طلسم

طلسم برای بازگشت همسر

طلسم برای بازگشت همسر | با این حال، در تجربه من، این کار به این صورت است. مدیتیشن به طور همزمان شما را در تماس نزدیک تر با احساسات خود قرار می دهد و در عین حال شما را از خیمه شب بازی آنها کم می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | باور کنید، اگر این تمرین به طور معجزه آسایی تمام روان رنجورهای من را پاک کند، خوشحال می شوم.

طلسم برای بازگشت همسر

طلسم برای بازگشت همسر | در عوض، من فکر می‌کنم که این امکان را برای صمیمیت بیشتر با درد و تلخی زندگی فراهم می‌کند و در عین حال امکاناتی را برای غرق نشدن در آن فراهم می‌کند.

استاد | وقتی در روز اول سفر جاده ای با جاش گروبان خواننده مصاحبه کردیم، او در مورد تعامل بین مدیتیشن و خلاقیت پرسید.

طلسم برای بازگشت همسر | از سوی دیگر، ترس از اینکه مدیتیشن منجر به نوعی بی طرفی گاوی یا خالی بودن خوشحالی شود.

پاسخ جف: «اگر فقط سر خود را با خشونت مشغله‌های مضطرب و روان رنجور خود درگیر می‌کنید، چگونه می‌خواهید تجربه‌ای عمیقاً بارور را استخراج کنید؟

طلسم برای بازگشت همسر | شما آن را مسدود می کنید.» به نظر می رسید جاش با این مفهوم دسترسی به موز طنین انداز شده بود. او گفت: «راستش را بخواهید، برخی از مواقع که احساس می کنید بهترین چیز را نوشته اید.

می گویید: «خب، من آن را ننوشتم. ساکت بودم و آمد.» یا همانطور که یکی از رپرهای مورد علاقه‌ام، Schoolboy Q، زمانی قافیه می‌کرد: Metapho’ چگونه به آن رسیدم، نمی‌دانم لعنتی. در حالی که من خودم را هنرمند نمی‌دانم – مهارت‌های رپ و بیت باکس من از کلاس هفتم پیشرفت زیادی نکرده است.

READ  استاد رائفی پور دعانویس

طلسم برای بازگشت همسر | متوجه شده‌ام که کمتر درگیر نگرانی‌های بی‌ثمر هستم، به من دسترسی بهتری به ایده‌های خوب می‌دهد، هر کجا که باشند.

آمده از این به من کمک بی‌اندازه‌ای در تجربه‌سازی در موقعیت‌های زنده، بخش بزرگی از شغل من به‌عنوان گوینده اخبار صبحگاهی و سخنرانی در سفر کمک کرده است.

طلسم برای بازگشت همسر | واضح ترین مثال از این ممکن است بازدید من از گزارش کولبر باشد. من بیش از هر چیزی که در کار تلویزیونی ام انجام داده بودم، نسبت به این ظاهر عصبی بودم.

ایده بحث کردن درباره شکست‌های شخصی‌ام و اعتقادم به قدرت مدیتیشن با یک مجری اخبار کابلی خیالی، دست کم ناراحت‌کننده بود.

طلسم برای بازگشت همسر | کولبر یکی از سریع‌ترین و باهوش‌ترین کمیک‌های عصر ماست، و تمام کار او در این نقش (قبل از رفتن به CBS، جایی که خودش ظاهر می‌شود) این بود که بی‌رحمانه مهمان‌هایش را برای خنده بازی کند.

قبل از شروع برنامه، تهیه‌کنندگان مهمانان را کنار می‌کشیدند و به آن‌ها توصیه می‌کردند که سعی نکنند خنده‌دار باشند.

طلسم برای بازگشت همسر | آنها می گویند فقط مرد مستقیم را بازی کنید. خود کولبر وارد اتاق سبز می شد و یک سخنرانی سریع و متواضعانه در مورد اینکه چگونه شخصیت او یک بوفون است.

که همه چیزهایی را که شما دوست دارید به سخره می گیرد ایراد می کرد. وقتی سخنرانی را برای من ایراد کرد، می‌توانستم خون را از صورتم احساس کنم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =