طلسم اهوی ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم اهوی ازدواج | او زمانی را متصور بود که معلمان در سرتاسر آمریکا، تمرکز حواس را به دانش‌آموزان آموزش می‌دادند، پزشکان آن را به بیماران خود توصیه می‌کردند و تفنگداران دریایی آن را در آموزش‌های اولیه یاد می‌گرفتند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در طول راه، او به موانع واقعی برخورد کرده بود. او یک جلسه مدیتیشن و یوگا هفتگی به نام زمان آرام تشکیل داده بود، که با حضور گروهی دو حزبی از کارکنان کاپیتول هیل به خوبی برگزار شد.

طلسم اهوی ازدواج

طلسم اهوی ازدواج | با این حال، قانون‌گذاران هم‌کار او، حداقل به‌طور علنی، بیزار بودند که وارد این کشتی شوند. در همین حال، یک مدرسه دولتی محلی در ایالت اوهایو، تحت فشار والدینی که می‌ترسیدند مدیتیشن برخلاف ایمانشان باشد.

استاد | تصمیم گرفته بود آموزش تمرکز حواس را به دانش‌آموزان متوقف کند. به گفته تیم، “که واقعا شرم آور بود.” با این حال، در میان همه اینها، او رویکردهای بسیار خوبی برای از بین بردن بوی عجیب و غریب از مدیتیشن ایجاد کرده بود.

طلسم اهوی ازدواج | او کتابی به نام «ملت متفکر» نوشته بود، در مورد اینکه چگونه مدیتیشن می‌تواند حوزه‌های کلیدی سیاست‌های دولت، از جمله آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، اصلاحات، آموزش نظامی و برنامه‌های جانبازان را متحول کند.

وقتی صحبت از دغدغه های مذهبی می شود، با علم عقب می نشیند. “به تحقیقات مغز نگاه کنید. به من گوش نده هیچ کس نباید از دینی که به آن اعتقاد دارد دست بکشد، اما به علم نگاه کنید.

طلسم اهوی ازدواج | ما می خواهیم به کودک شما کمک کنیم تا مغز خود را توسعه دهد. اگر ما این چیزها را می دانیم، چرا به بچه های منطقه من نمی رسد؟

READ  دعانویسی زن

این ناعادلانه است این برای بچه های من ناعادلانه است.» برای کارکنان پرمشغله در هیل که نگران این هستند که، به قول تیم، «اگر بخواهی این کار را انجام دهی، سست می‌شوی»، او به حذف نام استراتژیک متکی است.

طلسم اهوی ازدواج | شما باید بگویید، “فیل جکسون.” باید بگویید “کوبی برایانت این کار را کرد.” آنها دریافتند که این یک تقویت کننده عملکرد است.” این تکنیکی است که من صمیمانه آن را تایید می کنم.

وقتی علناً در مورد مراقبه صحبت می کنم، مدام به مراقبه های غیرمحتمل از جمله استیو جابز، نواک جوکوویچ، شیکاگو کابز و کارمندان شرکت های بزرگی مانند گوگل، پروکتر اند گمبل، ایتنا، تارگت و جنرال میلز اشاره می کنم.

طلسم اهوی ازدواج | این کاملاً بی شباهت به روشی نیست که من مدت‌هاست از خودم در برابر افرادی که مرا متهم می‌کنند به دلیل دوست داشتن گربه‌ها نرم هستم، دفاع کرده‌ام.

من به نمادهای ماچیسمو مانند ارنست همینگوی، وینستون چرچیل و دکتر ایول اشاره می کنم. در حالی که اصرار برای پذیرش بیشتر مدیتیشن ممکن است گاهی کند و خسته کننده به نظر برسد.

طلسم اهوی ازدواج | من همچنان متقاعد هستم که این انقلاب بزرگ بعدی سلامت عمومی است. فکر می‌کنم در آینده‌ای نه چندان دور، ورزش ذهنی به اندازه ورزش‌های بدنی مهم و اصلی تلقی خواهد شد.

در مورد آن فکر کنید: چند دهه پیش دویدن برای بسیاری از مردم عجیب به نظر می رسید. یوگا و سوشی هم همینطور. به عقیده من، قوس تاریخ در مسیر درستی است.

طلسم اهوی ازدواج | حداقل در این زمینه. تیم به نوبه خود از موانعی که در گسترش مدیتیشن با آن روبرو شده بود کاملاً دلسرد به نظر می رسید.

READ  باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

او مصمم بود موضوعی را که مدت‌ها به من و جف مربوط می‌شد کنار بگذارد – این واقعیت که مدیتیشن عمدتاً مربوط به خریداران سفیدپوست از طبقه متوسط ​​به‌بالا بود.

طلسم اهوی ازدواج | این ضربه زدن به آن مردم نیست. من یکی از آن افرادم. اما این روش بهبود سلامت و تقویت سلامت عقل باید برای هر کسی که آن را می خواهد در دسترس باشد.

همانطور که تیم می گوید، «چرا افراد ثروتمندی که می توانند از عهده سکونت بروند، این را دارند؟ برای من، این یک مسئله عدالت اجتماعی است.» – بعد از مصاحبه، تیم یک شام شاد و به سبک خانوادگی را در یک مکان مرغ سرخ شده کره‌ای خوشمزه صرف کرد.

طلسم اهوی ازدواج | حتی اگر بیشتر ما در حال کشیدن بودیم. تصمیم ما برای خوابیدن در اتوبوس شب قبل یک اشتباه بود. ما از طوفان زمستانی با بادهای سوت دار و بارش شدید عبور کردیم.

علیرغم اینکه تخت های تابوت راحت بودند، بیشتر شب بیدار بودم و نگران بودم که اتوبوس از جاده یخ زده منحرف شود.

طلسم اهوی ازدواج | من در حال تحمل حملات عجیب وغریب (اصطلاح باستانی برای اسپاسم های غالباً خیال انگیز) در مورد تصادف بودم.

و من نگران بودم که اگر زنده بمانیم، روز بعد آنقدر خسته باشم که نتوانم کار کنم. در نسخه‌ای که اغلب تکرار می‌شود از «اشتباه منحصربه‌فرد بودن»، تصور می‌کردم که دیگران به‌سختی چرت می‌زنند.

طلسم اهوی ازدواج | اما وقتی صبح روز بعد به واشنگتن رسیدیم، معلوم شد که اکثر اعضای تیم به اندازه من بی خواب بودند – از جمله کارگردان معمولی ما، ادی، که به نظر کاملاً خسته شده بود.

READ  شکستن طلسم فروش

با این وجود، ما موفق شده بودیم روز را در کاپیتول هیل پشت سر بگذاریم. ما هم تصمیم گرفته بودیم که دیگر در اتوبوس نخوابیم.

طلسم اهوی ازدواج | بعد از شام، سوار غول پرتقالی شدیم و چند ساعت رانندگی تا هتلمان طی کردیم. برای چت تصویری با بیانکا و الکساندر به اتاق خوابم رفتم.

من طرفدار زیاد صحبت کردن با تلفن نیستم. (در پشت صحنه، همانطور که همسرم با تأسف اشاره کرده است.

طلسم اهوی ازدواج | این گوینده حرفه ای می تواند کاملاً تک هجا باشد.) با این حال، من به سختی یاد گرفته بودم که هر روز با همسرم تماس بگیرم.

سال‌ها قبل، در روزهای اولیه رابطه‌مان، من یک هفته را در هائیتی به انجام مأموریت گذرانده بودم و فقط به صورت پراکنده تماس گرفته بودم.

طلسم اهوی ازدواج | آنقدر درگیر کار خودم شدم که روزها او را در تعجب و نگرانی در مورد حالم رها کردم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

نوشته های مشابه