طلسم بازگشت معشوق


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم بازگشت معشوق | در اوایل این فصل و در فصل 12، من احساسات، الگوها و حالات ذهنی معمولی را توضیح می‌دهم که ممکن است با عمیق‌تر شدن مدیتیشن شما چالش برانگیز باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در این بخش، من در مورد آنچه محققان هوشیاری حالت‌های تغییر یافته می‌نامند، صحبت می‌کنم، که تجربیاتی غیرعادی از بدن، ذهن و قلب هستند که اگرچه اساساً بی‌ضرر هستند.

طلسم بازگشت معشوق

طلسم بازگشت معشوق | اما ممکن است برای مراقبه‌کننده نوافیت حیرت‌انگیز، گیج‌کننده یا ترسناک باشند. برخی از افراد سال ها مدیتیشن می کنند و هرگز چیزی غیرعادی را تجربه نمی کنند.

استاد | به عنوان مثال، به عنوان یک راهب ذن، به پیشرفتی چشمگیر امیدوار بودم، اما فقط بینش گاه و بیگاهی برای نقطه‌گذاری هزاران ساعت مدیتیشن به دست آوردم.

طلسم بازگشت معشوق | علاوه بر موانعی که در مدیتیشن به وجود می‌آیند، ممکن است در سفر خود با تجربیات غیرمعمول و قانع‌کننده‌ای روبرو شوید – چیزی که من دوست دارم آن را عوارض جانبی یا جاذبه‌های کنار جاده بنامم.

دیگران می نشینند و در عرض چند جلسه نگاهی اجمالی به آنچه که محققان بعد فرافردی تجربه می نامند، می بینند.

طلسم بازگشت معشوق | یک دوست ذهن همیشه فرشتگان و دیگر موجودات متعالی را، چه روی و چه خارج از بالشتک مراقبه خود، دیده است.

سنت های مدیتیشن نیز در نحوه برخورد آنها با چنین تجربیات خارق العاده ای متفاوت است. برخی می آموزند که نکته صرفاً این است که اکنون اینجا باشید و هر اتفاق دیگری که رخ می دهد صرفاً یک حواس پرتی بالقوه است.

READ  ابطال طلسم

طلسم بازگشت معشوق | یکی دیگر از کارتون‌های نیویورکر آن را به اختصار بیان می‌کند: راهب پیری که در حال مدیتیشن نشسته است.

رو به همراه جوان خود می‌کند و ظاهراً در پاسخ به سؤالی می‌گوید: «هیچ چیز بعدی اتفاق نمی‌افتد. این است.» اگر لحظه‌ای از بیداری واقعی رخ دهد.

طلسم بازگشت معشوق | طبق این سنت‌ها، صرفاً به شکل تغییر دیدگاه بدون آتش‌بازی یا نشانه‌های پر زرق و برق است.

در مقابل، سنت‌های دیگر، تجربیات خارق‌العاده را به‌عنوان نشانه‌های معنادار یا احتمالاً ضروری در مسیر آزادی و بیداری می‌دانند.

طلسم بازگشت معشوق | در مراقبه ذهن آگاهی، روشی که در این کتاب توضیح می دهم (به فصل 7 مراجعه کنید)، شما به سادگی به چیزهای خارق العاده نزدیک می شوید.

به همان شیوه ای که به عادی ها سلام می کنید: با توجه ملایم و آگاهانه. نکته این است که از هر چیزی که پیش می‌آید استقبال کنید – و در فرآیند بیدار شدن از آنچه که هستید.

طلسم بازگشت معشوق | بنابراین هر تجربه‌ای که در طول مسیر با آن مواجه می‌شوید فقط جاذبه‌های کنار جاده‌ای هستند. از آنها لذت ببرید و ادامه دهید.

اگر آنها حواس پرتی یا دردناک شدند، ممکن است بخواهید به دنبال یک معلم واجد شرایط باشید. معلم بودایی جک کورنفیلد، برای کمک به شما برای مقابله با این تجربیات بدون انحراف یا غرق شدن، در کتاب خود به نام مسیری با قلب، پیشنهاد می‌کند که سه دستورالعمل زیر را در نظر داشته باشید: عوارض جانبی دقیقاً همین است.

طلسم بازگشت معشوق | به آنها وابسته نشوید و آنها را به عنوان نشانه ای از موفقیت معنوی یا شکست معنوی تلقی نکنید. فقط ادامه بده در صورت لزوم ترمز را فشار دهید.

READ  دعانویس معروف در نمین اردبیل

اگر عوارض جانبی خیلی شدید شد، مدیتیشن را برای مدتی متوقف کنید و به فعالیت‌های «زمین‌دار» بیشتری بپردازید که شما را با بدن و زمین مرتبط می‌کند.

طلسم بازگشت معشوق | مانند کار در باغ، ماساژ یا پیاده‌روی در طبیعت. برای کمک به شما، مدیتیشن را در نوار کناری «وقتی احساس بی‌اساسی می‌کنید چه باید کرد» را امتحان کنید.

حالات تغییر یافته را به عنوان بخشی از رقص بزرگ‌تر مدیتیشن قدردانی کنید. گرفتار مقاومت یا مبارزه با آنها نشوید.

طلسم بازگشت معشوق | فقط سعی کنید مانند هر تجربه ای از آنها استقبال کنید. بخش‌های زیر تعدادی از تجربیات خارق‌العاده‌ای را که ممکن است در مدیتیشن خود با آنها روبرو شوید، برجسته می‌کند.

برای توصیف دقیق‌تر این تجربیات، من به‌شدت مسیری با قلب را توصیه می‌کنم. جذبه و سعادت هنگامی که تمرکز شما عمیق‌تر می‌شود (اما گاهی اوقات قبل از آن)، ممکن است تجربه‌های فیزیکی غیرمعمولی به نام خلسه داشته باشید.

طلسم بازگشت معشوق | شايد متداول ترين شكل خلسه شامل حركت لذت بخش انرژي ظريف (يا نه چندان ظريف) در بدن باشد.

در حین حرکت، این انرژی با نواحی فشرده و انقباض مواجه می شود که باز می شوند و در پاسخ آزاد می شوند.

طلسم بازگشت معشوق | رها شدن انرژی می تواند به شکل ارتعاشات، لرزش یا حرکات خود به خودی ناگهانی یا تکراری باشد که در سنت یوگا به عنوان کریا شناخته می شود.

به عنوان مثال، ممکن است اسپاسم هایی را که به سمت ستون فقرات خود بالا می رود یا حرکات غیرارادی بازوها یا سر خود احساس کنید.

READ  طلسم مهره

طلسم بازگشت معشوق | اگرچه انرژی خلسه به طور کلی لذت بخش است، اما ممکن است به طور قابل درک متعجب و کمی آشفته شوید که بدن خود را به گونه ای حرکت می کند که به نظر نمی رسد کنترل کنید.

به عنوان مثال، جک کورنفیلد گزارش می دهد که در حالی که به شدت در صومعه ای در تایلند مشغول مراقبه بود، بازوهای او مانند دست های پرنده شروع به تکان دادن کردند.

طلسم بازگشت معشوق | او به توصیه معلم خود مبنی بر مشاهده حرکات بدون تلاش برای متوقف کردن یا کنترل آنها عمل کرد و به تدریج به خودی خود فروکش کردند.

رپچر به چیزی بیش از انرژی اشاره دارد. آن را در اشکال و طعم های دیگر نیز می آید. برای مثال، ممکن است بدون هیچ دلیل مشخصی دچار لرز یا گرگرفتگی شوید.

طلسم بازگشت معشوق | یا ممکن است بدن خود را به صورت فوق العاده سنگین و متراکم یا شفاف و پر از نور تجربه کنید. یا ممکن است.

احساس سوزن سوزن شدن یا سوزن سوزن شدن به دنبال امواج لذت و لذت داشته باشید. رپچر می تواند به اندازه افرادی که آن را تجربه می کنند شکل بگیرد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 5 =

نوشته های مشابه