طلسم جذب


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم جذب | در وهله اول با کاهش استرس، که عامل اصلی بسیاری از بیماری ها، از بیماری قلبی و سکته مغزی گرفته تا اختلالات گوارشی و سردردهای تنشی است، از بیمار شدن جلوگیری کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به طور خاص، Jon KabatZinn (نویسنده کتاب پرفروش هر کجا که بروید، آنجا که هستید) یک برنامه کاهش استرس بر اساس مراقبه ذهن آگاهی بودایی ایجاد کرده است که به شرکت کنندگان می آموزد که نه تنها چگونه استرس را در حین مدیتیشن کاهش دهند.

طلسم جذب

طلسم جذب | بلکه چگونه آن را گسترش دهند. مزایای ذهن آگاهی در هر زمینه ای از زندگی آنها. برای توصیف کاملتر کار کابات زین، به فصل 2 مراجعه کنید.

استاد | برای تحقیق در مورد مزایای رویکردی که او آموزش می دهد، به فصل 4 مراجعه کنید. بازیابی همسویی و تعادل شیوه های درمانی سنتی مانند آیورودا (طب سنتی هند که شامل گیاهان می شود).

طلسم جذب | مدیتیشن با آموزش اینکه چگونه بدن خود را آرام کنید و ذهن خود را آرام کنید (به فصل 7 مراجعه کنید)، به شما کمک می کند.

و رژیم غذایی) و طب چینی، و همچنین رویکردهای رایج تر مانند کایروپراکتیک و استئوپاتی، نشان می دهد که بدن زمانی که نامتعادل یا ناهماهنگ می شود بیمار می شود.

طلسم جذب | مدیتیشن سرعت تنفس را کاهش می‌دهد که تعادل و هماهنگی را به بدن باز می‌گرداند و درمان را تسهیل می‌کند.

علاوه بر این، صاف نشستن (به فصل 8 مراجعه کنید) ستون فقرات را در یک راستا قرار داده و جریان بی‌مانند انرژی حیات بخش را در بدن تشویق می‌کند، که به سلامت جسمی و روانی کمک می‌کند.

READ  طلسم ازدواج با دختر مورد علاقه

طلسم جذب | باز کردن و نرم کردن اگر مانند بسیاری از افراد هستید، زمانی که مریض هستید یا آسیب می بینید، تمایل دارید که از خود بی تاب یا ناراحت شوید.

حتی ممکن است قضاوت قوی داشته باشید که انگار مریض بودن تقصیر شماست. متأسفانه، این احساسات منفی ممکن است رنج شما را تشدید کند – و حتی بیماری شما را تشدید کند.

طلسم جذب | با ایجاد تنش و انقباض در شما. هنگامی که به طور منظم مدیتیشن می کنید، مهارت باز کردن تجربه خود را، هر چند ناخوشایند، توسعه می دهید و به جای قضاوت کردن یا دور کردن آن، در اطراف آن نرم می شوید.

ایجاد فضایی برای همه احساسات خود با پذیرش تجربه خود در مدیتیشن، محیطی خوشایند ایجاد می کنید که در آن احساسات شما می تواند حباب کند و آزاد شود نه اینکه سرکوب شود یا اعمال شود.

طلسم جذب | برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبه با احساسات چالش برانگیز، به فصل 12 مراجعه کنید. تحقیقات نشان می دهد.

که احساسات ابراز نشده در بدن نقاط کانونی تنش و استرس را تشکیل می دهند که در نهایت ممکن است به ایجاد بیماری های تهدید کننده زندگی مانند سرطان و بیماری قلبی کمک کنند.

طلسم جذب | علاوه بر این، زمانی که بتوانید احساسات خود را به طور کامل احساس کنید، به طور طبیعی احساس سرزندگی بیشتری می کنید.

و بنابراین سالم تر. هماهنگی، شادی و رفاه ویژگی‌های مثبتی مانند شادی، شادی، آرامش و رفاه خارج از شما در شخص یا چیز دیگری سرچشمه نمی‌گیرد.

طلسم جذب | در عوض، آنها به طور طبیعی و خود به خود مانند آبی که از چشمه بیرون می زند در درون شما جمع می شوند.

READ  طلسم احضار ازدواج

شما به سادگی باید محیط داخلی مناسبی را ایجاد کنید، این دقیقا همان کاری است که هنگام مدیتیشن انجام می دهید.

طلسم جذب | البته، همانطور که در تراک‌های صوتی و در فصل 11 توضیح دادم، همیشه می‌توانید احساسات مثبتی مانند عشق و شفقت را در خود پرورش دهید.

محققان غربی نشان داده‌اند که این ویژگی‌های مثبت با مجموعه‌ای از پاسخ‌های بدنی تقویت‌کننده زندگی، از کاهش خون مرتبط است.

طلسم جذب | فشار و بهبود پاسخ ایمنی به ترشح مسکن های طبیعی به نام بتااندورفین. (برای اطلاعات بیشتر در مورد فواید مراقبه برای سلامتی، به فصل 2 مراجعه کنید.) همانطور که جامعه 30:5 بیان می کند، «شادی دل برای هرکس حیات است.

شادی چیزی است که روزها را طولانی می کند» (کتاب مقدس اورشلیم جدید). رهایی از الگوهای عادتی و خود چسبیده در نهایت، این توهم (که همه در آن سهیم هستند) فردی جدا و منزوی و جدا از دیگران و بقیه زندگی است که در قلب همه رنج ها و استرس ها قرار دارد.

طلسم جذب | به گفته محقق تبتی و استاد مراقبه، نویسنده کتاب «زندگی در آرامش، عاری از رنج‌های عاطفی، و سست کردن کنترل خود بر «خود» بهترین دارو برای سلامت روانی و جسمی است.

همانطور که به تدریج شروع به نفوذ می کنید و الگوهای معمولی را رها می کنید (که ریشه های عمیقی در بدن و همچنین ذهن دارند)، از نظر عاطفی کمتر واکنش نشان می دهید (که استرس را کاهش می دهد) و به طور مثبت (حتی با شادی) به زندگی پاسخ می دهید.

طلسم جذب | (برای اطلاعات بیشتر در مورد کار با الگوهای معمولی، به فصل 12 مراجعه کنید.) بیداری در بعد معنوی دکتر هربرت بنسون، استاد دانشکده پزشکی هاروارد، تکنیکی را به نام پاسخ آرامش (به فصل 2 مراجعه کنید) بر اساس مطالعات انجام داد.

READ  طلسم عزیز شدن نزد شوهر

افرادی که یک کلمه یا عبارت ساده را تکرار می کنند که به عنوان مانترا شناخته می شود. اما در طول سال‌ها، او متوجه شد که هر چه مانترا معنی‌دارتر باشد.

طلسم جذب | این تکنیک در آرامش بدن و ارتقای بهبودی مؤثرتر است. او در گزارش داد: «اگر واقعاً به فلسفه شخصی یا ایمان مذهبی خود اعتقاد دارید.

ممکن است قادر به دستیابی به شاهکارهای ذهنی و بدنی قابل توجهی باشید که [ما] ممکن است فقط در مورد آن حدس بزنیم.»

طلسم جذب | به عبارت دیگر، زمانی که آگاهی خود را گسترش دهید تا بعد معنوی وجود را در بر بگیرد، قدرت شفابخش مدیتیشن را افزایش می دهید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =

نوشته های مشابه