طلسم

طلسم حصار

طلسم حصار | به یاد داشته باشید که آن را ساده نگه دارید. به هر حال، هدف مدیتیشن این است که بدن شما را آرام کند و ذهن مشغول شما را راحت کند، نه اینکه زندگی شما را پیچیده تر کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا مراحل اساسی برای ایجاد یک تمرین منظم است که برای شما مفید است: یک تکنیک اصلی را انتخاب کنید.

طلسم حصار

طلسم حصار | اگر هیچ کار دیگری انجام ندهید، همچنان یک تمرین مراقبه مناسب ایجاد کرده اید که به خوبی به شما کمک می کند.

استاد | من مدیتیشن تمرکز حواس را توصیه می کنم زیرا مهارت هایی را می آموزد که می توانید به هر فعالیت و لحظه زندگی خود ترجمه کنید.

طلسم حصار | بعد از اینکه چند دستورالعمل برای چیدن قطعات مختلف در کنار هم داشتید، می توانید تمرینی بسازید که می توانید هر روز انجام دهید.

اما برخی از افراد مدیتیشن مانترا یا تمرکز روی یک شی بصری را ترجیح می دهند. مضرات دیلیت بودن در هر زمینه مورد علاقه، از بیسبال گرفته تا سرمایه گذاری، می توانید انبوهی از اطلاعات را جمع آوری کنید.

طلسم حصار | تا خانواده و دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید بدون اینکه دستان خود را کثیف کنید و در واقع کارهایی را که در مورد آن می دانید انجام دهید.

به عنوان مثال، شما می توانید آمار هر بازیکن در لیگ های بزرگ را بدون یادگیری نحوه پرتاب توپ بیسبال به خاطر بسپارید.

طلسم حصار | همین امر در مورد مدیتیشن نیز صدق می کند. همانطور که در ذن می گویند، “کیک های نقاشی شده گرسنگی شما را برطرف نمی کنند.” و خواندن بهترین کتاب‌های مدیتیشن در جهان استرس شما را کاهش نمی‌دهد یا ذهن مشغول شما را یک ذره آرام نمی‌کند.

READ  نوشتن دعا برای باردار شدن

در نهایت به همان چیزی تبدیل خواهید شد که یکی از معلمان بودایی «ماتریالیست معنوی» نامیده است.) باید آستین‌های خود را بالا بزنید و آنچه را خوانده‌اید به کار ببرید.

طلسم حصار | به همین ترتیب، با استفاده از تکنیک های مختلف هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. (“مم، سه شنبه است؛ باید زمان تمرکز باشد.”) باید یک یا دو تکنیک را انتخاب کنید و به آنها پایبند باشید.

ضرب المثل قدیمی “Jack of all trades and master of none” را به خاطر دارید؟ خوب، هدف شما تسلط بر هنر مدیتیشن است، نه جمع آوری چند ترفند جدید برای افزودن به مجموعه خود.

طلسم حصار | هنگامی که با بی قراری یا بی حوصلگی مواجه شدید (یا هر یک از «موانع» دیگری که در فصل 13 توضیح داده شده است)، فوراً به این نتیجه نرسید که اشتباه کرده اید.

در عوض، از مقاومت و سایر احساسات دشوار و حالات ذهنی خود به عنوان سنگی برای آسیاب مراقبه خود استفاده کنید. (برای راهنمایی در مورد نحوه انجام این کار، به فصل های 12 و 13 مراجعه کنید.) تمرین خود را کامل کنید.

طلسم حصار | همانطور که در بخش قبلی «با نقاط قوت خود بازی کنید و شکاف‌ها را پر کنید» پیشنهاد دادم، ممکن است بخواهید یکی دو تمرین دیگر را اضافه کنید که کیفیت‌های مختلف ذهن، بدن یا قلب را پرورش می‌دهد.

اما اگر هر روز فقط یک تکه زمان دارید، به جای پیچیده شدن، از تکنیک اصلی خود استفاده کنید. تصمیم بگیرید چقدر و چند وقت یکبار. بسته به انگیزه و دلایلی که برای مدیتیشن دارید، مدت‌های طولانی‌تر یا کوتاه‌تر کم و بیش می‌نشینید.

READ  باطل کردن طلسم و چشم زخم

طلسم حصار | علاقه شما به مدیتیشن نیز ممکن است با چرخه های زندگی شما تا حدودی کاهش یابد. به عنوان مثال، ممکن است مواقعی داشته باشید که بیشتر بر دستاوردهای بیرونی یا زندگی خانوادگی تمرکز می کنید و زمان هایی که توجه بیشتری به آشکار شدن درونی دارید.

برای دستورالعمل‌های مربوط به زمان‌بندی مدیتیشن، به فصل 9 مراجعه کنید. آن را منظم نگه دارید. من نمی‌توانم این را خیلی اوقات بگویم: هر کاری که انجام می‌دهید (و هر چرخه‌ای که در زندگی‌تان دارید)، مانند عزیزانتان یا فرزندانتان، روی تکنیک اصلی خود بایستید.

طلسم حصار | در ضخامت و نازک بودن، فراز و نشیب ها، جشن و قحطی، و هر کلیشه دیگری که می توانید جمع آوری کنید، در کنار آن بایستید.

در صورت نیاز تمرین‌ها را اضافه کنید، اما به آنها پایبند باشید. به عنوان مثال، اگر بیمار شدید، به هر طریقی یک مدیتیشن شفابخش اضافه کنید.

طلسم حصار | اگر می خواهید قلب خود را بیشتر باز کنید، یک مراقبه محبت آمیز اضافه کنید. اما تکنیک اصلی خود را فدا نکنید و به تکنیک جدید خود نیز پایبند باشید.

بدانید چه زمانی عمیق تر بروید. اگر متوجه شدید که تشنه زمان بیشتری روی بالشتک مدیتیشن خود هستید، حتماً آن را مداد بزنید.

طلسم حصار | هر چه بیشتر مراقبه کنید، عمیق‌تر خواهید رفت. فقط به یاد داشته باشید که بهتر است به جای اینکه به خودتان فشار بیاورید صبر کنید تا بخواهید کارهای بیشتری انجام دهید.

زیرا فکر می کنید “باید”. (برای پیشنهاداتی در مورد انجام یک استراحت مراقبه، به بخش «هر وقت دو یا چند نفر از شما: مراقبه با دیگران» مراجعه کنید.) زمانی که به آن نیاز داشتید به دنبال کمک باشید.

READ  طلسم زبان بند خانواده همسر

طلسم حصار | شما تنها تا این حد می توانید به تنهایی در زمین های ناشناخته سرمایه گذاری کنید. اگر در مدیتیشن خود با مشکلاتی مواجه می شوید یا تجربیاتی که شما را گیج می کند یا می ترساند (یا فقط می خواهید مطمئن شوید که آن را درست انجام می دهید)، ممکن است.

بخواهید به دنبال یک معلم باشید. (برای مروری بر مشکلات و مشکلات مراقبه، فصل 13 را بررسی کنید. برای یک معلم، از وب سایت من به آدرس دیدن کنید یا دستورالعمل های فصل 15 را بررسی کنید.)

طلسم حصار | احترام به چرخه های تمرین من معمولاً دوست ندارم در مورد پیشرفت در مدیتیشن صحبت کنید ترجیح می‌دهم به شما یادآوری کنم که شما همیشه همان جایی بوده‌اید که می‌روید.

که اینجا و اکنون است. در هر صورت، مدیتیشن شامل برداشتن پرده هایی است که شما را از دیدن آنچه که در تمام مدت واقعی بوده باز می دارد.

طلسم حصار | به ویژه مهم است که بدانیم مدیتیشن مستلزم توسعه یا بهبود خطی نیست. هر روز یک روز جدید است و هر مراقبه ای با گذشته متفاوت است.

یک روز ممکن است ذهن شما به‌طور فوق‌العاده‌ای روشن و بی‌حرکت به نظر برسد، مانند استخر جنگلی ضرب‌المثلی، که شما را به این نتیجه برساند که بالاخره این مواد مدیتیشن را سرد می‌کنید.

طلسم حصار | روز بعد، بدون هشدار، شما


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =