طلسم

طلسم جدایی

طلسم جدایی | در زیر عکس عروسی است. او لباسی را پوشیده است که در دیدار با مادرش در آریزونا خریده بود. تصادفاً اتوبوس بزرگ نارنجی رنگ ما همزمان در حال تردد در ایالت بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تصمیم گرفتیم او را ببریم تا بتواند در روزهای آخر سفر با ما بیاید. خاطره روشنی از بالا رفتن او در حالی که کیف لباسی که آن لباس را در بر داشت، دارم. او و جف می درخشیدند.

طلسم جدایی

طلسم جدایی | دلیل اینکه من تمام فراز و نشیب های دوره پس از سفر را بیان می کنم این است که به یک نکته مهم اشاره کنم: فقط به این دلیل که مدیتیشن را شروع کرده اید.

استاد | یا حتی اگر یک کتاب کامل در مورد این موضوع نوشته باشید – زندگی شما قرار نیست به رژه بی وقفه رنگین کمان ها و تک شاخ ها تبدیل شود.

طلسم جدایی | اوه، و … آخرین به روز رسانی. جف دیگر با هم اتاقی ها زندگی نمی کند. او و سارا کمی قبل از اینکه کتاب را تمام کنیم، ازدواج کردند – و جای خودشان را گرفتند.

کل چیز 10% شادتر به طور همزمان تلنگری است و دقیق ترین توصیفی است که می توانم از مزایای مدیتیشن به دست بیاورم.

طلسم جدایی | شما نیز مانند من گرفتار شتاب بی فکر انجام دادن و به دست آوردن، خسیس بودن یا حواس پرتی خواهید شد.

همه ما شبیه اسکناوزهایی هستیم که فرش را کثیف می کنیم و باید پوزه هایمان را در آن فرو ببریم. (برای ثبت، جف از تشبیه خوشش نمی آید.

READ  شکستن طلسم عتیقه

طلسم جدایی | او می گوید که این قیاس تهاجمی است، مانند رام کننده شیر. اما این قسمت من از کتاب است.) بازی – و شما واقعاً نمی توانید این را به اندازه کافی بشنوید.

فقط برای این است که دوباره و دوباره شروع کن “روی بالشتک”، این به این معنی است که متوجه شوید وقتی در فکر فرو رفته اید، و سپس توجه خود را به سمت نفس همراهی کنید.

طلسم جدایی | در بقیه عمرتان، این بدان معناست که ببینید چه زمانی به هم ریخته اید، درگیر اندکی از آنچه بودایی ها آن را «پشیمانی عاقلانه» می نامند (بر خلاف مارپیچ های غیرسازنده خود تازی زدن)، خود را بردارید.

و دوباره وارد شوید. مخلوط آسان نیست، اما تقریباً مطمئناً با گذشت زمان بهتر خواهید شد. به یاد داشته باشید: شما در حال تلاش برای هک کردن هزاره های تکامل هستید.

طلسم جدایی | ما برای تشخیص تهدید و خود محوری پرورش یافته ایم. درس‌هایی که از مدیتیشن آموخته‌ایم بسیار مغایر با غریزه‌های ما هستند – اجازه دهیم صدایی در سرمان جاری شود.

لذت را کورکورانه تعقیب کنیم، چیزهایی را درک کنیم که ماندگار نیستند – که ما به یادآوری‌های مداوم و اجازه دائم برای شکست و شروع نیاز داریم.

طلسم جدایی | از نو. من این تصور را بسیار آرامش‌بخش می‌دانم، و هر کسی که به خود می‌گوید برای مدیتیشن کوتاه نمی‌آید، باید همین‌طور باشد.

در پایان، همه ما روی فرش می خوریم. مدیتیشن، به گفته جف، نوعی خلسه از خلسه های مختلف – مثلاً نارسایی یا بی لیاقتی – است که در آن زندگی می کنیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 11 =