طلسم

طلسم برای دفع

طلسم برای دفع | که تعجب می‌کنم چگونه می‌توانستم تا این حد کور باشم. باشد که این تجربه لذت بخش شما نیز باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | جان پایپر، کشیش کلیسای باپتیست بیت لحم، پیشگفتار مینیاپولیس، خواندن جان اوون: چرا نسخه جدید؟ یکی از اهداف ما در انتشار این جلد این است که جان اوون را دوباره به کلیسا امروز معرفی کنیم.

طلسم برای دفع

طلسم برای دفع | و یکی از موانع بر سر راه استقبال، شهرت او به سخت خوانی است. این حقیقت وجود ندارد که مطالعه نوشته‌های اوون نیازمند کار سخت است.

استاد | اما ما در کنار بسیاری از مقدسین بزرگ تاریخ کلیسا نیز اصرار می‌کنیم که تلاش‌های لازم برای خواندن اوون به خوبی جبران می‌شود.

طلسم برای دفع | لیست میتوانست ادامه داشته باشد. برای من، خواندن اوون به معنای بیدار شدن از راه‌های دیدن است که به قدری واضح کتاب مقدس هستند.

ما با قضاوت J. I. Packer در مورد آثار اوون موافقیم: “من نگفتم که خواندن آنها آسان است! – این درست نیست.

طلسم برای دفع | با این حال، جرأت می‌کنم بگویم که تلاشی که در انجام این رساله‌های نامنظم و خسته‌کننده نوشته شده است، آن‌ها را بسیار ارزشمند می‌یابد.» هدف ما این بوده است.

که نسخه‌ای وفادار و دقیق از نوشته‌های اوون در مورد گناه و وسوسه را تولید کنیم. برای غلبه بر برخی از این موانع برای درک بینش ها و دستورالعمل های عمیق و عملی او برای درک سبک ادبی اوون، لازم است به طور مفصل از پکر نقل قول شود.

طلسم برای دفع | نمی توان انکار کرد که اوون سنگین است و خواندن آن سخت است. این به دلیل چیدمان مبهم نیست بلکه به دو عامل دیگر مربوط می شود.

READ  شکستن طلسم

اولین راه رفتن ادبی اوست. «اوون [موضوعش] با لطف و گام محکم فیل، حتی گاهی اوقات با حرکت ناخوشایندش، از طریق آن [موضوعش] سفر می کند.» [اندرو] تامسون می گوید.

طلسم برای دفع | که آن را مهربانانه نشان می دهد. بسیاری از نثرهای اوون مانند ترجمه‌ای تقریباً شکسته از تفکری است که به زبان لاتین سیسرونی انجام شده است. بدون شک، وقار ناشیانه خاصی دارد.

استون هنج هم همینطور. اما سعی بر این است که خواننده مجبور شود دو یا سه بار جملات را مرور کند تا معنای آنها را ببیند و این ضرورت پیگیری یک استدلال را بسیار دشوارتر می کند.

طلسم برای دفع | با این حال، نویسنده حاضر دریافته است که مکان‌های سخت در اوون معمولاً به محض خواندن با صدای بلند ظاهر می‌شوند.

دومین عامل مبهم، سختگیری اوون به عنوان یک افشاگر است. او نسبت به مقدمه های گسترده که ذهن را به آرامی در یک موضوع راحت می کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 15 =