طلسم

طلسم حیوانات

طلسم حیوانات | اما این امکان وجود دارد که حباب خود جذبی خود را بشکنید و زنجیرهای عاطفی و رعیت روانی را بشکنید. وقتی فاخته را پاک می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنچه پیش می‌آید هماهنگی بیشتر با افراد دیگر (و حیوانات) و همچنین ارتباط نزدیک‌تر با اسرار اساسی زندگی است.

طلسم حیوانات

طلسم حیوانات | شما از گیر افتادن در محتوای افکار خود به شگفت زده شدن از اینکه در وهله اول فکر می کنید تغییر می کنید.

استاد | این همان چیزی بود که جف در اتوبوس گفت که مهمترین چیز در جهان “این است که این حقیقت مقدس را درک کنید که زنده هستید.” در قلب عمل مراقبه، مفهومی عمیقاً نیرومند وجود دارد: همانطور که در ابتدای این کتاب بیان کردم.

طلسم حیوانات | جف می‌گوید هر چه بیشتر حواس‌تان باشد، بیشتر می‌بینید که در واقع در دام «ده‌ها خلسه تودرتو» گرفتار شده‌اید.

شادی یک مهارت است، مهارتی که می توانید تمرین کنید، همانطور که می توانید بدن خود را در باشگاه تمرین دهید.

طلسم حیوانات | می توان ویژگی های مطلوبی مانند آرامش و شفقت را پرورش داد. انسان ها می توانند تغییر کنند. اسکناوزهای قدیمی می توانند ترفندهای جدیدی یاد بگیرند.

در مورد آن… باید اشاره کنم که رابرت جانسون – شخص واقعی، نه صدایی که در ذهن من وجود دارد – بعدها در زندگی دستخوش یک انقلاب شخصی شد.

طلسم حیوانات | او شروع به خوب بودن کرد. در هشتاد سالگی، ایمیل و توییتر را به عنوان راهی برای حفظ ارتباط با نوه هایش کشف کرد.

او – از طریق روش شکار و پیک – تجزیه و تحلیل ترانه ای از رویدادهای جاری، و حتی، گاهی اوقات، کلمات تشویق پدربزرگ را به صدا در می آورد.

READ  نوشتن دعا برای جذب معشوق

طلسم حیوانات | او در مهمانی های تعطیلات حضور دلپذیری پیدا کرد. در واقع، بیانکا، که او را پس از تغییر شکل ملاقات کرد، تنها او را به عنوان یک جنتلمن مسن تر دربار به یاد می آورد.

من مطمئن نیستم که چگونه و چرا او این تغییر را تحت تأثیر قرار داد. تا آنجا که من می دانم، مدیتیشن در کار نبود. شاید دوتاژ او را آرام کرده است؟

طلسم حیوانات | شاید او فقط از یک احمق بودن خسته شده است؟ او در نهایت در نود سالگی بر اثر سکته درگذشت و طبق گزارش‌ها در حال معاشقه با یک پرستار در پرواز مدواک بود.

من و همسرم نام میانی رابرت را به پسرمان دادیم تا به پتانسیل تغییر انسان اشاره کنیم. (و همچنین به افتخار پدرم، که نام میانی او رابرت است، و برای ثبت، هرگز احمق نبوده است.) در حالی که رابرت جانسون بدون کمک مدیتیشن تغییر کرد.

طلسم حیوانات | من به شما توصیه نمی کنم که شادی خود را به دست خود بسپارید. شانس. فرصت. همانطور که جف و من سعی کرده‌ایم توضیح دهیم.

ما معتقد نیستیم که مدیتیشن تنها راه رسیدن به رضایت شخصی است، اما ابزار بسیار خوبی است که باید در کیت خود داشته باشید. کمی فلسفه روشنگر می تواند به شما دوزهای موقتی از دیدگاه بدهد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =