طلسم خشت سفید


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم خشت سفید | که ممکن است در فهرست خواندنی که برای افراد شکاک طراحی شده است – در ابتدا سرخم شود – نامناسب به نظر برسد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، بودیسم عملاً برای آزاداندیشان ساخته شده است. بودا ادعای خدا یا پیامبر بودن نداشت. و تا حدی که از ایده هایی مانند کارما و تولد دوباره حمایت می کرد.

طلسم خشت سفید

طلسم خشت سفید | به صراحت به پیروانش می گفت که آنها را بگیرند یا ترک کنند. او حتی چیزی به نام بودیسم را تصور نمی کرد. او به سادگی به مردم یاد می داد که مراقبه و اخلاقی رفتار کنند.

استاد | درست است که در بسیاری از نقاط جهان مردم بودیسم را به عنوان یک دین، با ادعاهای متافیزیکی مفصل، انجام می دهند. اما شما تعهدی به پذیرش اینها ندارید.

طلسم خشت سفید | متوجه خواهید شد که بسیاری از عناوین ذکر شده در زیر حاوی کلمه “بودیسم” هستند.

من توسط دانشمندان سکولار در جمهوری خلق ماساچوست بزرگ شدم. (همانطور که دوست دارم شوخی کنم، من یک بار میتسوا داشتم – اما فقط برای پول.) من کارم را به عنوان یک شکاک و مغرور گذرانده ام. بخش مورد علاقه من در روزنامه نگاری این است.

طلسم خشت سفید | که حق – واقعاً الزام – بررسی همه چیز و همه با مقداری شک و تردید است. با این وجود، من خود را یک بودایی می نامم.

این بدان معنا نیست که من به چیزی که نتوانم ثابت کنم اعتقاد دارم. من مطمئن نیستم که بودایی ها در مورد تناسخ یا روشنگری درست می گویند.

READ  باطل کردن طلسم با سرکه

طلسم خشت سفید | اما من متقاعد شده‌ام که آنها در مورد منیت، در مورد اجتناب ناپذیر بودن مرگ، و در مورد برتری شفقت بر خودخواهی افسارگسیخته درست می‌گویند.

کتاب‌های زیر به بودیسم (و سنت‌های متفکرانه مرتبط) با چشمانی روشن و ذهنی باز نزدیک می‌شوند. از چرا بودیسم درست است.

طلسم خشت سفید | نوشته رابرت رایت بیدار شدن از خواب اثر سام هریس بودیسم بدون اعتقادات و اعتراف به یک آتئیست بودایی اثر استفان باتچلر شادی واقعی و عشق واقعی اثر شارون سالزبرگ هنگامی که چیزها از هم می پاشند.

اثر پما چودرون ویژگی های تغییر یافته اثر دانیل گولمن و ریچارد جی. دیویدسون ترومای زندگی روزمره و توصیه هایی که مارک اپستاین داده نشده است.

طلسم خشت سفید | یک دارما و ذهن آگاهی اثر جوزف گلدشتاین در مورد بدون سر نوشته داگلاس ای. هاردینگ دارما در حال تکامل اثر جی مایکلسون از جف انواع تجربیات مذهبی نوشته ویلیام جیمز بازگشت به خانه توسط لکس هیکسون A مسیری با قلب و پس از خلسه، رختشویی نوشته جک کورنفیلد علم روشنگری اثر شینزن یانگ برش از طریق ماتریالیسم معنوی اثر چوگیام ترونگپا ساخت مدرنیسم بودایی اثر دیوید ال. مک ماهان پیشرفت بینش اثر ماهاسی سیاداو تسلط بر آموزه های اصلی بودا نوشته دانیل ام.

طلسم خشت سفید | اینگرام همانطور که هستی باش: آموزه های سری رامانا ماهارشی، ویرایش شده توسط دیوید گودمن بیدار کردن ببر ب پیتر آ. لوین احساسات مخرب: گفتگوی علمی با دالایی لاما، به روایت دانیل گولمن در بیداری، خواب، بودن توسط ایوان تامپسون رادیکال دارما توسط فرشته کیودو ویلیامز، لاما راد اوونز، و یاسمین سیدالله ذهن روشن شده توسط کولاداسا (جان یاتس) ) نوشته دیوید لوی عرفان اثر اثر آنی دیلارد این به هیچ وجه فهرست جامعی نیست.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =

نوشته های مشابه