طلسم

طلسم حرف شنوی شوهر

طلسم حرف شنوی شوهر | تصور کنید، اگر بخواهید، یکی از آن صحنه های مبارزه اسکاتلندی قرن سیزدهمی با مل گیبسون را تصور کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ذهن آموزش ندیده و پریشان غوغایی از شمشیرهای گسترده، گریم های شنیع، فریادهای جنگی، سرازیر شدن سر مردم است.

طلسم حرف شنوی شوهر

طلسم حرف شنوی شوهر | همانطور که ما بازگشت به نفس را تمرین می کنیم، به آرامی ثبات لازم را در آگاهی ایجاد می کنیم تا متوجه نبردی شویم که با خود انجام داده ایم.

استاد | می شناسیم، قبول می کنیم. ما به یاد می آوریم. خیلی آرام اراذل داخلی خلع سلاح می شوند. در نهایت آنها در یک دایره جمع می شوند و مید می نوشند و سکسکه می کنند و تصنیف های گالیکی گریان می خوانند.

طلسم حرف شنوی شوهر | باشه دوست من برو دنبالش بیایید در مورد اینکه مدیتیشن و تمرین ذهن آگاهی به کجا منجر می شود صحبت کنیم.

آرامش بزرگی بر زمین فرود می آید. بنابراین این یک بخش از آن است. مورد دیگر این است که ما شروع به توجه و قدردانی از مناظر زیبای کوهستانی سرسبز می کنیم که این احمق ها تمام مدت در مقابل آن ایستاده اند.

طلسم حرف شنوی شوهر | بنابراین تمرین منجر به آگاهی دقیق تر از آنچه همیشه وجود داشته است، می شود. شبیه چیزی که موبی گفت. دقیقاً همان جایی است که هستید.

فقط اکنون به روشی جدید متوجه آن می شوید. اما برای اینکه این اتفاق بیفتد، رسیدگی به مشکل مل گیبسون کمک می کند.

طلسم حرف شنوی شوهر | هیچ یک از اینها به خصوص دور از دسترس به نظر نمی رسد. به نظر عقل سلیم است. قطعه عرفانی مربوط به آن منظره باز است.

READ  دعانویس قوی در اردبیل

زیرا فقط این نیست که شما ظرفیت جدیدی برای توجه و درک مناظر و صداها و بوهای جهان دارید (اگرچه این بخش بیش از اندازه پاداش کافی برای تلاش شماست).

طلسم حرف شنوی شوهر | همچنین این است که خود جهان به طور فزاینده ای با … چیزی … نفوذ می کند. چیز دیگری، چیزی بیشتر. یک درخشش و رمز و راز اضافی که شما شروع به درک آن می کنید همیشه وجود داشته است.

بیایید سعی کنیم این را به صورت بصری نشان دهیم. این یک نسخه از نمودار شماست، دن… من محور y را دوباره برچسب زدم تا به جای «شادی»، «شرایط» را بگوید.

طلسم حرف شنوی شوهر | برای بسیاری از ما، این دو به هم چسبیده اند. وقتی شرایط مساعد باشد، ما خوشحالیم. وقتی حق با آنها نیست، ما ناراضی هستیم.

بنابراین، برای تمرین‌کنندگان طولانی‌مدت، زندگی همچنان فراز و نشیب‌های خود را دارد. مریض می شوند، شغل و عزیزان خود را از دست می دهند و مانند دیگران با سختی ها دست و پنجه نرم می کنند.

طلسم حرف شنوی شوهر | اما بسیاری چیز دیگری را نیز گزارش می‌کنند: درست مانند آنچه در طرح خود گزارش می‌دهید، سطح پایه شادی یا رضایت آنها افزایش می‌یابد.

آنچه در واقع اتفاق می افتد این است که خط پایه آنها دیگر به طور کامل توسط آن فراز و نشیب ها تعیین نمی شود. انگار بعد سومی وارد تجربه شده است.

طلسم حرف شنوی شوهر | برای نشان دادن این موضوع، باید از یک شبکه دو بعدی به یک جعبه سه بعدی برویم. ما همان خط منحنی را داریم که در امتداد محور x حرکت می کند که “زمان” است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =