طلسم

طلسم برای مرگ

طلسم برای مرگ | چه هدیه شگفت انگیزی از مشیت الهی است که این برادران بزرگ شدند و صدها سال پس از مرگ آنها می توانیم پای آنها بنشینیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ما نمی توانیم به درستی برکت غوطه ور شدن ذهن خود را در تفکر اشباع شده از کتاب مقدس افرادی مانند جان اوون برآورد کنیم.

طلسم برای مرگ

طلسم برای مرگ | آنچه او توانست در انجیل ببیند و به صورت مکتوب برای ما حفظ کند بسیار باشکوه است. بسیار غم انگیز است – می خواهم بگویم که یک تحقیر است.

استاد | بسیاری از رهبران مسیحی عصر ما برای نفوذ به حکمت جان اوون تلاش نمی کنند، بلکه در عوض کتاب ها و مجلاتی را می خوانند که در درک آنها از کتاب مقدس سطحی است.

طلسم برای مرگ | برخی می گویند ادواردز بی نظیر است. برخی می گویند که اوون بزرگتر بود. ما نیازی به تصمیم گیری نداریم ما این امتیاز را داریم که آنها را هم به عنوان دوستان و هم معلم خود بدانیم.

ما طوری رفتار می کنیم که انگار هیچ چیز خارق العاده ای در مورد دیدگاه جان اوون از حقیقت کتاب مقدس وجود ندارد – اینکه او هدیه نادری برای کلیسا نیست.

طلسم برای مرگ | اما او نادر بود. افراد بسیار کمی مانند این هستند که خداوند آنها را در تاریخ کلیسا برانگیخته است. چرا خدا این کار را می کند؟

چرا او یک اوون یا یک ادوارد به کلیسا می دهد و سپس دستور می دهد که آنچه از خدا دیده اند در کتاب ها حفظ شود؟

READ  دعا نویسی قدیمی

طلسم برای مرگ | آیا به این دلیل نیست که او ما را دوست دارد؟ آیا به این دلیل نیست که او دیدگاه اوون را با کلیسای خود در میان می گذارد؟

درختان بزرگی که با غنی‌ترین میوه‌های حیات‌بخش پوشیده شده‌اند، برای موزه‌ها نیستند. خداوند آنها و میوه های آنها را برای سلامت کلیسای خود حفظ می کند.

طلسم برای مرگ | من می دانم که همه مسیحیان نمی توانند همه این غول ها را بخوانند. حتی یک کوه برای بسیاری از ما آنقدر بلند است که نمی توانیم از آن بالا برویم.

اما می‌توانیم یکی دو مورد را انتخاب کنیم و سپس از خدا بخواهیم که آنچه را که به آنها آموخته به ما بیاموزد. نویسندگان واقعاً بزرگ به دلیل زیرکی خود ارزشمند نیستند.

طلسم برای مرگ | بلکه به دلیل بینش ساده و شگفت‌انگیزشان نسبت به آنچه کتاب مقدس واقعاً در مورد واقعیت‌های بزرگ می‌گوید ارزشمند هستند.

این چیزی است که ما نیاز داریم. کتاب مقدس کلام خداست. بنابراین، عمیق است. چگونه می تواند باشد؟ خدا به آن الهام کرد.

طلسم برای مرگ | او خود و قلب انسان را بی نهایت درک می کند. او با ما بازی نمی کند. منظور او واقعاً بیان عمیق ترین چیزها در مورد گناه و جهنم و بهشت ​​و مسیح و ایمان و نجات و تقدس و مرگ است.

پولس بیهوده سرود نمی دهد: «ای ژرفای ثروت و حکمت و معرفت خدا! چقدر قضاوت‌های او و راه‌های او چقدر ناشناخته است!». نه. او ما را فرا می خواند تا به فرهنگ پاپ بسنده نکنیم و کتاب مقدس را بیاموزیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =