طلسم برای طلاق توافقی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم برای طلاق توافقی | فکر کردم، اگر شغل مناسب، دوست دختر مناسب، دوست دختر دیگر، دوست دختر مناسب، ترکیب مناسب الکل، مواد مخدر، شهرت، بدنامی عمومی، پول، و غیره و غیره داشته باشم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پس من “خوشحال خواهم شد.” اما پس از آن جهان همه اینها را به من داد و من بدبخت شدم.” موبی در پاسخ به همه افراد حاضر در جمع که در مورد مراقبه خود تردید داشتند.

طلسم برای طلاق توافقی

طلسم برای طلاق توافقی | استدلال کرد که ما نباید طعمه فرضیات مشابه شویم. از مدیتیشن به عنوان فرصتی برای انتقاد از خود استفاده نکنید، زیرا هیچ کس بهتر از شما آن را انجام نمی دهد.

استاد | او گفت که سال ها خود را به این شکل شکنجه کرده است. “مثل این است که من متقاعد شده ام که این کار را به درستی انجام نمی دهم.

طلسم برای طلاق توافقی | آنها بسیار ناراضی هستند، “او گفت. “ما فرض می کنیم که این باعث ایجاد شادی می شود که در حال حاضر در دسترس ما نیست.

و به اندازه کافی آن را انجام نمی دهم، و اگر فقط تمرین مدیتیشن درست را انجام داده باشم … در نهایت روشنگری پیدا خواهم کرد.” او گفت که به این نتیجه رسیده است که روشنگری یک تعالی جادویی نیست. “من معتقدم روشنگری دقیقاً همان جایی است که شما در حال حاضر هستید.

طلسم برای طلاق توافقی | این فقط داشتن یک رابطه متفاوت با آن است که مبتنی بر مهربانی و پذیرش است.» من زمان زیادی را صرف تلاش کردم تا بفهمم آیا به روشنگری اعتقاد دارم یا خیر، اما اگر واقعاً چنین چیزی وجود داشته باشد.

READ  طلسم درخت

تعریف موبی به نظر من درست به نظر می رسد. سپس نوبت به مدیتیشن رسید. پس از هفته‌ها رفت و آمد از طریق ایمیل در مورد اینکه آیا موبی قرار است یک مدیتیشن موسیقی را رهبری کند یا خیر، و علیرغم اینکه واقعاً یک قطعه موسیقی را با خود آورده بود.

طلسم برای طلاق توافقی | در همانجا تصمیم گرفت آن را کنار بگذارد و به مسیری کاملاً متفاوت برود. او اعلام کرد: “برای قسمت اول، ما چند شعار بسیار ساده انجام خواهیم داد.” ای پروردگار عزیز، فکر کردم.

خواهش میکنم نه نه نه معلوم شد که خوب است. بهتر از خوب، حتی شاعرانه. پس از یازده روز تلاش برای از بین بردن عامل عجیب و غریب، اینجا بودم.

طلسم برای طلاق توافقی | در موقعیتی خارج از کنترل من، با موبی و چند صد غریبه به زبان سانسکریت شعار می دادم. جف به پایم لگد می زد و سعی می کرد خنده اش را خفه کند.

تنها پشیمانی که داشتم این بود که این وضعیت شاید برای مردم جف کمی ناعادلانه بود. پس از آن همه زمانی که بی‌وقفه او را برای سرکوب گرایشش به باطنی سپری می‌کردیم.

طلسم برای طلاق توافقی | اینجا بود که موبی سفر جاده‌ای ما را با یک دور طولانی و هوس‌انگیز آواز خواندن پایان داد. بنابراین، اکنون که به پایان کتاب نزدیک می‌شویم.

فکر می‌کنم جف سزاوار آن است که به همان اندازه که می‌خواهد در مورد آنچه مدیتیشن می‌تواند برای ما انجام دهد عرفانی کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

نوشته های مشابه