طلسم جهت ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم جهت ازدواج | او با یک هودی مشکی روی صندلی معمولی خود در مرکز یک میز بزرگ نشسته بود، یک بازوی فلزی که یک میکروفون طلایی را جلوی صورتش آویزان کرده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او توسط سه تهیه‌کننده مرد احاطه شده بود که دائماً یادداشت‌هایی را به او می‌دادند.

طلسم جهت ازدواج

طلسم جهت ازدواج | درخواست‌هایی برای جوک، اطلاعات تماس‌گیرندگان، پیام‌ها و توییت‌های برخی از هفت میلیون شنونده که در زمان واقعی به برنامه واکنش نشان می‌دادند.

استاد | در مقابل او، نشسته بر روی یک میز مستطیل شکل، دو زن مهمان او بودند. الویس مکالمه را به مدیتیشن هدایت کرد و اشاره کرد که اخیراً تمرین خود را از سر گرفته است.

طلسم جهت ازدواج | الویس پس از جراحی به سختی قابل تشخیص بود. او همیشه مردی خوش‌تیپ بود، اما اکنون با نیمی از وزن قبلی‌اش، متحول به نظر می‌رسید.

کاری که اغلب در صبح زود قبل از کار با سگش، مکس، در دامانش انجام می‌داد. او گفت: “من در زندگی خود متوجه می شوم که شاهد تغییر هستم.” من قبلاً عصبانی می شدم و صندلی می انداختم.» “تو واقعا صندلی پرت کردی؟” من واقعاً متعجب پرسیدم.

طلسم جهت ازدواج | او به من اطمینان داد: “من قبلاً صندلی ها را می شکستم.” به راحتی می توان فراموش کرد که الویس علیرغم شخصیت آرام روی آنتن خود، عملیات پیچیده ای را اجرا می کند: یک نمایش سندیکایی در هشتاد بازار، با کارکنان بزرگ متشکل از شخصیت های سرزنده.

حالا که دوباره مشغول مراقبه بود، گفت: «من متوقف می‌شوم و کمی بیشتر به مسائل فکر می‌کنم. من حواسم به اطرافیانم و حرف هایشان بیشتر است.

READ  دعانویس صبی شرطی

طلسم جهت ازدواج | من سعی می کنم منصف باشم و سعی می کنم تا زمانی که بتوانم حافظ صلح باشم. او اجازه داد: «هنوز بد خلق هستم. “من هنوز یک عوضی افتضاح هستم.” بعد از مدتی گپ زدن، صحبت را برای تماس گیرندگان باز کرد. این اولین فرصت ما در سفر جاده ای است تا از توده ها بشنویم.

سوال اول هم بسیار مهم بود و هم غیرقابل تعجب. “آیا باید یک جلسه ده دقیقه ای، یک جلسه پانزده دقیقه ای باشد؟” برایان، معلم بهداشت دبیرستان پرسید. “چقدر طول می کشد؟” این تقریباً همیشه اولین سؤالی است که وقتی با مردم در مورد مدیتیشن صحبت می‌کنم برایم پیش می‌آید.

طلسم جهت ازدواج | هنگامی که آنها مزایای تمرین را درک کردند و متوجه شدند که نیازی به پاکسازی ذهن ندارد، مشکل بزرگ بعدی این است: چگونه می توانم این را در برنامه خود قرار دهم؟

وقتی نوبت به یافتن زمانی برای مدیتیشن می رسد، خبرهای خوب و حتی خبرهای بهتری دارم. خبر خوب این است که مدیتیشن نیازی به صرف زمان زیادی ندارد.

طلسم جهت ازدواج | به برایان گفتم: «فکر می‌کنم شروع کردن با پنج تا ده دقیقه در روز عالی است. به نظر می رسد که اجماع عمومی بین معلمان و دانشمندان این است که اگر هر روز پنج تا ده دقیقه وقت بگذارید، باید بتوانید از بسیاری از مزایای آن بهره مند شوید.

و این خبر بهتر است: اگر پنج دقیقه برای شما خیلی زیاد به نظر می رسد، یک دقیقه نیز مهم است. در واقع، نه تنها یک دقیقه حساب می شود، بلکه می تواند بسیار قدرتمند باشد.

READ  طلسم ازدواج با فلفل سیاه

طلسم جهت ازدواج | برای استفاده از یک اصطلاح هنری مدیتیشن، «روی بالشتک» سخت‌ترین بخش فرآیند شکل‌گیری عادت است، و پیشنهاد یک دقیقه به‌طور منحصربه‌فرد ترسناک و مقیاس‌پذیر است.

بنابراین اگر ساده ترین راه برای شما برای ایجاد یک عادت روزانه این است که با یک دقیقه شروع کنید، آن را دنبال کنید. دیدگاه من – و تیم من – این است که، به خصوص در ابتدا، ثبات مهمتر از مدت زمان است.

طلسم جهت ازدواج | به برایان توضیح دادم: “هدف مهندسی کردن برخورد روزانه با سوراخ a در سر شما است.” “و سپس وقتی آن سوراخ ایده های بدی به شما می دهد، بهتر می توانید در برابر او مقاومت کنید.” این تکه شمارش یک دقیقه ای برای من جدید است.

طلسم جهت ازدواج | سال‌ها بود که به شدت توصیه می‌کردم که مردم با پنج تا ده دقیقه در روز شروع کنند. بحث همیشگی من این بود: برای من مهم نیست که هفده شغل و بیست و پنج بچه داشته باشی، پنج تا ده دقیقه در روز فرصت داری. چقدر برای تماشای تلویزیون وقت می گذارید؟

شبکه های اجتماعی را بررسی می کنید؟ آیا بیشتر از پنج دقیقه است؟ خب، پس حتماً برای مدیتیشن وقت دارید.

طلسم جهت ازدواج | دوست داشتم از دکتر سانجیو چوپرا، پزشک دانشگاه هاروارد نقل قول کنم: «همه باید یک بار در روز مراقبه کنند.

و اگر زمانی برای مدیتیشن ندارید، باید آن را دو بار در روز انجام دهید.» با این حال، متوجه شدم که این رویکرد کمی دور از دسترس است.

طلسم جهت ازدواج | برای روشن بودن، من واقعاً معتقدم – و جف در این مورد با من است – که پنج تا ده دقیقه مدیتیشن در روز یک هدف معقول و قابل دستیابی است.

READ  دعا نویسی برای رسیدن به عشق

واقعیت این است که هر چه بیشتر انجام دهید، بیشتر از آن خارج خواهید شد. (البته بر اساس عقل، هیچ کس بحث نمی کند که باید این کار را دوازده ساعت در روز انجام دهید. مگر اینکه بخواهید واقعاً بزرگ بروید و در یک استراحتگاه مدیتیشن شرکت کنید.) اگرچه من معتقدم که دفاع از این تصور که شما این کار را نمی کنید از نظر ریاضی سخت است.

طلسم جهت ازدواج | وقت داشته باشم، باید اذعان کنم که در دوران مالياتي، برنامه‌ريزي‌هاي بيش از حد و تحريک‌شده ما، درک گرسنگي زماني بسيار واقعي است.

طلسم جهت ازدواج | من همچنین از طریق کارم با شرکت برنامه یاد گرفتم که فرآیند ایجاد یک عادت جدید چقدر می تواند دشوار باشد.

آنچه در ادامه می‌آید 9 نکته فوق‌العاده کاربردی است که مبتنی بر تحقیقات علمی در مورد شکل‌گیری عادت و همچنین واقعیت آشفته زندگی روزمره است.

طلسم جهت ازدواج | البته لازم نیست همه اینها را انجام دهید. فقط آنهایی را امتحان کنید که به نظر شما امیدوارکننده هستند.

مهمترین چیزی که در مورد تغییر رفتار باید بدانید این است که هیچ گلوله نقره ای وجود ندارد. بهترین راه برای نزدیک شدن به آن با روحیه آزمایش است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =

نوشته های مشابه