طلسم خرگوش


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم خرگوش | حالت عادی ذهن؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. محققان دریافته‌اند که اکثر افراد حول یک نقطه تنظیم عاطفی، سطحی از شادی یا ناراحتی عادت کرده‌اند که تا حد زیادی توسط استعداد ژنتیکی آنها تعیین می‌شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شرایط زندگی ممکن است خلق و خوی شما را به طور موقت افزایش یا کاهش دهد، اما شما به سرعت به حالت اولیه احساسی خود باز می گردید.

طلسم خرگوش

طلسم خرگوش | حتی افرادی که در بخت آزمایی برنده می شوند یا فلج می شوند، در نهایت به همان اندازه خوشحال یا ناراضی هستند که قبلا بوده اند.

استاد | فراز و نشیب سود و زیان نمی تواند این پایه را بالا ببرد یا شما را به سطح جدیدی از رفاه برساند، اما برخی فعالیت ها این قدرت منحصر به فرد را دارند.

طلسم خرگوش | آنقدر آن را می‌خواستی که می‌توانستی از انتظار منفجر شوی، و بعد که بالاخره به آن رسیدی، متوجه شدی که هدف آرزوهایت آن چیزی نبود که انتظارش را داشتی یا اینکه شادی‌ات برای چند لحظه گذرا دوام آورد تا اینکه به سرعت به حالت خودت برگردی.

مراقبه‌گران هزاران سال است که حالات ذهنی مثبتی مانند رضایت، شادی و آرامش را پرورش می‌دهند. و اخیراً حوزه نوظهور روانشناسی مثبت گرا رفتارها و تغییرات سبک زندگی را شناسایی کرده است که می تواند خلق و خوی شما را برای همیشه تقویت کند و لذت شما را از زندگی بهینه کند.

طلسم خرگوش | در زمانی که افراد بیشتری خود را مضطرب و افسرده معرفی می‌کنند، این یافته‌ها جایگزینی سالم‌تر، پایدارتر و عمیق‌تر برای داروهای تغییر دهنده خلق و خوی ارائه می‌دهند.

READ  دعا نوشتن برای رزق و روزی

در این فصل، ویژگی‌های افراد شاد را بررسی می‌کنم و سپس در این فصل، ویژگی‌های افراد شاد را بررسی می‌کنم و سپس فواید شادی را فهرست‌بندی می‌کنم.

طلسم خرگوش | پیشرفت‌های اخیر در تحقیقات شادی را بیان می‌کنم و طیف وسیعی از مراقبه‌ها و تمرین‌ها را برای شما پیشنهاد می‌کنم.

ایجاد یک زندگی شادتر، شادتر و بدون نگرانی تر. بررسی نشانه‌های شادی واقعی تقریباً همه موافقند که شادی یک ارزش نهایی است.

طلسم خرگوش | حالتی که همه انسان‌ها آرزو و آرزوی آن را دارند. در واقع، اکثریت قریب به اتفاق مردم – در کشورهای مختلف مانند اسلوونی و کره جنوبی، آرژانتین و بحرین، یونان و ایالات متحده – وقتی از آنها پرسیده می شود که بیشتر از همه در زندگی چه می خواهند، خوشحالی را بیان می کنند.

اما آیا واقعاً می‌دانید خوشبختی چیست – و آیا وقتی آن را تجربه می‌کنید می‌توانید آن را تشخیص دهید؟ مطمئناً، وقتی شرایط زندگی سر جای خود قرار می‌گیرد و دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید به شما می‌دهد، ممکن است خود به خود بگویید: «من خیلی خوشحالم». اما اغلب اوقات تشخیص اینکه چه زمانی ناراضی یا افسرده هستید آسان تر از زمانی است که واقعاً خوشحال هستید.

طلسم خرگوش | و پس از به دست آوردن آن لحظه دست نیافتنی شادی غیرقابل انکار، ممکن است سرنخی نداشته باشید که چگونه آن را حفظ کنید یا دوباره به دست آورید.

فیلسوفان، روانشناسان، مراقبه‌گران و معلمان معنوی هزاران سال است که با مسئله شادی دست و پنجه نرم می‌کنند و تعاریف بسیار مشابهی را ارائه کرده‌اند.

READ  طلسم زبان بند زیر سنگ

طلسم خرگوش | مهم‌تر از همه، آنها تا حد زیادی بر روی مؤلفه‌های کلیدی که می‌توانید به‌طور قابل اعتمادی پرورش دهید و تمرین کنید تا زندگی خود را با شادی روز به روز القا کنید، توافق دارند.

در این بخش، برخی از تعاریف شادی را بررسی می‌کنم و مؤلفه‌های کلیدی زندگی شاد را شرح می‌دهم. شناخت شادی به عنوان شرایط ذاتی شما به گفته استادان و معلمان بزرگ مراقبه، شادی یک “شغل درونی” است.

طلسم خرگوش | یعنی نتیجه نهایی پرورش احساسات مثبت مانند آرامش درونی، عشق، شفقت، شادی و آرامش است.

در واقع، عالی ترین آموزه ها حاکی از آن است که شادی حالت طبیعی شما است، شرایط ذاتی شما، که به تدریج با ایجاد افکار و احساسات منفی و باورها و داستان های محدود کننده در طول زندگی پنهان می شود.

طلسم خرگوش | یک کودک خردسال را در حال بازی تماشا کنید (ترجیحاً کودکی که بیش از حد تحت تأثیر رسانه های جریان اصلی قرار نگرفته است) و می توانید شادی، شگفتی و لذت ذاتی را که همه انسان ها در اعماق درون به اشتراک می گذارند، ببینید.

طلسم خرگوش | تجارب زندگی مردم را به دید زردتری نسبت به زندگی سوق می دهد. از دست دادن قدردانی و لذت ذاتی خود؛ و زمان بیشتری را در ناامیدی، اضطراب، نگرانی، احساس گناه و پشیمانی بگذرانند.

راه رسیدن به خوشبختی، از این منظر، این است که دوباره با خورشید درخشان طبیعت واقعی خود ارتباط برقرار کنید، که برای همیشه مثبت و شاداب است.

طلسم خرگوش | در حالی که به تدریج ابرهای منفی را که آن را پنهان می کنند، از بین ببرید. به عبارت دیگر، خوشبختی حق اصلی شماست.

READ  طلسم ازدواج با معشوق

شما فقط باید آن را پس بگیرید. دالایی لاما در مورد هنر خوشبختی با لبخند همیشگی و رفتار شاد خود، رهبر معنوی و دنیوی مردم تبت مظهر شادی برای مردم از هر گرایش مذهبی و معنوی شده است.

طلسم خرگوش | دالایی لاما، مدیتیشن کننده مادام العمر، معتقد است که افراد می توانند با پرورش احساسات مثبت و ذهنی آرام، شادی ایجاد کنند.

به این گزیده از کتاب «هنر شادی» او توجه کنید، که نکاتی را برای داشتن زندگی شاد ارائه می‌کند: «تا زمانی که نظم و انضباط درونی که آرامش ذهن را به ارمغان می‌آورد فقدان وجود داشته باشد.

طلسم خرگوش | امکانات یا شرایط بیرونی هرگز به شما احساس شادی نمی‌دهد. و خوشبختی که شما به دنبال آن هستید،» او هشدار می دهد.

طلسم خرگوش | از سوی دیگر، اگر شما دارای این ویژگی درونی، آرامش ذهن، درجه ای از ثبات در درون هستید، حتی اگر فاقد امکانات مختلف بیرونی باشید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =

نوشته های مشابه