را می دهد که با خودانگیختگی ارتباط برقرار کنید.

طلسم دلتنگی | خودانگیختگی و انضباط نیز در خلق هنر با هم کار می کنند. هنرمندان تلاش‌های زیادی برای مبارزه با سنت تثبیت‌شده یا بیرون آمدن از آن برای بیان یک بیانیه کاملاً جدید انجام داده‌اند.

READ  شکستن طلسم زن نازا

تلاش برای فرار از وسیله، یا رسانه، بسیار دشوار است. اما نگرش پشت خلق یک اثر هنری می تواند خودجوش و مستقیم باشد.

طلسم دلتنگی | به عنوان مثال، قلم موهایی که در مکاتب آسیایی نقاشی قلم مو و خوشنویسی استفاده می‌شوند، بخشی از این دوره هستند.

مسیر به دلیل چیزهایی است که ما نمی دانیم و همچنین به دلیل آنچه قبلاً می دانیم وجود دارد. اگر می خواهید به شهر نیویورک بروید.

طلسم دلتنگی | سفر به نیویورک را انجام می دهید زیرا آنجا نیستید. در غیر این صورت، غیر ضروری و زائد خواهد بود. اما چون آنجا نیستی، به این سفر می روی. با این حال، شما برای انجام این سفر الهام گرفته اید.

معمولاً دقیقاً نمی دانید هدف چیست، اما به راه خود ادامه می دهید. همانطور که در مسیر راه می روید، در ابتدا ممکن است دید شما تار شود.

طلسم دلتنگی | اما همچنان چیزی را می بینید که شما را تشویق می کند به راه خود ادامه دهید. سپس، همانطور که پیش می روید، جنبه های خاصی از تجربه خود را کاملاً واضح می بینید.

بنابراین می توانید از هر دو جهت به سفر خود نگاه کنید: شما نادان هستید، بنابراین برای آگاهی بهتر به سفر خود به خود نظم 87 می روید.

طلسم دلتنگی | از سوی دیگر، برخی از هوش یا بینش موجود در وهله اول به شما انگیزه می دهد که سفر را انجام دهید. تجربه ضعف جسمی یا روانی در خود مانعی است که مکررا در مسیر ایجاد می شود.

گاهی اوقات، شما احساس می کنید که منابع شما تمام شده است – شما انرژی کافی برای برداشتن یک قدم دیگر را ندارید.

READ  دعانویس خوب در کرمانشاه

طلسم دلتنگی | این تجربه مانند تمام شدن بنزین در جاده است. یا ممکن است این احساس را داشته باشید که کودکی درمانده هستید و مادرش را صدا می کند.

شما خیلی گیج شده اید. راه مقابله با احساس ضعف این است که فقط با آن باشید. فقط ضعیف باش سپس شروع به بازسازی انرژی خواهید کرد.

طلسم دلتنگی | در واقع، وقتی به خود اجازه می دهید ضعیف باشید، شروع به درک این می کنید که مقداری انرژی از قبل وجود دارد. متوجه می شوید که ضعف شما بسیار پرانرژی است.

در واقع، شخص مجبور نیست آنقدر تلاش کند. آدم فقط باید باز باشد، و سپس نقاط مرجع، تلاش یا انرژی، به سراغ شما خواهد آمد.

طلسم دلتنگی | شما تلاش خود را تصدیق می کنید و با آن پیش می روید، به جای اینکه خودتان را بالا بیاورید، یا خودتان را به دنده های بالا بکشید.

شما ممکن است تمرین خود را به عنوان غلبه بر موانعی که در مسیر ظاهر می شوند در نظر بگیرید، یا ممکن است خود موانع را به عنوان مسیر در نظر بگیرید.

طلسم دلتنگی | شاید این یک تمایز ظریف باشد، اما یک تمایز مهم است. تجربه انسدادهای فیزیکی و روانی در تمرین شما، کشف بافت های مسیر است.

گاهی اوقات جاده صاف و آسفالت است. گاهی اوقات سنگی و پر از صخره است. گاهی اوقات این مسیر خاکی در جنگل است.

طلسم دلتنگی | شما باید سعی کنید مسیر را دنبال کنید تا اینکه آن را خراب کنید. در واقع، اگر می‌خواهید مسیری برای دنبال کردن داشته باشید، باید آن را از طریق چیزی بسازید!

READ  باطل کردن طلسم با مدفوع سگ

بنابراین شما باید این مشکلات را داشته باشید. آنها به خصوص بد یا خوب در نظر گرفته نمی شوند. آنها به سادگی شما را به زمین می‌آورند تا احساس کنید که واقعاً آنجا هستید، نه اینکه در میان ابرها بالا بروید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =