طلسم

طلسم تخم مرغ

طلسم تخم مرغ | گاهی اوقات سعی می کنید با افزایش دمای شیر ماست را تسریع کنید. اما این معمولاً اصلاً ماست خوبی نمی سازد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر آن را در دمای با خودتان در دمای مناسب گذاشته بودید و فقط برای مدتی آن را رها می کردید، ماست خوبی می شد.

طلسم تخم مرغ

طلسم تخم مرغ | به طور مشابه، شما نیازی به مدیریت خرد زندگی خود ندارید. انکار در یک نقطه خاص ضروری است. لازم نیست دائماً در موقعیت هایی که نیازی به نگهداری بیشتر ندارند دخالت کنید.

استاد | بخشی از شفقت اعتماد است. اگر اتفاق مثبتی در حال رخ دادن است، لازم نیست همیشه آن را بررسی کنید.

طلسم تخم مرغ | شما مجبور نیستید از شفقت مراقبت کنید. مثل درست کردن ماست است. کشت را به شیر اضافه می کنید و سپس شیر را گرم نگه می دارید تا تبدیل به ماست شود.

هر چه بیشتر بررسی کنید، احتمال وقفه در رشد بیشتر می شود. این مستلزم بی باکی است تا اجازه دهیم همه چیز به وجود بیاید.

طلسم تخم مرغ | به یک معنا، این نوعی تفکر مثبت است. این ذهنیت واقعی ثروت و ثروت است. ترس از وحشت و گیجی ناشی از عدم اطمینان ناشی می شود.

که به عدم اعتماد به خود مربوط می شود. شما برای مقابله با موقعیت های مرموزی که به نظر می رسد دائماً شما را تهدید می کنند.

طلسم تخم مرغ | احساس ناکافی می کنید. اگر با خود رابطه دلسوزانه ای داشته باشید، به خود اعتماد دارید و می دانید که چه کاری انجام می دهید.

READ  شکستن طلسم برای بچه دار شدن

حداقل اساسا. فرافکنی های شما، که فقط انعکاس آینه ای از خودتان هستند، روشمند یا قابل پیش بینی می شوند.

طلسم تخم مرغ | بنابراین می دانید که چگونه با یک موقعیت ارتباط برقرار کنید و همچنین چگونه آن را به حال خود رها کنید. پس دیگر ترسی وجود ندارد.

در اینجا یک تمایز بین شفقت عاطفی و شفقت مستقیم وجود دارد. در نهایت، نیازی نیست که احساس دلسوزی کنید، فقط دلسوز باشید.

طلسم تخم مرغ | اگر در برابر موقعیت‌ها باز هستید، شفقت اتفاق می‌افتد، زیرا در آن نقطه درگیر خودپسندی نیستید. لازم نیست شفقت را حفظ کنید.

اما آن را تصدیق می‌کنید. این ذهنیت ثروت است: اذعان به اینکه پل شفقت وجود دارد و در دسترس است. شما نیازی به انجام بیشتر از این ندارید.

طلسم تخم مرغ | مدیتیشن بدون مفاهیم، ​​بدون هیچ گونه حاشیه، تمرین ماست. در این تمرین اولیه باید یک نگرش دوستانه نسبت به خود و همچنین احساس تابش آن دوستی وجود داشته باشد.

این دوستی می تواند در محیط ما نفوذ کند، که شامل وضعیت زندگی ما و همه افراد زندگی ما می شود. همچنین حاوی خرد است که یک هوش اولیه است.

طلسم تخم مرغ | می توان گفت که کشف اعتماد بی منشأ یا اولیه به خودمان است. ما مجبور نیستیم به طور منطقی این اعتماد را حل کنیم. قبلاً آنجاست.

از یک جهت شروعی ندارد. این یک نوع چشم خرد است که ما ذاتاً آن را داریم. بخش دوم مبانی ذهن آگاهی 10 اولین فکر در بخش اول، معنای دوستی با خود را در تمرین مراقبه و به طور کلی در زندگی بررسی کردیم.

READ  طلسم جذب دختر

طلسم تخم مرغ | تمرین اصلی مراقبه ذهن آگاهی معرفی شد و ما به برخی از مهم ترین اجزای آن تمرین، مانند کار با نفس، و همچنین تجربیات ملایمت، کسالت سرد، تنهایی و کشف شفقت نگاه کردیم.

اکنون در قسمت دوم، ما عمیق‌تر به این چیزی که «ذهن» نامیده می‌شود – مانند کلمه حواس‌پرور – می‌پردازیم و ویژگی‌هایی را که مشخصه ذهن‌آگاهی است و به بلوغ آن منجر می‌شود.

طلسم تخم مرغ | در ابتدا باید بفهمیم کی هستیم. ما واقعاً باید آن را بررسی کنیم. در زندگی روزمره یا به عنوان بخشی از تربیتتان، ممکن است به شما گفته شده باشد که قبل از اینکه بفهمید چه کسی هستید، باید سعی کنید خوب باشید.

این فقط برای شما موانعی ایجاد می کند. اگر سعی کنید قبل از اینکه به کیست خود نگاه کنید خودتان را اصلاح کنید، در حال حاضر احساس محکومیت می کنید.

طلسم تخم مرغ | شما احساس وحشتناکی می کنید این رویکرد هوش، تیزبینی و بصیرت شما را تضعیف می کند. ممکن است در اثر محکومیت فلج شوید. “شما نمی دانید چگونه خود را حمل کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 16 =