طلسم بخت گشایی ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم بخت گشایی ازدواج | من آنچه را که قرار بود در گفتگوی مدیتیشن ما پس از مرگ باشد به یک آریا گسترده درباره مسائل خودم تبدیل کردم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | گفتم: «این روزها برای من خیلی طولانی بود، وقتی ساعت 3:45 بیدار شدم و بعد مجبور شدم همه همکارانم، همه افراد شرکت و شما را مدیریت کنم.»

طلسم بخت گشایی ازدواج

طلسم بخت گشایی ازدواج | من همچنین نگران این بودم که همسرم برای مصاحبه بیاید و حالش خوب نباشد. جف با همدلی غیرقابل تصوری گفت: «این خیلی است.

استاد | گفتم: «مطمئناً بیشتر از حالت عادی تحریک شده‌ام. “وقتی همه چیز در حال رخ دادن است، آیا متوجه می شوید که می توانید به اصول مراقبه متصل شوید؟” گفتم: آره، هستم. “کم و بیش، تقریبا.

طلسم بخت گشایی ازدواج | پس از مصاحبه ما با مجریان GMA من، ادی بویس، مسئول فیلمبرداری سفر جاده ای، از من و جف خواست تا در سالن های ABC News قدم بزنیم تا بتواند صحبت های ما را در مورد اولین تعاملمان در این سفر ضبط کند.

متوجه آن می‌شوم و سپس سعی می‌کنم زیاد تحت تأثیر آن قرار نگیرم.» جف گفت: «این اصلی‌ترین کاری است که باید انجام داد.

طلسم بخت گشایی ازدواج | او گفت که وقتی شخصاً احساس استرس و غرق شدن می‌کرد، نه تنها سعی می‌کرد احساساتش را به وضوح ببیند.

بلکه این را هم می‌خواست: «آیا می‌توانم این کار را به گونه‌ای سخاوتمندانه‌تر انجام دهم؟» معلمان مدیتیشن همیشه در مورد این صحبت می کنند.

طلسم بخت گشایی ازدواج | فقط دیدن آنچه که در ذهن شما می گذرد به وضوح کافی نیست (به طوری که شما را درگیر نکند). شما همچنین باید آن را با مقداری گرم نگه دارید.

READ  طلسم حیوانات

بسیاری از معلمان از عباراتی مانند “مهربانی” و “شفقت به خود” استفاده می کنند. جف، حداقل، از یک کلمه کمتر شربتی استفاده کرد: “دوستی”.

طلسم بخت گشایی ازدواج | در حالی که از نظر فکری می دانستم که او در حال انجام چیزی است، تقریباً از کنار آن گذشتم. چرا؟ چون من نوه رابرت جانسون هستم، لعنتی. هر چند دست از شکایت برنداشتم.

مورد بعدی که ادی، کارگردان ما می‌خواست فیلمبرداری کند، مصاحبه انفرادی با من بود که در آن درباره امیدها و ترس‌های من برای سفر آینده می‌پرسید. “در تور اتوبوس از چه چیزی بیشتر می ترسید؟” از ادی پرسید.

طلسم بخت گشایی ازدواج | “شما با دوازده نفر در یک اتوبوس کوچک وسایل را جمع می کنید.” “من مردی مضطرب هستم، بنابراین چیزهایی وجود دارد که از آنها می ترسم.

بچه من در حال حاضر تب دارد، و من نگران هستم که به نوعی بیمار شوم و بعد همه را مبتلا کنم. همچنین، من می خواهم مردم با هم کنار بیایند.

طلسم بخت گشایی ازدواج | من نمی‌خواهم خیلی سخت برای مردم کار کنم. می‌خواهم مطمئن شوم که مطالب خوبی برای کتاب و برنامه دریافت می‌کنیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =

نوشته های مشابه