طلسم

طلسم حذف رقیب

طلسم حذف رقیب | و، البته، من به طور مداوم در تلاش برای ارتقاء بازی “به مهمانی خوش آمدید” خود بودم. برای من بیش از پیش روشن می شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نه از نظر فکری بلکه از نظر تجربی – که وقتی مهمان نوازی را به حواس پرتی ها و وسواس هایم به جای مبارزه با آنها گسترش دادم.

طلسم حذف رقیب

طلسم حذف رقیب | در غیر این صورت انرژی زیادی را هدر دادم و به مدیتیشن من کمک کرد تا روان تر جریان یابد. حتی تسلیم شدم و شروع به نامگذاری صداهای مختلف درونی ام کردم.

استاد | هنگامی که جف در ابتدا به من گفت که چگونه به برنامه های رقیب روان رنجور خود لقب های دوستانه مانند “ال گراندیوسو” داده است.

طلسم حذف رقیب | من هر نشستنم را با تعهد به سفت نبودن شروع می کردم. من سعی می کردم از “بدن آبدار حیوانی” خود لذت ببرم.

فکر کردم که سرگرم کننده بود اما برای من خیلی دوست داشتنی بود که شخصاً آن را انجام دهم. با این حال، هر چه بیشتر از همه مشوگا های ذهنی ام در مهمانی ضرب المثل استقبال می کردم.

طلسم حذف رقیب | نگرش من نسبت به دراماتیس شخصیت های داخلی بازیگوش تر می شد. بعلاوه، همانطور که جف اغلب می‌گوید.

هیچ کس دیگری آنجا نیست که در خلوت ذهن خود در حین مدیتیشن ببیند چه کاری انجام می‌دهید، پس چرا خودآگاهی را به خود زحمت دهید؟

طلسم حذف رقیب | ساده ترین صدا برای شناسایی، بدون تعجب، رابرت جانسون بود. هر زمان که خشم، رنجش یا پارانویا را احساس می کردم، به او سلام صمیمانه می دادم.

READ  طلسم خواندن ذهن دیگران

بابی جی، فلانی پیر، به مهمانی خوش آمدی. پس از آن، یک فرد مزاحم درونی بود که دائماً نقشه می کشید، نقشه می کشید و نگران حرفه من بود.

طلسم حذف رقیب | تصمیم گرفتم نام او را سمی بگذارم، پس از خنجر زدن پشت سر، کوهنورد هالیوودی به شدت جاه طلب از رمان چه چیزی سامی را فراری می دهد؟

من به او با صدای بلند شیپوری مانند دی جی در یک کلوپ شبانه بد در نیوجرسی سلام می کنم. من برای برنامه ریز درونی مضطربم (جولی کارگردان کروز) و همچنین برای صدایی که همیشه روی نوشتن این کتاب کار می کرد (آرتور – که بنا به دلایلی تصمیم گرفتم تلفظ ذهنی آن راحت تر از نویسنده باشد) نامی را انتخاب کردم.

طلسم حذف رقیب | در نهایت، مجبور شدم برای صدایی که همیشه صدای مزخرف را بیرون می‌آورد، نامی بیاورم. من رندی را انتخاب کردم.

کوتاه کلمه تصادفی، و همچنین نام کمیک نفرت انگیزی را که عزیز انصاری در فیلم مردم خنده دار بازی کرد، انتخاب کردم.

طلسم حذف رقیب | در خارج می خواهید برخی از خطوط برچسب مورد علاقه من را بشنوید؟ از تریلر فیلم B Hardbodies در دهه 1980: “اگر تابستان امسال فقط یک فیلم دیدید.

این یکی را نیز ببینید.” از جزوه ای که در سال 1993 در مرکز بهداشت کالج کولبی مشاهده شد: «کلامیدیا گل نیست». باشه، رندی، به مهمانی خوش آمدی.

طلسم حذف رقیب | در خارج از یادآوری: از مردم نظرسنجی بخواهید که نظریه من را بررسی کنند که یک همبستگی آماری بین افرادی که گربه دوست دارند و افرادی که بستنی وانیلی را ترجیح می دهند وجود دارد.

READ  شکستن طلسم دفینه

و به همین ترتیب برای سگ ها و شکلات. آن فروشگاهی را که قبلاً در خیابان اصلی واترویل، مین بود، به نام  را به خاطر دارید؟


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پنج =