طلسم برای رضایت ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم برای رضایت ازدواج | بارها و بارها، هر زمان که به آن نیاز داشتید. وقتی به آن دست پیدا کردید، زمان زیادی طول نمی کشد. لحظه ای می ایستید، متوجه ناراحتی خود (بزرگ یا کوچک) می شوید و آن را می پذیرید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و سپس به یک قصد واضح وصل می شوید تا آن ناراحتی کاهش یابد. در این تصدیق و قصد ساده می‌تواند اتفاقی جادویی بیفتد. شرایط کمی قابل تحمل تر می شود.

طلسم برای رضایت ازدواج

طلسم برای رضایت ازدواج | شما فضای بیشتری در اطراف آن دارید و همچنین فضای بیشتری برای افراد دیگر دارید. متوجه می‌شوید که به تدریج دامنه شرایطی را که می‌بینید شفقت قابل اعمال است، گسترش می‌دهید.

استاد | آماده؟ فقط اگر قول بدهید که کلمه “قلب” را نگویید. احساس می‌کنم دارم سعی می‌کنم یک صحنه عاشقانه را از سانسور فیلم NC-17 بگذرم.

طلسم برای رضایت ازدواج | این یک تمرین مراقبتی مستقل از شرایط است. در نهایت، شفقت به خود یک استراتژی است که در لحظه اجرا می شود.

کمی در مورد خودتان مدیتیشن 1 تا 15 دقیقه، می تواند در چند لحظه یا به عنوان بخشی از تمرین طولانی تر انجام شود.

طلسم برای رضایت ازدواج | به روش معمول شروع کنید: چشمان بسته یا نیمه بسته. در حالت استراحت در حین بازدم، صاف کردن ستون فقرات در حین نفس کشیدن.

در اینجا قصد دارید در مورد چیزها بیش از حد سفت نشوید، تا با آزمایش همراه شوید. چند نفس بکشید تا آرام شوید.

طلسم برای رضایت ازدواج | کنجکاو شوید که در این لحظه چه خبر است. آیا راهی وجود دارد که شما کاملاً خوب نباشید؟ شاید کمی اضطراب عجولانه، یا یک دل درد کسل کننده، یا احساس استرس وجود داشته باشد.

READ  طلسم ازدواج سریع با شخص مورد نظر

یا شاید ناراحتی فیزیکی واضحی در حال رخ دادن باشد. یا شاید اصلاً چنین چیزی وجود نداشته باشد. گاهی اوقات ما در حالت خنثی بیکار هستیم. همه این ایالت ها خوب هستند.

طلسم برای رضایت ازدواج | تنها کاری که ما در اینجا باید انجام دهیم این است که دقیقاً با آنچه در درون ما اتفاق می افتد بنشینیم، نه اینکه سعی کنیم چیزی را درست کنیم. آغاز شفقت این است که اجازه دهیم.

به خودمان اجازه دهیم آنچه را که احساس می کنیم احساس کنیم، دقیقاً در این زمان این شخص باشیم. فقط در بدن خود نفس می کشیم و با خودمان به این شکل پذیرفته شده می نشینیم.

طلسم برای رضایت ازدواج | حالا برای بخش شفقت به خود. با اتصال به یک قصد ساده در درون خود شروع کنید تا خوب باشید. هیچ چیز لزوماً احساسی در اینجا وجود ندارد.

ما در مورد میل بسیار منطقی برای سالم بودن و درد نداشتن صحبت می کنیم. یک عبارت کوتاه در اینجا می تواند کمک کند: باشد که خوب باشم.

طلسم برای رضایت ازدواج | این با ذکر یا استفاده از یک مانترا متفاوت است. از یک عبارت کوتاه برای برجسته کردن قصد شما استفاده می کند.

اگر آن زبان بلند یا مصنوعی به نظر می رسد، از زبان دیگری استفاده کنید: اشکالی ندارد، یا احساس بهتری داشته باشید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دوازده =

نوشته های مشابه