طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد گلوگاهی

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | یک بار در یک جلسه گروهی هفتگی ساداکاها شرکت می کردم. ساداکاها تمرین‌کنندگان اختصاصی مراقبه هستند. آنها یک ساتسانگ داشتند، یک نوع گردهمایی ویژه برای یادگیری معنوی.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | قرار است یک جلسه غیررسمی و صمیمی از افراد همفکری باشد که عمیقاً به تبادل ایده ها، افکار و تجربیات در مورد مراقبه و سایر اعمال معنوی علاقه مند هستند.

استاد | ساتسانگ یک فرصت عالی برای یادگیری واقعی با به اشتراک گذاشتن درک تجربی با یکدیگر است. باید در فضایی دوستانه، غیررسمی، بدون منیت، احترام متقابل و مراقبت انجام شود.

سایت مپ الخزرا | فضا باید اجازه دهد و بیان آزاد را از همه شرکت کنندگان تشویق کند. مهمتر از همه در طول ساتسانگ این حکم این است – دعوا نکنید، بلکه تعامل کنید.

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | بحث نکنید بلکه بحث کنید متأسفانه به ندرت چنین اتفاقی می افتد. مردم معمولاً چیزهای ضروری را از دست می دهند و گرفتار چیزهای اضافی می شوند.

این دقیقاً همان چیزی است که در آن گروه اتفاق می افتد. این یک ساتسانگ واقعی نبود زیرا یک گروه مختلط از ساداکاها بود. برخی از آنها برای سالیان متمادی مدیتیشن را تمرین می کردند.

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | برخی مبتدی و بقیه علاقه مندان کنجکاو و مبتدی در این زمینه بودند. یکی از ساداکاهای ارشد در میان آنها رهبر آنها بود. او مسئول مذاکرات بود.

من فقط به عنوان یک ناظر ساکت و یک شنونده ساکت در آنجا حضور داشتم. موضوع اصلی بحث آنها این بود که آیا تمرین مدیتیشن آسان است یا دشوار.

READ  شماره دعانویس در خوزستان

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | اکثر اعضای ارشد بر این عقیده بودند که مدیتیشن بسیار دشوار است و برای رسیدن به موفقیت به تلاش زیادی و چندین سال تمرین منظم نیاز دارد.

تازه کارها و مبتدی ها چاره ای جز گوش دادن بی سر و صدا به بحث نداشتند. تازه کارها پس از شنیدن مبادلات داغ میان سالمندانشان، بیش از همیشه گیج و متحیر شدند.

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | آنها در این فکر بودند که آیا این یک ساتسانگ واقعی در مورد مراقبه در میان افراد روشنفکر معنوی است یا فقط بحث دیگری در بین مردم عادی بر سر موضوعات بی اهمیت.

من همچنین شروع کردم به فکر کردن که آیا مراقبه واقعاً این همه دشوار است؟ اگر اینطور بود، چرا این کار را برای مدت طولانی انجام می دادند؟ چرا فقط آن را رها نکردند؟

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | چرا وقت تلف کنیم؟ انگیزه آنها باید چه باشد؟ به نظر من کسانی که مدیتیشن طولانی مدت انجام می دادند، افرادی بسیار مغرور بودند. آنها افتخار می کردند زیرا مدت طولانی آن را تمرین کرده بودند.

به عنوان یک ناظر ساکت و شنونده ساکت، فکر می‌کردم که غرور همیشه بد است، چه در مورد مراقبه یا هر چیز دیگری. به نظر من ارضای نفس از طریق غرور انگیزه اصلی آنها بود.

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | بحث آنها برای مدت طولانی ادامه یافت، اما آنها را به جایی نبرد. من همچنین احساس کردم که هیچ یک از کسانی که این موضوع را به این شدت بحث می کردند، کوچکترین تصوری از این نداشتند که غرورشان چقدر به آنها آسیب می رساند.

READ  باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

غرور هرگز نمی تواند برای ما مفید باشد – فقط از نفس محافظت می کند و آن را پرورش می دهد و ما را از واقعیت دور نگه می دارد. نفس و غرور جنبه های اساسی هستند.

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | آنها ما را وادار به انجام کارهای مختلف می کنند تا هویت فردی خود را ایجاد و تقویت کنیم که ما را از دیگران جدا می کند. همه به دنبال احترام دیگران هستند. یکی از حیاتی ترین نیازهای زندگی انسان است.

همه ما برای هر کاری که انجام می دهیم به رسمیت شناختن اجتماعی و تحریم اجتماعی می خواهیم. همه می خواهند توجه دیگران را به خود جلب کنند و ثابت کنند که متفاوت هستند.

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | جلب توجه تلاشی است از طرف ما برای اثبات اینکه قادر به انجام کارهایی هستیم که دیگران نمی توانند انجام دهند. وقتی کسی کاری را انجام می دهد که دیگران نمی توانند انجام دهند.

مردم شروع به تمجید از چنین شخصی می کنند. به طور طبیعی، او شروع به احساس غرور می کند. اگر مشخص شود که شخصی برای مدت طولانی مدیتیشن را تمرین می کند.

طلسم تسخیر استاد گلوگاهی دعانویس | معمولاً همه شروع به تمجید از او می کنند. فرد به راحتی تحت تأثیر چنین تمجیدی قرار می گیرد و نسبت به آن احساس غرور می کند. ممکن است کسی فکر کند که داشتن درجه کمی از غرور کاملاً طبیعی و کاملاً موجه است.

با این حال، ما باید به خاطر داشته باشیم که اگرچه غرور بسیار رایج است، اما هر چیزی که مشترک است لزوماً مطلوب یا مناسب نیست – به ویژه هنگامی که در قلمرو اعمال معنوی باشد.

READ  طلسم معشوق

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =

نوشته های مشابه