طلسم

طلسم ثروت و قدرت

طلسم ثروت و قدرت | کاری برای انجام دادن ندارید. ذهن شما شروع به سوال پرسیدن از آنچه در حال وقوع است می کند، زیرا به سکون عادت نکرده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شروع به تولید انواع سرگرمی خواهد کرد. شما شروع به درک می کنید که انواع و اقسام الگوهای فکری دارید. در مورد آنها چه می خواهید بکنید؟

طلسم ثروت و قدرت

طلسم ثروت و قدرت | بسیاری از افکار گذشته، حال و آینده در تمرین مدیتی شما به وجود می‌آیند * به نظر می‌رسید که چوگیام ترونگپا با این نظرات که چشمک می‌زند، تحولات مدرن را پیش‌بینی می‌کند.

استاد | در ژانویه 2013، محققان دانشگاه اوزاکا در ژاپن یافته‌هایی را گزارش کردند که نشان می‌دهد «پلک زدن بیشتر از خشک شدن چشم‌های ما جلوگیری می‌کند.

طلسم ثروت و قدرت | واکنش شما، یا پژواک پوچی، ممکن است به شکل انتظار، اضطراب یا پرسش باشد. شما بدون یک شی، بدون برنامه نشسته اید.

این یک فرآیند فعال است که باعث می‌شود مغز از خط خارج شود و به حالت بازتابی‌تری برسد. قبل از جلب توجه مجدد.» رجوع کنید.

طلسم ثروت و قدرت | به کاترین پادوک، «چشمک زدن باعث می‌شود مغز به سمت خارج از خط حرکت کند» نگرش خودمان: افکار در مورد زندگی، برنامه های آینده، گفتگو با دوستان و خویشاوندان، انواع شایعات خودآگاهانه.

بگذارید همه این چیزها از بین برود. اجازه دهید آنها فقط از طریق. سعی نکنید بگویید که آیا آنها بد هستند یا به خصوص خوب هستند.

طلسم ثروت و قدرت | فقط تا آنجا که می توانید به آنها اجازه دهید وارد شوند. این رویکرد باعث ایجاد حس گشاده رویی می شود. شما افکار خود را تهدیدآمیز یا مفید نمی بینید.

READ  دعانویس در تهرانپارس

آنها فقط به شایعات عمومی تبدیل می شوند و به ترافیک افکار شما تبدیل می شوند. اگر در شهری زندگی می‌کنید.

طلسم ثروت و قدرت | می‌شنوید که ترافیک از پنجره‌هایتان می‌آید: یک موتورسیکلت می‌رود، یک کامیون می‌رود. یک ماشین می‌رود و بعد یک نفر فریاد می‌زند.

در ابتدا ممکن است درگیر سروصدا شوید یا حواس تان پرت شود، اما بعد شروع به فکر کردن می کنید، پس چه؟

طلسم ثروت و قدرت | به همین ترتیب، رفت و آمد افکار شما و پرحرفی ذهن شما صرفاً بخشی از صحبت های اساسی است که در جهان هستی جریان دارد.

بگذارید از طریق آن بگذرد. ​​شما دقیقاً با همان رویکرد ذهنی با صدا، بو، بینایی و هر تجربه ای که در دنیای حسی دارید ارتباط برقرار می کنید.

طلسم ثروت و قدرت | شما چیزها را ساده و مستقیم می بینید. شما فقط آنجا هستید، با آنها و با نفس کشیدن خود. برچسب زدن به تفکر مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.

وقتی مدیتیشن می کنید لازم نیست چیزی را تحلیل کنید. شما به سادگی می توانید وضعیت با وقار خود را حفظ کنید و به تنفس خود توجه کنید.

طلسم ثروت و قدرت | تکنیک این است که شما به افکاری که به وجود می آیند نگاه می کنید و به خود می گویید “فکر کردن”. هر آنچه در ذهن شما می گذرد صرفاً تفکر است.

نه تجربه عرفانی. به آن برچسب فکر کردن بزنید و به نفس خود بازگردید. بنابراین شما آنجا هستید. شما در حال فکر کردن هستید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =