طلسم

طلسم برای اجاره رفتن خانه

طلسم برای اجاره رفتن خانه | او خاکی بودن NoCal را با رفتار واضح و مقتدرانه کسی که دهه ها را در عدالت کیفری سپری کرده بود ترکیب کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او که در دفتر بزرگ، پر از نور و بی عیب و نقص خود، که هم با یادگاری های اجرای قانون و هم با بالش های پرتابی خوش ذوق تزئین شده بود، نشسته بود.

طلسم برای اجاره رفتن خانه

طلسم برای اجاره رفتن خانه | اما علم متقاعد کرد که توجه‌آگاهی او می‌تواند به پلیس‌هایش کمک کند در خیابان مؤثرتر و در برابر سیل عوامل استرس‌زا انعطاف‌پذیرتر باشند.

استاد | گفت که شغلش به تعادل دشواری نیاز دارد. او به من گفت: «دن، سعی کن در کار پلیس یک زن باشی. خطر زیادی وجود دارد که سرسخت به نظر نرسید.» رئیس مویر در ابتدا مدیتیشن را به‌عنوان «یک چیز گرانولا ترد» کنار گذاشته بود.

طلسم برای اجاره رفتن خانه | یک روز پس از سوار شدنمان به همراه راج، من و جف به دیدار رئیسش رفتیم، رئیس پلیس جدید شهر، سیلویا مویر، که مأموریت خود را برای معرفی مراقبه به افسرانش تعیین کرده است. اخیراً در ال سریتو، کالیفرنیا، حدود یک سال در تمپه بود.

در واقع، علیرغم ترس راج از اینکه مدیتیشن ممکن است سرعت او را کاهش دهد، مطالعات انجام شده بر روی افراد دارای مشاغل خطرناک، از جمله سربازان، آتش نشانان و افسران پلیس، نشان داده است که مدیتیشن فوایدی مانند بهبود حافظه کاری، کاهش ترشح هورمون استرس کورتیزول و سریعتر را به همراه دارد.

طلسم برای اجاره رفتن خانه | زمان بهبودی پس از حوادث فشار قوی اما مشکل روابط عمومی همچنان واقعی بود. رئیس بازپس گیری معمول افسران همکار را توضیح داد: «آنها می گویند، «در مورد چه چیزی صحبت می کنی؟ این باعث می شود که شما قدرت خود را از دست بدهید.

READ  دعانویس در لرستان

شما نرم خواهید شد در مورد ضرورت تاکتیکی کار چطور؟ شما باید در چند ثانیه تصمیم بگیرید و از نظر تاکتیکی سالم باشید.» او استدلال کرد که برعکس این موضوع صادق است.

طلسم برای اجاره رفتن خانه | من پیشنهاد می‌کنم که ما را از نظر تاکتیکی قوی‌تر می‌کند.» به نظر می رسد که استدلال رئیس تأثیر داشته است. وقتی جف و من به طور جداگانه با یک گروه هشت نفری از افسران او نشستیم.

بسیاری از آنها یا به فکر مراقبه بودند یا قبلاً تمرین می کردند. ما در اطراف یک مربع خالی از میزها در یک اتاق کنفرانس در مقر پلیس قرار داشتیم.

طلسم برای اجاره رفتن خانه | گروهبان ریچ مونتون، یک تفنگدار سابق، اولین کسی بود که صحبت کرد. او با موهای بلوند کوتاه، پیراهن گلف مشکی و عضله دوسر خالکوبی شده، چیزی را داشت که نویسنده امیلی نوسبام زمانی آن را «کاریزما سرکه» می نامید. گروهبان مونته هجده سال در این نیرو بود.

در نقش فعلی‌اش به‌عنوان افسر مسئول آموزش مهارت‌های بخش، وظیفه او اجرای دستور کار مدیتیشن رئیس جدید بود.

طلسم برای اجاره رفتن خانه | او ننگ حول مراقبه را تصدیق کرد، اما استدلال کرد که اعضای نیرو تقریباً هر روز نوعی از آن را تمرین می‌کردند.

تمرین‌های تنفسی که افسران در مسیر تماس‌های بالقوه خطرناک یا در میانه درگیری‌های پرتنش انجام می‌دادند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =