طلسم جادو ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم جادو ازدواج | من و جاش چند هفته قبل وارد مدار توییتر یکدیگر شده بودیم، وقتی متوجه شدم که جاش یکی از پیام های روزانه من برای مدیتیشن را بازتوییت کرده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من در توییتر پاسخ دادم: “مدیتیشن می کنی؟” او پاسخ داد: “هنوز سعی می کنم بدون اینکه بخواهم چراغی در اتاق پرتاب کنم، مراقبه کنی.” به نظر می‌رسید که او بهترین مورد آزمایشی برای مدیتیشن مک‌گیور باشد.

طلسم جادو ازدواج

طلسم جادو ازدواج | جاش در ساعت مقرر وارد صحنه شد، در حالی که مستقیماً از صحنه برادوی خارج شد، جایی که در نمایشنامه جدیدی به نام ناتاشا، پیر و دنباله‌دار بزرگ 1812 بازی می‌کرد.

استاد | و جاش برای عملکردش به عنوان نقش اول مرد نقدهای مثبتی دریافت می کرد. او ریش پرپشتی داشت (بر اساس نیاز نقش) و کلاه زمستانی بافتنی مشکی و ژاکت تیره به سر داشت.

طلسم جادو ازدواج | اوایل غروب، در یک استودیوی رادیویی در نشسته بودیم و منتظر آمدن جاش گروبان بودیم.

او همانقدر صمیمی بود که با تماشای او در بسیاری از برنامه های تلویزیونی اش فکر می کنید. در حال ضبط یک مصاحبه بودیم تا بعداً در پادکست من قرار گیرد.

طلسم جادو ازدواج | ما همچنین آن را به صورت زنده در فیس بوک منتشر می کردیم. من مصاحبه را با گفتن این جمله آغاز کردم: «ما به طور رسمی ملاقات نکرده‌ایم.

و احتمالاً شما این را به خاطر نمی‌آورید، اما در واقع یک روز در پشت صحنه ادرار در کنار هم در صبح بخیر آمریکا بودیم.» “چطور تونستم فراموش کنم؟” او گفت.

READ  ابطال سحر و طلسم مرشوش

طلسم جادو ازدواج | اضافه کردم: «نگاه نکردم، فقط برای اینکه بدانید. از او پرسیدم که چرا مفهوم مدیتیشن او را مجذوب خود کرده است و او با شجاعت رک و راست گفت.

او گفت از زمانی که او اولین قرارداد ضبط موسیقی خود را در نوجوانی امضا کرد، “اضطراب و انتظار نقش بزرگی در وجود من ایفا کرد.” من خیلی خیلی زود فشار زیادی روی خودم داشتم.

طلسم جادو ازدواج | من افراد زیادی را در اطرافم داشتم که برایم کاملاً روشن می‌کردند که زندگی یا مرگ هر چیز کوچک تا مسیر زندگی من چقدر است.» او گفت که اکنون که سی و پنج سال داشت، آن «آغازهای اضطراب» هنوز در زندگی او ظاهر می شد و باعث استرس او می شد. “ایده مدیتیشن برای من در واقع تمرکز و در واقع دیدن زندگی خود و دیدن جهان در یک ظرفیت گسترده تر بود.

طلسم جادو ازدواج | چون وقتی اضطراب شروع می‌شود، خیلی روی چیزها تمرکز می‌کنم.» به نظر من، اعتراف علنی به اضطراب خود برای او بسیار جالب و شجاع بود.

با این حال، وقتی جف پیشنهاد داد که سعی کنیم مراقبه کنیم، فکر کردم یک لحظه تردید در چشمان جاش دیدم. که البته باعث نگرانی خودم شد.

طلسم جادو ازدواج | من شروع به نگرانی کردم که شاید ما او را مجبور به مدیتیشن زنده ای کردیم که واقعاً نمی خواست انجام دهد.

جف یک مدیتیشن عالی را رهبری کرد، اما من به سختی می‌توانستم دستورالعمل‌های او را دنبال کنم، زیرا عملاً با پشتانکا در حال لرزش بودم. جاش گروبان قصد دارد یک جنگ توئیتری علیه من راه اندازی کند → همه گروبن را دوست دارند.

READ  شکستن طلسم چه مدت طول میکشد

طلسم جادو ازدواج | من هرگز نمی‌توانم در این نبرد پیروز شوم. او گفت: “این عالی بود.” “این فوق العاده بود.” واضح بود که او چیزی از پیشرفت را تجربه کرده است. او متوجه شده بود که در واقع می تواند بدون پرتاب لامپ در اتاق مراقبه کند.

طلسم جادو ازدواج | او به جف گفت: جالب بود. “همانطور که شما چیزها را می گفتید، درست زمانی که من نیاز به شنیدن آنها داشتم آنها را می گفتید. فکر می‌کنم چیزی که در گذشته باعث ناامیدی من می‌شد این بود که آدم کنترلی در من وارد می‌شد.

طلسم جادو ازدواج | متوجه می‌شدم که سرگردان هستم یا «این کار را درست انجام نمی‌دهم» و سپس ناامید می‌شوم.

در آن مرحله، با خودم فکر می‌کنم، “خوب، من باید همین الان دست از کار بکشم، زیرا دارم از خودم ناامید می‌شوم.” فکر می‌کنم جنبه دوستانه آن، درک این موضوع که شما به این چیزها فکر می‌کنید.

طلسم جادو ازدواج | و این اشکالی ندارد، و یافتن راه هایی برای بازگرداندن آن خوب است.» لعنتی، داشتم فکر می‌کردم.

هشت سال است که مدیتیشن می‌کنم، و این مرد، که مثلاً هشت دقیقه مدیتیشن می‌کند، قبلاً به کل موضوع دوستانه پرداخته است.

طلسم جادو ازدواج | جف نکته مهم دیگری در مورد استراحت دادن به خود در طول مدیتیشن اضافه کرد. «وقتی چنین ناامید می‌شوید، که یک پاسخ طبیعی است.

چیزی که اساساً به ضمیر ناخودآگاه خود آموزش می‌دهید این است که «اوه وای، این مرد اکنون ناامید است. بهترین کار این است که اصلاً متوجه نشوید وقتی ذهنتان سرگردان شده است.» در واقع باعث می شود بیشتر اوقات سرگردان شوید.» این نکته ای بود که به ضررم نادیده گرفته بودم.

READ  طلسم ابطال السحر المشروب

طلسم جادو ازدواج | مهمترین کاری که باید انجام دهید زمانی که متوجه سرگردانی ذهن خود می شوید این است که از اینکه در وهله اول متوجه آن شده اید.

احساس رضایت کنید. علوم رفتاری پایه است. اگر بیدار شدن را از حواس پرتی پاداش می گیرید، ذهن را آموزش می دهید تا آن را بیشتر انجام دهد. “من تصور می کنم این کار نیاز به تمرین دارد، درست است؟” جاش پرسید.

طلسم جادو ازدواج | جف به او اطمینان داد: «حتماً. جاش گفت: “اشکالی ندارد که تمرین می خواهد.” جف پاسخ داد: این تمرین است.

سخت بود اسم این را چیزی جز یک برد بزرگ گذاشت. ما به تازگی شاهد بودیم که جاش گروبان مدیتیشن را در یک مکالمه سریع درک کرد.

طلسم جادو ازدواج | من پر از آرامش و قدردانی شدم. “تو برادر نیمه یهودی مضطرب من هستی!” من فریاد زدم. “بیا یک نوشیدنی بخوریم!” او گفت.

طلسم جادو ازدواج | همه چیز خیلی خوب پیش می رفت به جز اینکه وقتی داشتیم خداحافظی می‌کردیم، جف یکی از آن کمان‌هایی را انجام داد که دیوانه‌ام کرد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

نوشته های مشابه