طلسم

طلسم برهم زدن ازدواج

طلسم برهم زدن ازدواج | پذیرش ممکن است بی ادعا به نظر برسد، اما مهم ترین حرکتی است که یک انسان می تواند انجام دهد. ده ها مترادف نزدیک دارد که در هر فرهنگ و سنت به روش های مختلف توصیف شده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بخشش، عشق، صفا، بلوغ، حضور. این یک عمل رادیکال است که با رها کردن آنچه در سر راه است و استقبال از آن چیزی که دقیقاً در حال ظهور است، به دنیا آمده‌اید.

طلسم برهم زدن ازدواج

طلسم برهم زدن ازدواج | این عمل می‌تواند یک کیفیت وجودی تقویت‌کننده داشته باشد: گویی وقتی هر بخش از این لحظه را می‌پذیریم، با آن هماهنگ می‌شویم.

استاد | وقتی در درون یک احساس چالش برانگیز مانند خشم یا ترس یا غم هستیم، پذیرش آسان نیست. اما گزینه جایگزین یا چنگ زدن به آن است که می‌تواند احساس را در زمان ترک دردناک‌تر کند.

طلسم برهم زدن ازدواج | علم اعصاب این موضوع جالب است: ما اساساً احساسات خود را با شناخت خود ادغام می کنیم، آنچه را که احساس می کنیم با آنچه می دانیم ازدواج می کنیم.

یا کنار زدن، که ممکن است در کوتاه‌مدت مؤثر باشد اما در نهایت احساسات را تشدید کرده و بیرون می‌کشد. تعبیر این است که “آنچه در برابر آن مقاومت می کنید ادامه دارد.” این مانند تلاش برای برنده شدن در یک مسابقه کشتی با یک لکه غول پیکر از تافی آب شده است.

طلسم برهم زدن ازدواج | هر چه بیشتر فشار دهید، بیشتر درهم می‌شوید. گاهی اوقات شما حتی متوجه نمی شوید که به طور ماهرانه ای با یک احساس یا احساس مبارزه می کنید.

READ  نوشتن دعا برای فروختن خانه

بدن شما ممکن است متشنج باشد، مثل اینکه به نوعی در برابر یک فکر، یک احساس یا یک صدا آماده شده باشید. این نوعی اصطکاک است که گاهی اوقات با نگاه کردن می توانیم آن را تشخیص دهیم.

طلسم برهم زدن ازدواج | اگر متوجه شدید که واقعاً نمی‌خواهید احساس خاصی را بپذیرید، پس حرکت کونگ فو این است که دوربین را به عقب برگردانید و بیزاری خود را بپذیرید.

همیشه همین حرکت است؛ فقط مقیاس تغییر می کند که ما را به “من” باران می رساند: تحقیق. تحقیق در حال گسترش و عمق بخشیدن به حجم مواردی است که ما می پذیریم.

طلسم برهم زدن ازدواج | این است که به هر چیزی که احساس می کنیم علاقه مند شویم و آن را با سرعتی که برای ما مفید است بررسی کنیم. در اینجا یک منحنی یادگیری در مورد چگونگی انجام ماهرانه این کار وجود دارد.

ما می خواهیم کنجکاو باشیم و از احساسات خود آگاه باشیم بدون اینکه آنها را تغذیه کنیم. این خیلی مهم است.

طلسم برهم زدن ازدواج | برخی از زنجیره‌های واکنش‌های احساسی ما روی یک محرک مویی قرار دارند: احساس گناه منجر به افکار انتقادی می‌شود.

که منجر به غم و اندوه و تصاویر منفی از خود و فاجعه‌سازی ناگهانی درباره آینده می‌شود، و قبل از اینکه متوجه شوید در زیرزمین به صورت یک توپ در می‌آیید.

طلسم برهم زدن ازدواج | زیر یک برزنت کهنه، تسلی ناپذیر و پوشیده از فضولات سنگ شده موش. می توانیم از صفر به TILT برویم! خیلی سریع وقتی این اتفاق می‌افتد.

READ  نوشتن دعا با اسم مادر

دیگر حواسمان نیست – تقریباً همیشه توانایی خود را برای پیگیری اتفاقات از دست داده‌ایم. ما در حال کار با حلقه‌های بازخورد احساسی هستیم که می‌خواهند مدارهای خود را تکمیل کنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =