طلسم

طلسم خورشید

طلسم خورشید | من آن را دریافت می کنم. این همان چیزی است که من قبلاً احساس می کردم. چهار خبر خوب برای شما دارم. اولا، انجام عقب نشینی به هیچ وجه اجباری نیست.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من یکی را برای اولین بار تا حدی انجام دادم زیرا روی یک کتاب کار می‌کردم و به چیزهایی برای نوشتن نیاز داشتم.

طلسم خورشید

طلسم خورشید | با این حال، اگر کاری که می‌خواهید انجام دهید ایجاد یک عادت ثابت و روزانه است، می‌توانید این کار را با موفقیت و بدون شرکت در اعتکاف انجام دهید.

استاد | در آن بازی شرم نیست دوم، دلیل دیگری که من شرکت کردم (یا به عبارتی هنری، «نشستم») اولین خلوت من کنجکاوی بود.

طلسم خورشید | ما به به روز رسانی و گسترش آن در ادامه خواهیم داد. عقب نشینی برای بسیاری از افراد منطقی، ایده رفتن به یک مرکز خلوت گاه و نشستن در سکوت با یک مشت غریبه به طور غیر قابل جبرانی نفرت انگیز است.

این تصور را داشتم که مدیتیشن هم مفید و هم معنادار است، و می‌خواستم ببینم اگر دوز دارو را به‌طور چشمگیری افزایش دهم، چه اتفاقی می‌افتد.

طلسم خورشید | من مطمئناً به نتایجی رسیدم – اگرچه همیشه آنهایی که می خواستم نیست. چند روز اول خیلی بدبخت بودم.

اما پس از آن به نوعی پیشرفت کردم که در آن، برای حدود یک روز و نیم، کاهش چشمگیر پچ پچ های ذهنی و در نتیجه، نوعی شادی را تجربه کردم که قبلاً هرگز طعم آن را نچشیده بودم.

طلسم خورشید | بعد مستقیم به بدبختی برگشتم. من به عقب نشینی های زیادی ادامه داده ام و امیدوارم تا آخر عمرم ادامه دهم.

READ  دعا نویسی عشق

آنها روشی فوق العاده برای آموزش مهارت هایی هستند که جف در این کتاب توضیح می دهد: تمرکز، وضوح، متانت، دوستانه و لذت. وقتی صحبت از جف شد، این برداشت اوست.

طلسم خورشید | من عاشق عقب نشینی هستم اول از همه، خوب است که دنده را عوض کنید و از روزمرگی خارج شوید. عقب نشینی به ما چشم اندازی از زندگی مان می دهد.

آنها همچنین به بینش ها و پیشرفت هایی منجر می شوند: ناگهان ما واقعاً این چیزی را می فهمیم که ممکن است صدها بار قبلاً شنیده باشیم.

طلسم خورشید | هر چه که باشد – پذیرش، در لحظه بودن، ناپایداری، الگوی تفکر یا رفتار – آموزه‌ها اکنون در سطح کاملاً جدیدی معنا پیدا می‌کنند.

این بینش ها در زندگی ما موج می زند و انگیزه ما را برای ادامه تمرین افزایش می دهد. سومین خبر خوب: اگر نمی‌توانید یک مدیتیشن هفت یا ده روزه کامل را با شکم انجام دهید، گزینه‌های زیادی برای انجام آن وجود دارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =