طلسم درخت


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم درخت | همه. این رودخانه فلسفه دائمی نامیده می شود و از سه جریان یا اصل به هم پیوسته تشکیل شده است. (می‌دانم که این بحث کمی جدی‌تر می‌شود، اما تحمل کنید – تا جایی که می‌توانم آن را سبک‌تر می‌کنم.) واقعیت بزرگ‌تری وجود دارد که زیربنای دنیای عادی اشیا، زندگی‌ها و ذهن‌ها است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خواه آن‌ها ادعا کنند که فراتر می‌رود یا القا می‌کند یا اساساً با جهان عادی یکسان است، سنت‌های بزرگ موافق هستند که این واقعیت الهی یا معنوی وجود دارد.

طلسم درخت

طلسم درخت | برخی آن را خدا یا روح القدس می نامند، کسی که (یا آنهایی) که جهان را آفرید و به تنظیم زندگی شما از بالا ادامه می دهد. دیگران آن را زمینه وجود می نامند.

استاد | جوهر غیرشخصی که از شما حمایت و پشتیبانی می کند. برخی دیگر آن را پوچی، ماهیت ضروری، خود یا تائو می نامند.

طلسم درخت | فقط برای اینکه فکر نکنید این مطالب معنوی متعلق به یک سنت خاص است، می خواهم اشاره کنم که فلاسفه خاصی ادیان بزرگ جهان از مسیحیت تا زرتشتی را بررسی کرده اند و کشف کرده اند که یک رودخانه معنوی مشترک از آنها می گذرد.

هر نامی که بگذارند، این بعد معنوی رازی مقدس است که به زندگی انسان معنا، هدف و حقیقت می بخشد. در هر فردی چیزی شبیه به این واقعیت بزرگتر یا حتی مشابه با آن وجود دارد.

طلسم درخت | در اینجا نیز، روایات ممکن است در مورد شکلی که ممکن است این چیزی به خود بگیرد، اختلاف نظر داشته باشند. مسیحیان آن را روح می نامند، یهودیان به جرقه الهی در درون اشاره می کنند، هندوها آن را آتمان می نامند، و بودایی ها از کلماتی مانند طبیعت بودا یا خود واقعی استفاده می کنند.

READ  دعای جاودانگی مجرب

طلسم درخت | اما همه موافقند که این چیزی ما را با واقعیت بزرگتر (یا بالاتر یا عمیق تر) که زیربنای زندگی معمولی است مرتبط می کند.

هدف نهایی زندگی انسان، درک این واقعیت بزرگتر است. عارف صوفی ممکن است به دنبال اتحاد با آن باشد، راهب بودایی ممکن است تلاش کند تا با آن بیدار شود.

طلسم درخت | متفکر مسیحی ممکن است مشتاق دیدن اجمالی از آن باشد – و بقیه ما ممکن است کاملاً راضی باشیم که با آن ارتباط داشته باشیم (یا صرفاً ادای احترام کنیم. هر از چند گاهی در کلیسا، معبد یا کنیسه).

هر قدر هم که به آن نزدیک شوید، سنت های معنوی بزرگ موافق هستند که هر انسانی اشتیاق عمیقی دارد (هرچند دفن شده یا مبدل) برای درک این واقعیت بزرگتر.

طلسم درخت | جایی که عمودی با افقی ملاقات می کند در اینجا یک چارچوب مفید برای درک رابطه بین امر عادی و معنوی وجود دارد – و اینکه چگونه مدیتیشن آنها را به هم نزدیک می کند.

زندگی روزمره شما در صفحه افقی مکان و زمان، علت و معلول اتفاق می افتد. (برخی سنت‌ها این هواپیما را سطح نسبی واقعیت می‌نامند.) شما دائماً از اینجا به آنجا، گذشته به آینده، برنامه‌ریزی برای فردا و ارزیابی دیروز، انجام دادن.

طلسم درخت | دستیابی و عجله کردن – و شاید گاهی اوقات برای استراحت یا تماشای تلویزیون توقف می‌کنید. سطح افقی جایی است که شما در ظاهر تکامل پیدا می کنید: بزرگ می شوید.

طلسم درخت | درس های زندگی را می آموزید، روابط و خانواده ایجاد می کنید، حرفه خود را دنبال می کنید و به اندازه ای از بلوغ و خرد دست می یابید – همه این دستاوردهای بسیار مهم هستند.

READ  طلسم محبت

در عین حال، یک صفحه عمودی وجود دارد که ربطی به مکان و زمان ندارد. (برخلاف نسبی، این صفحه سطح مطلق نامیده می شود.) این قلمرو بی زمان یا ابدی است که تمام سنت های بزرگ مذهبی توصیف می کنند – بالای کوهی که در فصل 1 ذکر می کنم.

طلسم درخت | آنها آن را عمودی می نامند زیرا آن را قطع می کند و در هر لحظه افقی را فرا می گیرد. و اگر می‌دانید چگونه خود را با آن هماهنگ کنید.

می‌توانید اجازه دهید که شما را آگاه کند و الهام بخشد، و وجودتان را سرشار از لطف، روح، خرد، شفقت کند – کلمات به ماهیت تجربه و سنتی شما بستگی دارد (اگر هر).

طلسم درخت | مدیتیشن شما را از برنامه ریزی و تفکر محدود به زمان خود به لحظه حال بیرون می آورد، دقیقاً جایی که بعد معنوی با زندگی معمولی شما ملاقات می کند.

آن برچسب‌های سپر را می‌شناسید که روی آن نوشته شده است: «گریس اتفاق می‌افتد»؟ خوب، زمانی که شما به آن باز هستید، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد.

طلسم درخت | همانطور که می نشینید و بدن، نفس و ذهن خود را از طریق تمرین پیروی از نفس یا خواندن یک مانترا هماهنگ می کنید، هماهنگی یا همسویی درونی ایجاد می کنید که هجوم صفحه عمودی را دعوت می کند.

در واقع، سطوح عمودی و افقی همیشه در حال تلاقی هستند – شما فقط متوجه نمی شوید. و وقتی در بین مدیتیشن ها به لحظه حال در زندگی عادی خود باز می گردید، به احتمال زیاد روح را در هر موجودی مشاهده خواهید کرد.

READ  طلسم شکستن ازدواج

طلسم درخت | و چیزی که با آن روبرو می شوید همانطور که در فصل 1 اشاره کردم، می توانید مسیرهای زیادی را به سمت کوه وجود طی کنید.

اما همه مسیرها موافق هستند که کوه وجود دارد، که شما به نوعی برای بالا رفتن از آن فراخوانده شده اید (شاید فقط به این دلیل که جورج مالوری در مورد اورست گفت: «آنجا است»)، و آنچه در قله کشف می کنید وجود دارد (به نوعی، حداقل) در تمام مدت درون شما.

طلسم درخت | از ایمان تا به ثمر نشستن: سطوح درگیری معنوی شما می توانید به طرق مختلف با همه این مسائل معنوی ارتباط برقرار کنید. شما می توانید آن را به طور کامل نادیده بگیرید.

طلسم درخت | اما من شک دارم که اگر اصلاً علاقه ای به موضوع نداشتید، تا این حد به این فصل می رسیدید. می توانید به یک شکل به آن اعتقاد داشته باشید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =

نوشته های مشابه