طلسم

طلسم حرف شنوی فرزند

طلسم حرف شنوی فرزند | فکر کردم، اگر شغل مناسب، دوست دختر مناسب، دوست دختر دیگر، دوست دختر مناسب، ترکیب مناسب الکل، مواد مخدر، شهرت، بدنامی عمومی، پول، و غیره و غیره داشته باشم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس من “خوشحال خواهم شد.” اما پس از آن جهان همه اینها را به من داد و من بدبخت شدم.” موبی در پاسخ به همه افراد حاضر در جمع که در مورد مراقبه خود تردید داشتند.

طلسم حرف شنوی فرزند

طلسم حرف شنوی فرزند | استدلال کرد که ما نباید طعمه فرضیات مشابه شویم. از مدیتیشن به عنوان فرصتی برای انتقاد از خود استفاده نکنید، زیرا هیچ کس بهتر از شما آن را انجام نمی دهد.

استاد | او گفت که سال ها خود را به این شکل شکنجه کرده است. “مثل این است که من متقاعد شده ام که این کار را به درستی انجام نمی دهم، و به اندازه کافی آن را انجام نمی دهم.

طلسم حرف شنوی فرزند | آنها بسیار ناراضی هستند، “او گفت. “ما فرض می کنیم که این باعث ایجاد شادی می شود که در حال حاضر در دسترس ما نیست.

و اگر فقط تمرین مدیتیشن درست را انجام داده باشم … در نهایت روشنگری پیدا خواهم کرد.” او گفت که به این نتیجه رسیده است که روشنگری یک تعالی جادویی نیست. “من معتقدم روشنگری دقیقاً همان جایی است که شما در حال حاضر هستید.

طلسم حرف شنوی فرزند | این فقط داشتن یک رابطه متفاوت با آن است که مبتنی بر مهربانی و پذیرش است.» من زمان زیادی را صرف تلاش کردم تا بفهمم آیا به روشنگری اعتقاد دارم یا خیر، اما اگر واقعاً چنین چیزی وجود داشته باشد.

READ  نوشتن دعا برای جذاب و عزیز شدن

تعریف موبی به نظر من درست به نظر می رسد. سپس نوبت به مدیتیشن رسید. پس از هفته‌ها رفت و آمد از طریق ایمیل در مورد اینکه آیا موبی قرار است یک مدیتیشن موسیقی را رهبری کند یا خیر، و علیرغم اینکه واقعاً یک قطعه موسیقی را با خود آورده بود.

طلسم حرف شنوی فرزند | در همانجا تصمیم گرفت آن را کنار بگذارد و به مسیری کاملاً متفاوت برود. او اعلام کرد: “برای قسمت اول، ما چند شعار بسیار ساده انجام خواهیم داد.” ای پروردگار عزیز، فکر کردم. خواهش میکنم نه نه نه معلوم شد که خوب است.

بهتر از خوب، حتی شاعرانه. پس از یازده روز تلاش برای از بین بردن عامل عجیب و غریب، اینجا بودم، در موقعیتی خارج از کنترل من، با موبی و چند صد غریبه به زبان سانسکریت شعار می دادم.

طلسم حرف شنوی فرزند | جف به پایم لگد می زد و سعی می کرد خنده اش را خفه کند. تنها پشیمانی که داشتم این بود که این وضعیت شاید برای مردم جف کمی ناعادلانه بود.

پس از آن همه زمانی که بی‌وقفه او را برای سرکوب گرایشش به باطنی سپری می‌کردیم، اینجا بود که موبی سفر جاده‌ای ما را با یک دور طولانی و هوس‌انگیز آواز خواندن پایان داد.

طلسم حرف شنوی فرزند | بنابراین، اکنون که به پایان کتاب نزدیک می‌شویم، فکر می‌کنم جف سزاوار آن است که به همان اندازه که می‌خواهد در مورد آنچه مدیتیشن می‌تواند برای ما انجام دهد عرفانی کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 16 =