طلسم

طلسم جلوگیری از ازدواج

طلسم جلوگیری از ازدواج | همچنین می توانید به صورت آنلاین معلمی را که مایل به برقراری ارتباط از طریق چت ویدیویی است بررسی کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | لحظه مورد علاقه من از دیدار ما از نیوتن تقریباً در اواسط مراسم بود که زنی به نام کارلا، مادری با موکسی، به سراغ میکروفون آمد و به من اجازه داد آن را داشته باشم.

طلسم جلوگیری از ازدواج

طلسم جلوگیری از ازدواج | کارلا از واقعیتی آگاه بود که من هنوز برای شما فاش نکرده‌ام، خواننده مهربان، از ترس اینکه مبادا به این نتیجه برسید که من هستم – چگونه این را بگویم؟

استاد | دیوانه‌های لعنتی: من روزی دو ساعت مدیتیشن می‌کنم. اجازه بده توضیح بدم پس از چندین سال مدیتیشن و نوشتن یک کتاب کامل در مورد آن، تصمیم گرفتم دوز نشستن روزانه خود را به طور چشمگیری افزایش دهم.

طلسم جلوگیری از ازدواج | اگر می خواهید معلمی پیدا کنید، توصیه می کنم از یک کلاس در مرکز مراقبه محلی خود نمونه بگیرید و ببینید که آیا مناسب است یا خیر.

من این کار را عمدتاً به این دلیل انجام دادم که این امتیاز را داشتم که با بسیاری از افرادی که مدیتیشن کننده طولانی مدت و متعهد هستند.

طلسم جلوگیری از ازدواج | معاشرت کنم و ببینم بسیاری از آنها چقدر باحال و به ظاهر خوشحال هستند. این موضوع مرا عمیقاً علاقه مند کرد – هم از نظر شخصی و هم از نظر روزنامه نگاری – به چیزی که بیش از 10٪ خوشحال تر است.

در صورتی که کنجکاو باشید، جف در اکثر روزها حدود سی و پنج دقیقه تمرین رسمی نشستن انجام می دهد.

READ  طلسم مرگ شوهر

طلسم جلوگیری از ازدواج | اما شایان ذکر است که او به طور قابل توجهی بیشتر از من در این تمرین بوده است، زمان بیشتری را برای عقب نشینی صرف کرده است، و رک و پوست کنده است.

کارلا که در پادکستم از من شنیده بود که در مورد عادت دو ساعته ام در روز صحبت می کنم، به سادگی نمی توانست بفهمد که چگونه.

طلسم جلوگیری از ازدواج | به عنوان یک والدین همکارم و حرفه ای پرمشغله، موفق شدم هر روز این حجم از مدیتیشن را تحت فشار قرار دهم.

او گفت: «بزرگترین مانع برای من این است که من دو بچه جوان دارم و آنها این رادار را دارند. صبح خیلی بی صدا از رختخواب بیرون می روم. من فقط یک پا را روی کوسنم می‌چرخانم.

طلسم جلوگیری از ازدواج | و آنها آن را حس می کنند – و آنها آنجا هستند!» او یک تحویل کمیک عالی داشت، و جمعیت همراه با آن می خندیدند. سپس او به سمت من چرخید. “من خیلی به همسرت فکر می کنم.

من هرگز او را ندیده‌ام، اما شنیده‌ام که درباره مدت زمانی که هر روز مدیتیشن می‌کنید صحبت می‌کنید، و من می‌گویم: “وای، او این را تحمل می‌کند؟” “حالا او واقعاً جمعیت را داشت.

طلسم جلوگیری از ازدواج | جف از خوشحالی می درخشید و در جهت کارلا تعظیم می کرد. او ادامه داد: «شوهرم، من او را دوست دارم، اما به همان اندازه که می خواهم او روشن شود.

می خواهم ماشین ظرفشویی را خالی کند! اگر او می‌گوید: «می‌خواهم یک ساعت مدیتیشن کنم،» می‌خواهم بگویم: «نه، واقعاً نیستی!» سؤال او ساده بود: چگونه می‌توانم این کار را انجام دهم، و چه توصیه‌ای کردم.

READ  شکستن طلسم شوهر

طلسم جلوگیری از ازدواج | برای والدین دارید؟ اجازه دادم خنده فروکش کند و بعد عاقلانه ترکیدم. “یک چیز بلافاصله که فکر می کنم می تواند راه حل آسانی باشد این است.

آیا به این فکر کرده اید که فرزندان خود را به فرزندخواندگی بسپارید؟” من همیشه این شوخی کم حرف را قبول می کنم. سپس من در واقع به سوال او پاسخ دادم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =