طلسم جن


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم جن | که احتمالاً با بینش های درونی یا حتی توانایی های روانی همراه است. بیان مثبت: “من چیزها را به وضوح می بینم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چاکرای هفتم (همچنین به عنوان “چاکرای تاج” شناخته می شود): در بالای سر قرار دارد و با مسائل آزادی و تعالی معنوی مرتبط است.

طلسم جن

طلسم جن | وقتی این چاکرا نسبتاً بسته است (همانطور که در اکثر افراد اینگونه است)، ممکن است احساس کنید که از بعد مقدس یا معنوی زندگی جدا شده اید.

استاد | هنگامی که باز می شود، ممکن است در ابتدا فشار یا درد ملایمی را احساس کنید، به دنبال آن انرژی از تاج سر آزاد می شود و هجوم چیزی که مردم به عنوان فیض، صلح، برکت یا روشنایی توصیف می کنند.

طلسم جن | با باز شدن این چاکرا، ممکن است بینش ها یا شهودهای ناگهانی داشته باشید که افق های فکری یا معنوی شما را گسترش می دهد.

در عین حال، ممکن است احساس کنید هویت خود را در حال انحلال و ادغام با گستره وسیع خود هستید. نیازی به گفتن نیست که باز شدن این چاکرا یک رویداد گرانبها است که در سنت های معنوی خاصی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

طلسم جن | بیان مثبت: “من هستم.” وقتی احساس می کنید بی پایه و اساس هستید، چه کاری باید انجام دهید گاهی اوقات افرادی که مدیتیشن می کنند متوجه می شوند که چاکراهای بالایی آنها (یعنی مراکز انرژی از قلب تا تاج) سریعتر از چاکراهای پایین باز می شوند و انرژی و بینش را به سرشان می آورد.

READ  ابطال طلسم نعل اسب

و شانه ها در حالی که نیمه پایینی بدن آنها نسبتاً راکد یا بی حس می ماند. به طور خاص، کسانی که با برخی از عوارض جانبی پر زرق و برق مدیتیشن منحرف می شوند.

طلسم جن | ممکن است احساس بی پایه و اساس کنند و ارتباط خود را با نیازهای اساسی خود برای غذا، خواب و ورزش از دست بدهند.

یک تمرین ساده است که می تواند به شما کمک کند زمانی که احساس می کنید از بدن خود خارج می شوید و به قلمروی اثیری تر می روید در زمین فرود بیایید: 1. با آرام نشستن، بستن چشمان خود و گرفتن یک ورزش شروع کنید.

طلسم جن | چند نفس آهسته و عمیق در صورت امکان، با پشت نسبتاً صاف روی زمین بنشینید (برای اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت نشستن، به فصل 8 مراجعه کنید).

هوشیاری خود را روی قسمت پایین شکم خود متمرکز کنید، در نقطه ای حدود 2 اینچ زیر ناف و 1.5 اینچ در داخل بدن.

طلسم جن | رزمی‌کاران این منطقه را t’an t’ien می‌نامند و معتقدند که نقطه کانونی انرژی زندگی یا چی است. این منطقه را با توجه آگاهانه کاوش کنید و به احساس آن توجه کنید.

نفس خود را به این ناحیه هدایت کنید، هنگام دم آن را منبسط کنید و هنگام بازدم آن را منقبض کنید. آگاهانه و عمداً به مدت پنج دقیقه یا بیشتر در داخل بدن خود نفس بکشید و اجازه دهید آگاهی و انرژی شما در آنجا متمرکز شود.

طلسم جن | توجه کنید که چگونه مرکز ثقل شما از قسمت بالایی بدن به سمت t’an t’ien تغییر می کند. 4. در ادامه نفس کشیدن با t’an t’ien خود، تصور کنید که درختی هستید با ریشه هایی که به اعماق زمین می روند.

READ  نوشتن دعا و طلسمات

هر دو این ریشه‌ها را احساس کرده و تجسم می‌کنند که از t’an t’ien سرچشمه می‌گیرند و از پایه ستون فقرات شما به سمت زمین رشد می‌کنند و تا آنجا که می‌توانید تصور کنید در خاک پخش می‌شوند.

طلسم جن | احساس کنید و تصور کنید که این ریشه ها در حین دم انرژی را از زمین به درون شما می کشند و در هنگام بازدم انرژی پخش شده از طریق ریشه ها را احساس کنید.

به احساس و تجسم این گردش انرژی – بالا در هنگام دم، پایین در هنگام بازدم – برای پنج یا ده دقیقه ادامه دهید. 6. زمانی که t’an t’ien شما احساس بارگیری و قدرت می کند.

طلسم جن | می توانید برخیزید و به انجام روز خود بپردازید. هرازگاهی، یکی دو لحظه توقف کنید و یک بار دیگر ریشه های خود را تصور کنید.

آماده شدن برای خواب اکثر مردم در شب پر از نگرانی ها، نگرانی ها و هیجانات انباشته شده در طول روز به رختخواب می روند.

طلسم جن | در عوض، سعی کنید با استفاده از یکی از تمرین‌های زیر برای خواب آماده شوید: در حالی که لباس‌هایتان را در می‌آورید، تصور کنید که تمام مراقبت‌ها و مسئولیت‌های خود را یکی یکی حذف کنید.

تصور کنید که سبک‌تر، آرام‌تر و جادارتر می‌شوید، تا زمانی که ذهن‌تان کاملاً خالی شود و با درخششی دلپذیر و گلگون پر شود.

طلسم جن | تصور کنید که این درخشش به قلب شما فرود می‌آید و در حالی که به خواب می‌روید، آگاهی خود را در مرکز قلب خود قرار دهید.

READ  نوشتن دعا برای جذب پسر

قبل از خواب، روز خود را با جزئیات مرور کنید. برای قدردانی از دستاوردها و تجربیات مثبت خود کمی زمان بگذارید. وقتی به چیزی رسیدید که پشیمان هستید.

طلسم جن | درسی را که آموختید در نظر بگیرید. همانطور که به خواب می روید، در قلب خود از همه افرادی که امروز به طرق مختلف در زندگی شما نقش داشته اند، قدردانی کنید.

به پشت دراز بکشید و تماس بدن خود را با تخت احساس کنید. از پاهای خود شروع کنید و به آرامی از پاها، باسن، بالاتنه، بازوها، گردن و سر خود به سمت بالا حرکت کنید.

طلسم جن | به تدریج بدن خود را از پایین به بالا شل کنید. وقتی کارتان تمام شد، وقتی به خواب می روید، بدن خود را به عنوان یک کره نورانی آرامش احساس کنید.

فصل 14 توسعه تمرینی که برای شما مفید باشد در این فصل یافتن تکنیک‌هایی که با انگیزه شما مطابقت دارند تکمیل تمرین خود با مدیتیشن‌هایی برای ذهن، قلب و بدن کشف مزایای مدیتیشن معمولی تطبیق قطعات با هم در تمرینی که برای شما مفید است.

طلسم جن | مدیتیشن با دیگران در گروه‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌ها همانطور که ممکن است متوجه شده باشید که در حال ورق زدن برخی از فصل‌های دیگر بودید، من این کتاب را با تکنیک‌های مدیتیشن برگرفته از طیف‌های مختلف پر کردم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 20 =

نوشته های مشابه