طلسم برای ازدواج دختر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم برای ازدواج دختر | همه نفرت هستند. می توانید با آنها به همین ترتیب کار کنید: به ترس، یا دوست نداشتن یا عصبانیت توجه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه آنها بخشی از پاسخ طبیعی جنگ یا گریز ما هستند. من قطعاً در زندگی و تمرینم با خشم دست و پنجه نرم کرده‌ام.

طلسم برای ازدواج دختر

طلسم برای ازدواج دختر | و می‌توانم بگویم که به طور مداوم از تعداد چیزهایی که یک فرد می‌تواند در یک نشستن ساکت برای عصبانی شدن پیدا کند شگفت زده شده‌ام.

استاد | عصبانیت از ناراحتی، عصبانیت از معلم به خاطر آنها. به وضوح یک احمق بودن، عصبانیت از خودتان به دلیل اینکه مراقبه بدی هستید.

طلسم برای ازدواج دختر | در مورد مخالف با ژانوس میل: بیزاری چطور؟ انواع دور زدن، از ترس و نفرت ظریف تا نفرت، نفرت و خشم.

حتی عصبانیت غیرمنطقی به سبک هومر سیمپسون از موضوع مورد توجه شما – «نفس احمقانه!» – به طوری که خودتان را متقاعد کنید که چیز بسیار بهتری برای مراقبه کردن وجود دارد.

طلسم برای ازدواج دختر | به نظر می رسد که می توانیم با خودمان وارد مارپیچ های خشمگین جنگ یا گریز شویم. مثل این است که تکامل به عقب در مغز ما نفوذ کرده است.

آیا پادزهری برای خشم وجود دارد؟ کلاسیک مدیتیشن محبت آمیز است. اساساً: وقتی متوجه می‌شوید که دیوانه هستید.

طلسم برای ازدواج دختر | سعی می‌کنید مراقبه‌ای انجام دهید که عمداً احساسات مراقبت و دوستی را برای خود، دوستانتان، غریبه‌ها و کل شیبنگ موجودات برانگیزد. دن عاشق این تمرینات است.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ

گاهی اوقات او در خیابان شناور می شود و تصور می کند که کمند طلایی عشق خود را دور هر کسی که می بیند پرتاب می کند.

طلسم برای ازدواج دختر | ما در ادامه کتاب به بررسی چند نوع از این مراقبه ها خواهیم پرداخت. انگار تقریباً مرا می‌شناسی. برخلاف بیزاری دن از مهربانی، بسیاری از بیزاری های ما ناخودآگاه هستند.

هنگامی که به دقت نگاه می کنیم، گاهی اوقات می توانیم لایه ضعیفی از اصطکاک را تشخیص دهیم یا در اطراف آنچه فکر می کنیم، احساس می کنیم، می شنویم و می بینیم. من آن را دوست دارم، دوست ندارم، دوستش دارم، دوست ندارم.

طلسم برای ازدواج دختر | هل، بکش، هل، بکش. خواستن، نمی خواهند، نمی خواهند، نمی خواهند. این همه مبارزه، این عدم تعادل. از نظر نظرات و قضاوت‌ها و دوست‌داشتن‌ها و نپسندیدن‌های ما به شکلی کلان آشکار وجود دارد.

و از نظر پیچ‌خوردگی‌ها و مهارهای کوچک و نگاه‌های منحرف، و همچنین نبض‌های کوچک غیرت‌مان، علاقه‌مندی، زیاده‌روی‌مان، به‌طور کوچکی وجود دارد.

طلسم برای ازدواج دختر | می بینید که چگونه میل و بیزاری مانند دو دست و پا زدن در یک ماشین پین بال غول پیکر است که سر کوچک چرخان شما را در اطراف صفحه بازی زندگی پرتاب می کند و دوباره راه اندازی می کند.

به نظر می رسد این مکان خوبی برای گفتن بیشتر در مورد نحوه کار با درد فیزیکی است، جایی که بیزاری پاسخ طبیعی است.

طلسم برای ازدواج دختر | درد فیزیکی ناشی از نشستن – در زانوها، پاها، باسن، پشت – یکی از زمینه های تمرین مدیتیشن کلاسیک برای چگونگی ایجاد آرامش یا عدم مقاومت است. بدیهی است که اگر درد دارید، حرکت کردن خوب است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 6 =

نوشته های مشابه