طلسم تضمینی ازدواج با معشوق


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | در حالی که ریف جف در اوایل روز در مورد “لذت بردن از بودنت” برای من کمی ضعیف بود، این یکی موفق شد به خانه برسد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر می خواهید آن را به عنوان وو وو رد کنید، اما قدرت واقعی در تنظیم این واقعیت آشکار وجود دارد که شما زنده هستید.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | این من را به یاد طرحی از شنبه شب زنده انداخت که در آن دن آیکروید نقش رئیس جمهور جیمی کارتر را بازی می کند و تماس های تلفنی زنده را در رادیو انجام می دهد.

استاد | یک نوجوان دیوانه به نام پیتر زنگ می‌زند و می‌گوید: «اوه… من اوه… من مقداری اسید مصرف کردم… می‌ترسم آپارتمانم را ترک کنم و نمی‌توانم هیچ لباسی بپوشم… و سقف می‌چکد.»

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | اما در واقع، «شما همه چیز را در اینجا به درستی دریافت کرده اید.» به سمت تنه اش اشاره کرد. «این که بتوانی لحظه‌ای بنشینی و احساس کنی که انسان بودن، یک امتیاز است.»

آیکروید/کارتر در پاسخ به پیتر می‌گوید که مقداری ویتامین بخورد، یک آبجو بنوشد و به برادران آلمن گوش دهد. “فقط به یاد داشته باشید.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | که شما یک موجود زنده روی این سیاره هستید و بسیار ایمن هستید.” همچنین به من یادآوری کرد که چگونه، وقتی چند ماه قبل به ویدیوهای جف و من از «عقب نشینی سرگردان»مان نگاه کرده بودم.

او همیشه وقتی مدیتیشن می‌کرد، این قیافه‌ی مسخره و شگفت‌انگیز را در چهره‌اش داشت. در واقع خوش گذرانی لیوان من، در مقابل، به نظر می رسید تماما از تلاش نیشگون گرفته است.

READ  دعانویسی برای جدایی دو نفر

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | وقتی با جف روی آن صحنه نشستم، متوجه شدم که در حالی که لحظات لذت‌بخش، جذاب و معنی‌داری را در مدیتیشن داشتم.

تقلای روزانه‌ام برای رسیدن به دو ساعت کار، اغلب احساس یک راهپیمایی اجباری را به خود می‌گرفت. داشتم غافل می شدم که چه چیزی می تواند قوی ترین محرک همه آنها باشد.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | و نیش زد. به جف برگشتم و اعتراف کردم: «من مدیتیشن نمی‌کنم چون حس خوبی دارد. من مدیتیشن می‌کنم، زیرا، grr، من فقط قرار است این کار را انجام دهم.»

جف گفت: “من متوجه این موضوع در مورد شما هستم.” “ما باید روی آن کار کنیم.” آخ. من می دانستم که او این را به عنوان یک انتقاد نمی دانست.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | منظور او این بود که لذت چیزی است که شما می توانید آموزش دهید. چه خوب که می خواستم یک هفته و نیم آینده را در یک اتوبوس مسخره با یکی از بهترین معلمان مدیتیشن در جهان سپری کنم.

جف، در نقش خود به عنوان مک گیور، مدیتیشنی را به طور خاص ابداع کرد تا به شما کمک کند عضله لذت بسازید.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | برای این مدیتیشن، ما به کار با نفس ادامه می‌دهیم، اما گسترش می‌دهیم تا حس بدن فیزیکی خود را نیز شامل شود.

لذت بردن از بدن. وقتی «لذت بردن از بدن» را می‌شنوم، احساس می‌کنم در مورد چیز زشتی صحبت می‌کنی.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق | این به این دلیل است که شما یک سر صحبت در تلویزیون هستید و کاملاً از بدن خود جدا شده اید. من قبلاً همینطور بودم.

READ  طلسم گنج

سال‌ها بدنم فقط زائده‌ای بود که ذهنم پشت سرم می‌کشید و مجبورش می‌کرد تا کارهای احمقانه انجام دهد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهار =

نوشته های مشابه