طلسم دفینه


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم دفینه | وقتی مدیتیشن می‌کنید، در حال پل زدن بر شکاف ظاهری هستید که شما را از هم جدا می‌کند و با نفس‌تان، با بدن و حواس‌تان، با قلبتان، با لحظه حال و در نهایت با واقعیتی بزرگ‌تر ارتباط برقرار می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که دکتر دین اورنیش و سایر محققان دریافته اند، همین ارتباط است که باعث بهبودی می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد کار پیشگامانه اورنیش در مورد معکوس کردن بیماری قلبی، به فصل 2 مراجعه کنید.) همانطور که در بخش قبل اشاره کردم، می توانید به روح باور داشته باشید، بیدار شوید.

طلسم دفینه

طلسم دفینه | به آن، با آن در تماس باشید و تحت تأثیر آن قرار بگیرید – همه مراحل بسیار مهم و ارزشمند در سفر معنوی. (در واقع، تقریباً هرکسی که می‌شناسم، از جمله من، جایی در این پیوستار قرار دارد.)

استاد | اما هدف نهایی تمرین معنوی این است که به شما کمک کند بر همه جدایی‌های ظاهری غلبه کنید و کاملاً با روح یکی شوید. حل کردن خود چه چیزی شما را جدا نگه می دارد؟

طلسم دفینه | سنت‌های معنوی بزرگ همچنین توافق دارند که دلیل اصلی رنج ما – و مشکل اصلی که باید حل کنیم – تجربه فردی جدا، منزوی، بریده از خدا یا منبع یا طبیعت اساسی خودمان است.

خوب، برخی از روایات آن را نفس یا نفس می نامند. دیگران آن را شخصیت، غرور، خودانگاره یا خود چسبیدن می نامند.

طلسم دفینه | اساساً، این باورها و داستان هایی است که در فصل 6 توضیح می دهم: آشفتگی های درونی و مشغله ها و الگوهای خودمحورانه که شما را از دیدن واضح چیزها باز می دارد.

READ  دعانویس استاد عرب

البته، این مشغله ها و الگوها عمیق هستند و ممکن است خنثی کردن آنها یک عمر (یا مادام العمر!) تمرین اختصاصی طول بکشد.

طلسم دفینه | اما می توانید با استفاده از برخی از تمرین های مراقبه توضیح داده شده در فصل 12 شروع به بازگشایی آنها کنید. (در سطح عمیق تر از درک ، شما در واقع هرگز حتی برای یک لحظه از روح جدا نمی شوید – فقط فکر می کنید که هستید.

طلسم دفینه | اما معمایی که همه ما باید حل کنیم در آنجا نهفته است. همانطور که رامانا ماهارشی حکیم بزرگ هندی می گفت: “تنها چیزی که شما را از آن جدا می کند. “خود” این باور است که شما جدا هستید.”) همانطور که این الگوها را باز می کنید.

به تدریج خود محدودی را که فکر می کردید هستید از بین می برید و هویت خود را با واقعیت بزرگتر درک می کنید. باز هم، این سفر می‌تواند زمان زیادی طول بکشد (حتی مادام‌العمر، اگر به تناسخ اعتقاد دارید)، و ممکن است مملو از مشکلات، ترس‌ها و عدم قطعیت‌ها باشد.

طلسم دفینه | همانطور که اگر زندگی‌نامه هر قدیس بزرگی را بخوانید متوجه خواهید شد. حکیم. بعلاوه، شما باید معیاری سالم از عشق به خود و پذیرش خود ایجاد کنید تا اصلاً در این سفر حرکت کنید. (شما همچنین به راهنمایی یک معلم باتجربه نیاز دارید.

طلسم دفینه | برای اطلاعات بیشتر در مورد معلمان، به بخش “چگونه معلم پیدا کنیم – و چرا ممکن است بخواهید به زحمت بیفتید” در پایان این فصل را ببینید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد عشق به خود، به فصل مراجعه کنید. 11.) بسط دادن خود علاوه بر انحلال خود، می توانید سفر معنوی را به عنوان بسط هویت از باریک به وسیع درک کنید تا اینکه در نهایت با خود وسعت نورانی و ابدی (همچنین به عنوان روح یا خدا شناخته می شود) شناسایی شوید. ).

READ  نوشتن دعا برای بچه دار شدن

طلسم دفینه | حکیمان هندی باستان از مدل پنج بدن استفاده می‌کردند، که سطوح ظریف‌تر و ظریف‌تر شناسایی هستند که از بدن فیزیکی شروع می‌شوند و به سمت شناسایی با زمینه هستی یا خود واقعیت بزرگتر حرکت می‌کنند.

در اینجا یک مدل مشابه (بر اساس پنج بدن و اقتباس آزاد از نوشته‌های فیلسوف کن ویلبر) وجود دارد که ممکن است برای درک تجربیات معنوی خود و آشکار کردن آن مفید باشد.

طلسم دفینه | (با عرض پوزش، کن، بابت اینکه بخشی از افکار خود را تغییر دادم!) به خاطر داشته باشید که هر بار که هویت خود را به سطح جدیدی گسترش می دهید، به جای اینکه آن را پشت سر بگذارید، سطحی را که قبلاً آمده بود، ترکیب می کنید.

بدن فیزیکی: به نظر می رسد برخی از مردم به هیچ چیز دیگری جز خوردن، نوشیدن، کار، خواب و رابطه جنسی فکر نمی کنند – آنها تا حد زیادی با نیازهای فیزیکی و غرایز خود شناخته می شوند.

طلسم دفینه | کودکان نیز عمدتاً با این سطح همذات پنداری می کنند، گرچه آنها نیز یک پا در قلمرو معنوی دارند.

به ویژه در طول سه یا چهار سال اول. پرسونا: با بزرگ شدن و تعامل بیشتر با دیگران، شخصیتی – مجموعه ای از عادات و تمایلات و ترجیحات – به همراه تصویری از خود که عمدتاً بر اساس نگاه دیگران به شماست شکل می گیرد.

طلسم دفینه | به تدریج، شما شروع به گسترش هویت خود می کنید تا این شخصیت اجتماعی را در بر بگیرد، و ممکن است درگیر نحوه ظاهر یا برخورد خود یا سایر وسایل تصویری از خود، مانند دارایی های مادی شوید.

READ  شکستن طلسم فروش ملک

ایگوی بالغ: اگر زمان کافی را صرف کاوش در زندگی درونی خود کنید و احساسات، ارزش‌ها و دیدگاه‌های عمیق‌تر خود را مرتب کنید، ممکن است در نهایت یک من بالغ ایجاد کنید.

طلسم دفینه | یک احساس سالم و کامل از اینکه چه کسی هستید، چه می‌خواهید و چگونه می توانید به دیگران کمک کنید افرادی که خود را با منیت های بالغ خود می شناسند.

به نظر می رسد مستقر و با اعتماد به نفس هستند و تمایل به خودشکوفایی دارند – یعنی کسانی که پتانسیل کامل خود را به عنوان یک انسان در روابط و حرفه خود بیان می کنند.

طلسم دفینه | بر اساس روانشناسی سنتی غربی، نفس بالغ نشان دهنده اوج رشد انسان است. بدن انرژی: سنت‌های معنوی از جایی شروع می‌شوند که روان‌شناسی سکولار غربی متوقف می‌شود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =

نوشته های مشابه