طلسم حلقه ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم حلقه ازدواج | بدتر از همه، بسیاری از آنها با صداهای خامه‌ای صحبت می‌کنند که به شدت خواب آلود است، و همچنین برای افراد سخت‌گیر و شکاکی مثل من به شدت آزاردهنده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | جف مثل یک آدم معمولی حرف می زند. علاوه بر این، او یک فرد عادی و آشکارا دارای نقص است. «من هرگز آرام و به طور طبیعی خونسرد نبوده‌ام. من فوق العاده ADD هستم،” او می گوید.

طلسم حلقه ازدواج

طلسم حلقه ازدواج | من واقعاً به راحتی دچار بی نظمی می شوم. یا بیش از حد به چیزها فکر می کنم، زیرا هنوز هم می توانم زیاد در ذهنم بیفتم.» آن خط ADD دور ریختنی نیست.

استاد | جف از کودکی با اختلال کمبود توجه دست و پنجه نرم می کرد. برای او، آن طور که شما ممکن است فکر کنید ظاهر نمی شود.

طلسم حلقه ازدواج | یکی از بزرگترین رفتارهای من با دنیای مدیتیشن این است که تعداد زیادی از معلمان خود را به عنوان نمونه هایی از اختلال ناپذیری معرفی می کنند.

به جای ناتوانی در تمرکز، او اغلب بیش از حد متمرکز می شود – قبل از اینکه توجه او ناگزیر توسط چیزی جدید ربوده شود. همانطور که او برای من توضیح داده است.

طلسم حلقه ازدواج | او ADD را هم بزرگترین قدرت و هم بزرگترین مسئولیت خود می داند. از یک طرف، به او اجازه می‌دهد تا در قفل و به شدت درگیر و باز با مردم باشد.

این بخشی از چیزی است که او را به معلم محبوبی تبدیل می کند. اما در بسیاری از زمینه های دیگر زندگی او، ADD “یک فاجعه” بود.

READ  نوشتن دعا برای افزایش رزق و روزی

طلسم حلقه ازدواج | سال‌ها پایان نوشتن پروژه‌ها یا علاقه‌مند ماندن به شغل و روابط برای او سخت بود. این امر الگویی از استراتژی و ناامیدی بی پایان را برانگیخت که او را “در عذاب” رها کرد.

او می گوید مدیتیشن او را آرام کرد و زمین گیر کرد. و به او آموخت که نمی‌توانی از چمدانت فرار کنی. شما باید آن را به وضوح ببینید، به طوری که شما را دور نزند.

طلسم حلقه ازدواج | جف می‌گوید: «مراقبه در مورد آگاه کردن عادتی است که قبلاً ناخودآگاه بوده است. تا جایی که ناخودآگاه است، شما هیچ چشم اندازی در اطراف آن ندارید.

کاملاً بر شما حکومت می کند. مالک شماست شما به طور خودکار توسط آن آسیب می بینید. به محض اینکه بتوانید متوجه آن اتفاق شوید و آن را ببینید، مشکل کمتر و کمتر می شود.

طلسم حلقه ازدواج | بنابراین من در مرحله ای از زندگی خود هستم که به اندازه کافی تمرین کرده ام که اکنون می توانم ببینم که بیشتر مبارزات عصبی من کجاست. و چون می‌توانم آنها را ببینم.

می‌توانم به آنها اعتراف کنم و در نهایت مشکل کمتری خواهند داشت.» این زیبایی مدیتیشن است. ابرقدرت. حرکت جودو آنچه به وضوح می بینید نمی تواند شما را هدایت کند.

طلسم حلقه ازدواج | جهل سعادت نیست. مدیتیشن واقعا می تواند زندگی شما را تغییر دهد. به همین دلیل است که هم من و هم جف به شدت در مورد کمک به افراد برای غلبه بر موانع متعدد احساس می کنیم تا بتوانند عملاً شروع به تمرین کنند.

جف می‌گوید: «اگر من یک چیز را در دستور کار خود داشتم، این بود که مردم احساس بهتری نسبت به این واقعیت داشته باشند که همه چیزهای عصبی خود را دارند.

READ  نوشتن دعا برای قبولی در کنکور

طلسم حلقه ازدواج | همچنین، من نیازی ندارم که کسی به فرقه من بپیوندد، اگرچه آن را تشویق می کنم. – بنابراین، بله، من یک کانادایی عاقل با ADD را استخدام کردم تا در این مأموریت به من بپیوندد تا به مردم در مدیتیشن کمک کند.

فکر اولیه ما این بود که می‌خواهیم نوعی سفر جاده‌ای انجام دهیم، زیرا خلوتگاه سرگردان ما خیلی خوب کار کرده بود.

طلسم حلقه ازدواج | ایده این بود که به اطراف سفر کنیم، با افرادی که با «ترس‌های مخفی» مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند ملاقات کنیم و به آنها کمک کنیم.

در یکی از جلسات طوفان فکری متعدد ما با اعضای تیم شخصی به طور اتفاقی به ما اشاره کرد که باید یک اتوبوس ستاره راک بگیریم و به سراسر کشور برویم.

طلسم حلقه ازدواج | همه خندیدند که این تصور چقدر مضحک است. بنابراین ما آن را انجام دادیم. ما در نهایت این دکل سکسی را اجاره کردیم: (به شما اطمینان می‌دهم که پوچ بودن از دست ما نرفته است.)

شرکت اجاره اتوبوس، ، به سرعت دو نقطه داده کلیدی را در اختیار ما قرار داد: (1) هر جنگجوی باتجربه جاده می‌داند که یکی از آنها وجود دارد.

طلسم حلقه ازدواج | قانون سخت و سریع، این است که در اتوبوس شماره دو وجود ندارد (شما باید آن را نگه دارید تا زمانی که به ایستگاه استراحت برسید)، و (2) آخرین سرنشینان این وسیله نقلیه خاص بودند.

اعضای گروه افسانه ای پارلمان . مطمئن بودم کسل‌کننده‌ترین آدم‌هایی هستیم که سوار این اتوبوس شده‌اند.

طلسم حلقه ازدواج | ماه ها وقت گذاشتیم برای برنامه ریزی سفر. نزدیک به دوازده بازیکن کلیدی درگیر بودند (با بسیاری از آنها به زودی ملاقات خواهید کرد). تماس های برنامه ریزی هفتگی داشتیم.

READ  کتاب شکستن طلسم وحشت

کجا باید برویم؟ چه کسی را باید ببینیم؟ آیا می‌توانیم آن را از نیواورلئان به ال پاسو در یک حرکت برسانیم؟ (خیر) بزرگترین گلوله نخ دنیا کجاست؟ (نه در مسیر ما.)

طلسم حلقه ازدواج | هدف ما یافتن گروه‌های جالب و متنوعی از مردم بود که می‌خواستند تمرین کنند اما در واقع این کار را انجام نمی‌دادند. ما یک برنامه سفر بین کشوری را ترسیم کردیم.

ما یک دوره تصادف در قوانینی دریافت کردیم که تعیین می کند رانندگان اتوبوس به طور قانونی چه مدت می توانند پشت فرمان باشند.

طلسم حلقه ازدواج | ما ایده درخشانی داشتیم که یک «غرفه مدیتیشن» سفارشی سفارش دهیم، جایی که می‌توانیم دروس رایگان را به توده‌های رهگذر ارائه دهیم.

تمام تلاش یک کابوس لجستیکی بود. هدف اصلی این سفر ایجاد یک طبقه بندی کامل از تمام انواع مختلف مراقبه گران خارج از کشور بود، اما ما برای خودمان دو قانون قاطع تعیین کردیم.

طلسم حلقه ازدواج | اول، واقع بین باشید. ما می خواستیم تا حد امکان در مورد آنچه که برای ایجاد یک تمرین مدیتیشن نیاز است عمل گرا باشیم. واقعیت این است که ایجاد عادت سخت است.

آنچه برای شما مفید است ممکن است برای دیگران کارساز نباشد. و چیزی که ممکن است در یک زمان برای شما ترفند انجام دهد، ممکن است دیگر آن را در تاریخ بعدی قطع نکند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

نوشته های مشابه