طلسم برای ازدواج نکردن دختر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | اگر در مدیتیشن با چالش هایی روبرو هستید، بدانید که نه به تنهایی. مشکلات در عمل آنقدر رایج است که استادان باستان تمام تلاش خود را می کردند تا آنها را به طور کامل دسته بندی کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها آن‌ها را «موانع» یا گاهی «ناپاکی‌ها» نامیدند (که جف فکر می‌کند شبیه یک گروه میانسال R&B از بلفاست است).

طلسم برای ازدواج نکردن دختر

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | پنج مانع اصلی وجود دارد: تنبلی/خستگی، میل، بیزاری، بی قراری/نگرانی و شک. این دسته بندی ها به اندازه کافی گسترده هستند تا بیشتر مسائل بزرگی را که در یک عمل به وجود می آیند پوشش دهند.

استاد | پرسش‌های متداول: موانع کمک می‌کنند، حین مدیتیشن حوصله‌ام سر رفته است. چکار کنم؟ بی حوصلگی به تنبلی (کلمه ای عالی) مربوط می شود و خواب آلودگی نیز به آن مربوط می شود.

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | از جمله نگرانی در مورد افرادی که فکر می کنند شما برای مدیتیشن عجیب و غریب هستید.

برای ثبت، من در اینجا بیشتر به چرخش ذهنی سریع اشاره می کنم. ما هنوز در مورد مبارزات عمیق تر، از جمله تروما، به زودی حرف های بیشتری برای گفتن خواهیم داشت.

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | آن‌ها انواعی از بی‌حالی ذهن و بدن هستند که در آن شما انرژی ندارید و احساس کسل‌کردگی، سنگینی و بی‌علاقگی به چیزها می‌کنید.

یا می‌توانیم کاملاً بی‌حس و بی‌حس باشیم. یکی از راه‌های مبارزه با این موضوع این است که انرژی بگیرید: ابتدا متوجه آنچه در حال رخ دادن است، و سپس تلاش برای جلب کنجکاوی در مورد آن. کنجکاوی انرژی زا است.

READ  استاد زرقاط ابلیس

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | جنبه عقیده‌ای از ملال – قضاوت در مورد اینکه چیزی کسل‌کننده است – را می‌توان مانند هر چیز دیگری در نظر گرفت.

کجای این صدا، این حس، این وضعیت “خسته کننده” است؟ شما آن را با خود بیاورید. پس کنجکاو شوید و ببینید که آیا می توانید پیدا کنید که این احساس در کجا زندگی می کند.

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | خود کنجکاوی می‌تواند خستگی را از بین ببرد، و این که دیگر تحت تأثیر احساس نارضایتی مزمن قرار نگیرید بسیار رهایی بخش است. در یک دقیقه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

البته، اگر واقعاً حوصله‌تان سر رفته است، می‌توانید فقط مراقبه را کنار بگذارید و به پیاده‌روی سریع بروید، یا بالا و پایین بپرید، یا سرتان را در یک سینک پر از تکه‌های یخ فرو کنید.

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | این تاکتیک‌ها احتمالاً به مشکل رایج دیگری، خواب‌آلودگی نیز کمک می‌کنند. مطمئنا. در اینجا چند چیز وجود دارد که می توانید هنگام خواب آلودگی امتحان کنید.

یکی، زمانی که هوشیارتر هستید مدیتیشن کنید – یعنی اولین چیزی که از خواب بیدار می شوید یا بعد از تمرین صبحگاهی یا قهوه. زمان برای هر کسی متفاوت خواهد بود.

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | البته احتمالاً فکر خوبی نیست که بعد از غذا مدیتیشن کنید – فرآیند هضم می‌تواند باعث شود کمی احساس خستگی کنید.

سه، با چشمان باز مراقبه کنید. چهار، شما می توانید با صدای بلند، خواب آلودگی و/یا نفس را یادداشت کنید.

طلسم برای ازدواج نکردن دختر | پنج – احتمالاً مؤثرترین مداخله – می توانید ایستاده مراقبه کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + نه =

نوشته های مشابه