طلسم

طلسم دفع

طلسم دفع | بخش‌های فصل او نیز نشانه‌های قابل اعتمادی برای گفتمان نیستند، زیرا اگرچه تغییر موضوع معمولاً با تقسیم فصل مشخص می‌شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اوون اغلب فصل جدیدی را آغاز می‌کند که در آن هیچ گسستی در اندیشه وجود ندارد. او نگران تناسبات ادبی نیست.

طلسم دفع

طلسم دفع | فضایی که به یک موضوع داده می شود به جای اهمیت نسبی آن به دلیل پیچیدگی ذاتی آن تعیین می شود، و خواننده باید با توجه به اینکه چگونه چیزها به هم مرتبط می شوند.

استاد | بفهمد چه چیزی اساسی است و چه چیزی فرعی است. اغراق در دشواری‌های نثر اوون هنگامی که در برابر یک نوع خواننده خاص قرار می‌گیرد.

طلسم دفع | و برای خلاصه های جامع که نکات پراکنده را در یک فضای کوچک جمع می کند، بیزاری می کند. او آشکارا تمام طراحی خود را در سر دارد و از خوانندگانش نیز انتظار دارد که همین کار را انجام دهند.

بی‌توجهی او به سبک در ارائه دیدگاه‌هایش، اعتراضی وجدانی به موضع‌گیری ادبی خودآگاه عصر، وضوح و صراحت غیرمعمول آنها را از خوانندگان سطحی پنهان می‌کند.

طلسم دفع | اما پس از آن، اوون برای خوانندگان سطحی ننوشت. او بیشتر برای کسانی نوشت که وقتی موضوعی را مطرح می‌کنند.

نمی‌توانند استراحت کنند تا آن را ببینند، و جامع بودن را نه خسته‌کننده، بلکه راضی‌کننده و با طراوت می‌دانند. . . . سبک اوون اغلب به عنوان دست و پا گیر و پر پیچ و خم انگ زده می شود.

طلسم دفع | در واقع این سبک گفتاری لاتینی شده، روان اما باشکوه و گسترده، به سبک پیچیده سیسرونی است. وقتی نثر اوون با صدای بلند خوانده می‌شود.

READ  طلسم حلقه ازدواج

به‌عنوان بلاغت تعلیمی (که در نهایت همان چیزی است که هست)، وارونگی‌های کلامی، جابه‌جایی‌ها، باستان‌گرایی‌ها و سکه‌های جدید که خوانندگان مدرن را آزار می‌دهند دیگر مبهم و توهین‌آمیز نیستند.

طلسم دفع | کسانی که در حین خواندن فکر می کنند، گستردگی اوون را تلقین کننده و کامل بودن او را بارور کننده می دانند.

می خواهم نوشته های اوون در مورد گناه و وسوسه را بخوانم. می توان جلد 6 آثار جان اوون را که توسط ویلیام گولد در دهه 1850 ویرایش شده بود، بررسی کرد.

طلسم دفع | سه اثر کلاسیک اوون که تمام محتوای اصلی اوون را حفظ می کند، اما به دنبال آن است که آن را کمی قابل دسترس تر کند.

با انجام این کار، ما امیدواریم که نقش کوچکی در معرفی مجدد اوون به کلیسا و آکادمی داشته باشیم. 6 ویژگی این نسخه جدید چه تغییراتی در نسخه اصلی آثار اوون ایجاد کرده ایم؟


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =