طلسم

طلسم افسون برای ازدواج سریع

طلسم افسون برای ازدواج سریع | برای ما توضیح داد. او در اوایل تمرین متوجه «الگوی سریع‌تر رفتن» شد که به گفته او، «زندگی مخفی ADD من بود – جریانی از تصاویر مکان‌هایی که ترجیح می‌دهم باشم و کارهایی که ترجیح می‌دهم انجام دهم، همراه با یک وزوز آشفته مداوم در هسته بدنم.» این نارضایتی مزمن باعث شد که او برای تحریک هرچه بیشتر فشار بیاورد، که به نوبه خود او را بیشتر فعال کرد (و کمتر راضی کرد) تا اینکه در نهایت سقوط کرد و دوباره چرخه را تکرار کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مدیتیشن به او کمک کرد تا عقب نشینی کند و این روند را بدون اغماض مشاهده کند.

طلسم افسون برای ازدواج سریع

طلسم افسون برای ازدواج سریع | این تمرین همچنین او را قادر می‌سازد تا عناصر عاطفی عمیق‌تری از جمله یکی از منابع شدیدترین درد خود را ببیند. «در نتیجه احساس تعلق نداشتم به این نتیجه رسیدم» – در زندگی، در خانواده او، در هر جایی – «قضاوت های زیادی در مورد آن داشتم، که درونی کردم، درباره اینکه به اندازه کافی خوب نیستم.

استاد | می‌توانستم این قسمت از وجودم را ببینم که فقط چاقو را در خودم فرو می‌کند.» او گفت که این احساس نارسایی، الگوهای رفتاری بی فکری را ایجاد کرده است. “یکی وجود دارد که اجباراً فوق العاده خوب است و می خواهد همیشه به همه کمک کند.

طلسم افسون برای ازدواج سریع | جف سپس ما را از طریق گزارشی از برخی از چیزهایی که حفاری کرده بود، هنگامی که میکروسکوپ مراقبه را بر روی سطوح عمیق‌تر و عمیق‌تر روان خود قرار داد.

READ  نوشتن دعا برای گریه بچه

این اقدام از روی ناامنی خودم است که خیلی ریشه دوانده است. و دیگری عصبانیت است که من در وهله اول این ناامنی شرم آور را دارم.» همانطور که از صداقت جف متاثر شدم.

طلسم افسون برای ازدواج سریع | وقتی نوبت من بود که صحبت کنم، احساس ناراحتی شدیدی کردم. شنیدن سخنان دوستم به این شکل خام به من یادآوری کرد که تا به حال آنقدر از سختی هایی که دیگران مجبور به تحمل آن شده اند در امان بوده ام.

حقیقت این است که من در پایه سوم به دنیا آمدم، دریافت کننده مقدار بی شماری از امتیازات غیر قابل محاسبه. گفتم: «یک جور کودکی بت‌آلود داشتم.

طلسم افسون برای ازدواج سریع | من دو پدر و مادر واقعا دوست داشتنی دارم که هرگز طلاق نگرفتند و من کاملاً حمایت شدم. آنها هیپی بودند و چیزهای دوست داشتنی زیادی وجود داشت.

بنابراین من فکر می کنم نتیجه یک بچه لوس بود.» بله، من سه گانه وحشت، اضطراب و افسردگی را تحمل کرده بودم.

طلسم افسون برای ازدواج سریع | اما مبارزات من به ندرت ریشه در آسیب های شخصی داشت (و در واقع گاهی اوقات خودساخته بود). و بله، در طول سال‌های مدیتیشن، با برخی از پدیده‌های درونی دشوار از جمله خشم، بی‌شکیبایی، کسالت و ترس مواجه شده بودم. اما، راستش، هیچ کدام آنقدر سنگین نبود.

شاید این بدان معنی بود که من یک مراقبه وحشتناک بودم. یا شاید به سادگی موسیقی مالر در پس زمینه روان من پخش نمی شد.

طلسم افسون برای ازدواج سریع | برای من خجالت آور بود که بسیاری از پهنای باند داخلی من توسط موادی اشغال شده بود که به طور نسبی، کوچک و خودخواهانه بودند. حتی زمانی که در اتوبوس نشسته بودیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =