طلسم

طلسم جدایی تضمینی

طلسم جدایی تضمینی | یک ضربه روابط عمومی جزئی را متحمل شدند. دانش‌آموزان مدرسه‌ای رقیب، The Citadel، مطالب زیر را در اینترنت منتشر کردند: «اول کتاب‌های رنگ‌آمیزی و حالا مدیتیشن؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زمان تغییر نام به کمون نظامی ویرجینیا فرا رسیده است. اما ما از پروفسور هالی جو ریچاردسون شنیدیم.

طلسم جدایی تضمینی

طلسم جدایی تضمینی | که گفت، در واقع، “ما پس از بازدید شما مطبوعات بسیار مثبتی در جامعه VMI داشتیم.” و آنتونی ویلسون، کادتی که در مسیر پیوستن به نیروهای ویژه ارتش بود.

استاد | ایمیلی فرستاد و گفت که تقریباً هر روز ده دقیقه با هم اتاقی هایش مدیتیشن می کند و همچنین از تکنیک RAIN استفاده می کند.

طلسم جدایی تضمینی | تا با استرس به شیوه ای بسیار مثبت کنار بیایم.” دوستان ما در مؤسسه نظامی ویرجینیا وقتی صدای مصاحبه خود را با استادان مراقبه در پادکست من پست کردیم.

او گفت: «به‌عنوان فردی با خلق و خوی سریع‌تر و تمایل به بدخلق بودن، این ذهن‌آگاهی ساختاریافته بیشترین کمک را به من در برخورد با روابط و اجتناب از بحث‌های بی‌ضرور می‌کند.»

طلسم جدایی تضمینی | برای خوشحالی من، به‌روزرسانی دلگرم‌کننده‌ای را از گروهبان راج جانسون، افسر تمپ دریافت کردیم که در ابتدا به ما گفت که می‌ترسد مدیتیشن باعث فرسایش او شود.

او گزارش داد که بعد از تمرین و همچنین پس از تماس های استرس زا مدیتیشن کرده است که هم به تمرکز و هم به خواب او کمک کرده است.

طلسم جدایی تضمینی | او گزارش داد که از زمان ملاقات ما، مدیتیشن چیزی بود که او در حال رشد بود. از برنامه تماس گرفت و گفت که او نیز در حال مراقبه است.

READ  نوشتن دعا روی انگشتر عقیق

او هنوز صورتحساب هایی برای پرداخت داشت و ماشینش همچنان برایش مشکل ایجاد می کرد، اما او گفت که مراقبه به او کمک کرد تا در این نگرانی زیاده روی نکند.

طلسم جدایی تضمینی | همچنین او و دوست دخترش اخیرا صاحب یک دختر شدند. اسمش را سرنیت گذاشتند. کندیس پرایس، دوست میلرل از IOW، نه تنها مدیتیشن می‌کرد.

بلکه پدرش را که اخیراً از زندان رها کرده بود، ترغیب کرده بود تا این کار را با او انجام دهد. او گفت که او را “آرام تر، راحت تر” می کند. در مورد اینکه این تمرین برای او چه می کند.

طلسم جدایی تضمینی | او گفت: “این به من کمک می کند که ببخشم، و پذیرفته شوم، بخشیده شوم.” به روز رسانی که من بیشتر نگران آن بودم، مربوط به بیانکا بود.

پس از سال‌ها اجتناب از سخنرانی در مورد مدیتیشن به او، می‌ترسیدم که صرفاً از او بپرسم که آیا این کار را انجام می‌دهد یا خیر او را به وحشت بیاندازد یا من را در خانه سگ فرود بیاورد.

طلسم جدایی تضمینی | من به طور جدی فکر کردم که از کارلی بخواهم این کار را برای من انجام دهد. با این حال، من آن را مکیده و موضوع را به تنهایی مطرح کردم.

در یک صبح آفتابی هفته، پس از اینکه پسرمان به پیش دبستانی رفت، پشت میز ناهارخوری آپارتمانمان نشستیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 12 =