طلسم خواندن ذهن دیگران


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم خواندن ذهن دیگران | برای من، دریافته‌ام که این روزها خشم من بسیار کوتاه‌تر است (و همچنین شدت کمتری دارد). همانطور که سام می گوید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تفاوت بین میزان آسیبی که می توانید در دو دقیقه عصبانیت انجام دهید و آنچه می توانید در دو ساعت انجام دهید غیرقابل محاسبه است.

طلسم خواندن ذهن دیگران

طلسم خواندن ذهن دیگران | و این منجر به آخرین توصیه می شود. نکته حرفه ای: از بسیاری جهات، همه ما مانند موش هایی در پیچ و خم هستیم که اهرم هایی را که گلوله های غذا را به ما می رسانند، فشار می دهیم.

استاد | علم تغییر رفتار قویاً پیشنهاد می‌کند که بهترین راه برای اطمینان از یک عادت مدیتیشن ثابت، شناسایی مکان و چگونگی این تمرین به شما گلوله می‌دهد.

طلسم خواندن ذهن دیگران | همچنین، به چیزی که دوست من سام هریس (بدون رابطه)، نویسنده و عصب شناس، «نیمه عمر خشم» نامیده است، توجه کنید.

درست مانند موش‌ها، اگر کاری را خوب کنیم و چیزی از آن به دست آوریم، به احتمال زیاد به انجام کاری ادامه می‌دهیم. حداقل دو سطح برای این وجود دارد.

طلسم خواندن ذهن دیگران | سطح اول، همانطور که قبلاً بحث کردیم، توجه به این است که چگونه عمل مراقبه، به خودی خود، می تواند لذت بخش باشد.

همانطور که جف به مردی در که نگران پیشرفت تمرین خود بود، گفت، داشتن اهداف خوب است، اما همچنین، “شما می خواهید از تمرین لذت ببرید.” جف گفت، توجه کنید.

طلسم خواندن ذهن دیگران | که چه حس خوبی دارد که از ترافیک خارج شوید و ساکت شوید. با “بدن آبدار حیوان” خود هماهنگ شوید. (این جفیسم آخر باعث شد کمی منقلب شوم، اما هی، ما در لس آنجلس بودیم، و آخرین شب تور بود.)

READ  دعانویس کار درست

سطح دیگر این است که به مزایای آن توجه کنید که در بقیه عمرتان به وجود می آیند، در شرایط آب و هوای داخلی و فضای بیرونی.

طلسم خواندن ذهن دیگران | بیل دوان به جمعیت گفت که یک سال پس از گذراندن دوره مدیتیشن داخلی، کارمندان گوگل 23 درصد کاهش در واکنش عاطفی و 19 درصد افزایش در توانایی مدیریت استرس در محل کار را گزارش کردند.

یکی از بهترین راه‌ها برای دیدن فواید مدیتیشن این است که وقتی از واگن می‌افتید، نبود آن را احساس کنید. این را در طول سفر جاده ای از افراد زیادی شنیدیم.

طلسم خواندن ذهن دیگران | به عنوان مثال، الویس دوران، مجری رادیو، وقتی از مدیتیشن غافل شد، گفت: «روزها معمولاً استرس‌زاتر هستند».

من شخصاً متوجه می شوم که وقتی به دلیل شرایط مجبور می شوم ضریب مدیتیشن خود را کاهش دهم، سمیت درونی ام سر به فلک می کشد.

طلسم خواندن ذهن دیگران | و در اینجا یک کنایه غنی وجود دارد: در حالی که تمرکز بر گلوله هایی که از مدیتیشن به دست می آورید می تواند به ایجاد ثبات کمک کند.

هر چه بیشتر تمرین را انجام دهید، ممکن است به طور کلی کمتر به دنبال گلوله باشید. ممکن است نوع جدیدی از شادی پیدا کنید.

طلسم خواندن ذهن دیگران | درحالی‌که انسان‌ها در طول هزاران سال برای تعقیب چیزهای خوشایند، فرار از ناخوشایند و منطقه‌بندی در برابر محرک‌های خنثی پرورش یافته‌اند، مدیتیشن، همانطور که بحث کردیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

نوشته های مشابه