طلسم

طلسم بیقراری

طلسم بیقراری | اگر با خودمان صادق باشیم، ممکن است متوجه شویم که در تلاش هستیم یک قلعه شنی را به یک سازه دائمی تبدیل کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مدام از بین می‌رود، اما ما تلاش‌های زیادی برای بازسازی قلعه انجام می‌دهیم، به این امید که خودمان را مطمئن کنیم.

طلسم بیقراری

طلسم بیقراری | بسیاری از افراد از مدیتیشن استفاده می کنند تا احساس بهتری داشته باشند. برخی از مردم ایده جستجوی معنوی را دوست دارند زیرا اگر ما به دنبال چیزی هستیم.

استاد | حداقل در زندگی خود هدف داریم. اما جست‌وجو در اینجا تعبیری برای عدم قطعیت و وحشت است. ممکن است به خود بگویید که وقتی شروع به جستجو کردید چیزی را پیدا خواهید کرد.

طلسم بیقراری | در تمرین مدیتیشن و به طور کلی انضباط متفکرانه، مهم است که در آغاز اعتراف کنیم که این قلعه، یا زیارتگاه، وجود خود ما صادق نیست.

می توانید وجود داشته باشید. بالاخره لازم نیست چیزی را رها کنید. از جستجوی خود چیزی به دست خواهید آورد. شما به آرامی در پشتی وجود خود را پنهان می کنید تا بتوانید فردیت تندرو خود را حفظ کنید.

طلسم بیقراری | با خود می گویید: «من می توانم در اوج دنیا بمانم. من می توانم به نام موفقیت خود در ذهن آگاهی، دیکتاتور کوچکی شوم.» برای جلوگیری از این مشکل، ما باید از نزدیک به چیستی ذهن و عملکرد ذهنمان نگاه کنیم. انواع و اقسام حفره ها در ما وجود دارد.

حتی زمانی که ما آنها را تصدیق می کنیم، ممکن است همچنان سعی کنیم یک تکه تکه ای برای پوشاندن آنها ایجاد کنیم.

READ  طلسم سوسن غساله ازدواج و محبت

طلسم بیقراری | شما فکر می کنید که خود را افشا کرده اید و به فردی کاملاً پاک، تمیز و معقول تبدیل شده اید. شما در تمام فریب ها نفوذ کرده اید.

شما تمام حفره های منطق خود را دیده اید. اما اگر پس از آن سعی کنید تکه هایی را روی سوراخ ها بدوزید، به یک بازی بی پایان تبدیل می شود.

طلسم بیقراری | بدیل اول فکر می شود: به طور مداوم از نزدیک نگاه کنید و دقیقاً آنچه را که در حال وقوع است تصدیق کنید. هنگامی که مدیتیشن را تمرین می کنید.

باید انگیزه خود را درک کنید و اولین فکر 69 به کاری که انجام می دهید نگاه کند. چگونه می خواهید با خودتان کار کنید؟

طلسم بیقراری | قرار دادن خود در برابر خود بدون تظاهر و بدون وصله، زمینه کاری واقعی و انگیزه واقعی برای تمرین است. 11 قدردانی نظم و انضباط مدیتیشن یک رویکرد باوقار برای یادگیری نحوه حضور در اینجا است.

درگیر شدن در تمرینی که بسیار مشخص، مشخص و شخصی است، احساس شادی به همراه دارد. این تا حدودی لذت خودخواهی است.

طلسم بیقراری | زیرا تجلیل از کسی، خود یا دیگران نیست. شما فقط قدردانی می کنید که با تمرین مراقبه و خودتان ارتباط واقعی برقرار کرده اید.

تجربه اولین فکر تازه، همانطور که در فصل قبل مورد بحث قرار گرفتیم، به شما این امکان را می‌دهد که چیزی اساسی در مورد اینکه چه کسی هستید، چه هستید، کشف کنید.

طلسم بیقراری | ما نباید در این تجربه اغراق کنیم. در مدیتیشن، شما سعی نمی کنید چیزهای جاز کنید زیرا در وضعیت ذهنی بد یا روحیه بدی هستید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =