طلسم

طلسم جاودانگی قدرتمند

طلسم جاودانگی قدرتمند | سپس به جایی که هر روز در آن مدیتیشن می کنم، پایین آمدم و آن مرا پر کرد. این احساس اعتماد به نفس من زایمان کردم و بعد فقط به رختخواب رفتیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دولا بعد از یک ساعت رفت و بعد ما سه نفر بودیم. من سعی کردم در حین شیردهی مدیتیشن کنم، اما بسیار سخت بود زیرا دخترم واقعا گرسنه بود و 24/7 شیر می داد.

طلسم جاودانگی قدرتمند

طلسم جاودانگی قدرتمند | وقت شستن موهایم را نداشتم، چه برسد به مدیتیشن، اما با خودم فکر کردم: باشه، باید با جریان حرکت کنم. من قصد ندارم به خودم فشار بیاورم.

استاد | بنابراین، برای سه ماه اول، مراقبه نکردم. این یک کار طبیعی به نظر می رسد، زیرا باید توجه خود را به آنچه که بیشتر به آن نیاز دارد معطوف کنید.

طلسم جاودانگی قدرتمند | درد حتی بدتر شد. ساعت به 7 صبح رسید و گفتم: “باشه، باید یک شیفت انجام شود.” رفتم طبقه بالا حمام کنم.

من هرگز کار بر روی پروژه های جاه طلبانه را متوقف نکردم. سپس، تابستان گذشته، بهترین دوستم به من گفت: ماری، بس است.

طلسم جاودانگی قدرتمند | شما تمام انرژی خود را صرف دیگران می‌کنید، و این شما را از دیدن توانایی‌هایتان باز می‌دارد.» فکر کردم: حق با شماست، من چیزی برای به اشتراک گذاشتن دارم که ارزشمند است.

پس از آن، به شدت شروع به مطالعه دانش ودایی کردم و سال گذشته برای اولین بار به هند رفتم تا نزد استادی که ویل با او ارتباط برقرار کرده بود، مطالعه کنم.

READ  دعای شکستن طلسم فروش خانه

طلسم جاودانگی قدرتمند | معلم تمرین بسیار فشرده ای به من داد. من شکل اصلی مدیتیشن خود را به عنوان پایه نگه می دارم و چیزهای زیادی پیرامون آن می سازم.

خواندن زیاد است؛ این تمرینی است که من دو ساعت در روز را صرف آن می کنم، بنابراین بسیار شدید است، اما نمی توانم یک روز را بدون آن تصور کنم.

طلسم جاودانگی قدرتمند | من مشتاقانه منتظر آن هستم – مثل یک عاشقانه جدید است. اگر به شخصی که بودم و اینکه دنیا را چگونه دیدم نگاه کنم، مثل روز و شب است.

اکنون، من خودم را مشاهده می کنم. فکر می کنم با ذهنم ماری هستم و خودم را با افکارم و زندگی روزمره ام می شناسم.

طلسم جاودانگی قدرتمند | بدن من به هیچ وجه هویت اصلی من نیست و در برخی مواقع به من نگاهی اجمالی به چیزهایی فراتر از درک، فراتر از آنچه با چشمان و با تمام حواس خود می بینید، می دهد.

مهمترین چیز این است که من چیزهایی را اکنون تجربه می کنم، به جای اینکه صرفاً آنها را بدانم یا بخوانم. من آن را به معنای واقعی کلمه تجربه می کنم.

طلسم جاودانگی قدرتمند | این چیزی نیست که من فکر می کنم، چیزی است که هست. و این متعالی است. من اکنون در حال آموزش مدیتیشن هستم.

و در حال نوشتن کتابی برای کودکان هستم. می‌خواهم آنچه را که من اکنون می‌دانم بدانند. می خواهم خیلی زودتر از من آن را کشف کنند.

طلسم جاودانگی قدرتمند | من می خواهم آنچه را که از طریق من برای خدمت به جهان می آید به اشتراک بگذارم، و این چیزی است که با مدیتیشن بسیار قوی به وجود آمد.

READ  شکستن طلسم کاسبی

شما احساس می کنید که این کار را برای خودتان انجام نمی دهید، زیرا احساس انزوای شما دیگر وجود ندارد. شما بخشی از این جمع هستید و ارتباط به هم آنقدر قوی است که نمی توانید غیر از این انجام دهید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + سیزده =