طلسم استاد چاوش


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

طلسم استاد چاوش | در اعماق، ماهی ها قوی تر و خالص تر هستند. آنها بزرگ و انتزاعی هستند. و بسیار زیبا هستند من به دنبال نوع خاصی از ماهی هستم که برایم مهم است، ماهی که بتواند به سینما ترجمه شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما همه نوع ماهی در آنجا شنا می کنند. ماهی برای تجارت وجود دارد، ماهی برای ورزش. ماهی برای همه چیز وجود دارد.

استاد | همه چیز، هر چیزی که یک چیز است، از عمیق ترین سطح بیرون می آید. فیزیک مدرن آن سطح را میدان یکپارچه می نامد.

سایت مپ الخزرا | هرچه آگاهی شما – آگاهی شما – بیشتر گسترش یابد، به سمت این منبع عمیق‌تر می‌روید و ماهی‌های بزرگ‌تری می‌توانید صید کنید.

طلسم استاد چاوش

طلسم استاد چاوش | اگر می خواهید ماهی کوچک بگیرید، می توانید در آب کم عمق بمانید. اما اگر می خواهید ماهی بزرگ را صید کنید، باید عمیق تر بروید.

تمرین سی و سه ساله من در برنامه مراقبه متعالی در کار من در فیلم و نقاشی و در تمام زمینه های زندگی من نقش اساسی داشته است.

طلسم استاد چاوش | برای من این راهی برای شیرجه رفتن عمیق تر در جستجوی ماهی بزرگ بوده است. در این کتاب می‌خواهم برخی از این تجربیات را با شما به اشتراک بگذارم.

غواصی اول کسی که شادی در درون است، رضایتش در درون است، نور او همه در درون است، آن یوگی که با برهمن یکی است، به آزادی ابدی در آگاهی الهی دست می یابد.

طلسم استاد چاوش | بهگاواد-گیتا وقتی برای اولین بار در مورد مدیتیشن شنیدم، هیچ علاقه ای به آن نداشتم. من حتی کنجکاو نبودم به نظر اتلاف وقت بود.

READ  شکستن طلسم ازدواج نکردن

با این حال، چیزی که من را علاقه مند کرد، عبارت “خوشبختی واقعی در درون است” بود. در ابتدا فکر می‌کردم که به نظر بد به نظر می‌رسد، زیرا به شما نمی‌گوید “درون” کجاست یا چگونه به آنجا برسید.

طلسم استاد چاوش | اما باز هم حلقه ای از حقیقت داشت. و من شروع به فکر کردم که شاید مدیتیشن راهی برای ورود به درون باشد.

به مراقبه نگاه کردم، چند سوال پرسیدم و شروع به تفکر در اشکال مختلف کردم. در آن لحظه، خواهرم تماس گرفت و گفت که او شش ماه است که مدیتیشن متعالی انجام داده است.

طلسم استاد چاوش | چیزی در صدایش بود. تغییر. یک کیفیت شادی. و من فکر کردم، این چیزی است که من می خواهم.

بنابراین در جولای 1973 به مرکز تی ام در لس آنجلس رفتم و با یک مربی آشنا شدم و از او خوشم آمد. او شبیه دوریس دی بود.

طلسم استاد چاوش | و او این تکنیک را به من آموخت. او به من یک مانترا داد، که یک فکر صدا-ارتعاش است. شما در معنای آن تعمق نمی کنید، اما این یک تفکر صدا-ارتعاش بسیار خاص است.

او مرا به اتاق کوچکی برد تا اولین مدیتیشن را انجام دهم. نشستم چشمانم را بستم و این مانترا را شروع کردم و انگار در آسانسور بودم و کابل قطع شده بود.

طلسم استاد چاوش | رونق! من به سعادت افتادم – سعادت خالص. و من فقط در آنجا بودم. سپس معلم گفت: «زمان بیرون آمدن است.

بیست دقیقه گذشته.» و من گفتم: “تاکنون بیست دقیقه گذشته است؟” و او گفت: “سشس!” زیرا افراد دیگر در حال مراقبه بودند. بسیار آشنا به نظر می رسید، اما همچنین بسیار جدید و قدرتمند.

READ  نوشتن دعا محبت

طلسم استاد چاوش | پس از آن، من گفتم کلمه “بی نظیر” باید برای این تجربه رزرو شود. شما را به اقیانوسی از آگاهی ناب، آگاهی ناب می برد.

اما آشناست؛ این شما هستید و بلافاصله احساس خوشبختی پدیدار می شود – نه یک شادی مزخرف، بلکه یک زیبایی غلیظ. من هیچ وقت مدیتیشن را در سی و سه سال از دست نداده ام.

طلسم استاد چاوش | من یک بار صبح و دوباره بعد از ظهر، هر بار حدود بیست دقیقه مدیتیشن می کنم. سپس به کارهای روزم می پردازم. و من دریافتم که لذت انجام دادن افزایش می یابد.

شهود افزایش می یابد. لذت زندگی بیشتر می شود. و منفی گرایی فروکش می کند. کت و شلوار دلقک لاستیکی خفه کننده پیچاندن کل آسمان در یک پارچه کوچک آسانتر از به دست آوردن شادی واقعی بدون شناخت خود است.

طلسم استاد چاوش | هنگامی که مدیتیشن را شروع کردم، پر از اضطراب و ترس بودم. احساس افسردگی و عصبانیت کردم.

من اغلب این عصبانیت را از همسر اولم بیرون می آوردم. بعد از حدود دو هفته که مدیتیشن می کردم، او نزد من آمد و گفت: “چه خبر است؟” یک لحظه ساکت شدم.

طلسم استاد چاوش | اما بالاخره گفتم: منظورت چیه؟ و او گفت: “این عصبانیت، کجا رفت؟” و من حتی متوجه نشده بودم که بلند شده است.

من آن افسردگی و خشم را لباس دلقک لاستیکی خفه کننده منفی می نامم. خفه کننده است و لاستیک بوی بد می دهد.

طلسم استاد چاوش | اما هنگامی که شروع به مدیتیشن و غواصی می کنید، لباس دلقک شروع به حل شدن می کند.

READ  شکستن طلسم اب

بالاخره متوجه می‌شوی که بوی بدی که شروع به از بین رفتن می‌کند چقدر گندیده بود. سپس، وقتی حل شد، آزادی خواهی داشت.

طلسم استاد چاوش | خشم و افسردگی و اندوه چیزهای زیبایی در داستان هستند، اما برای فیلمساز یا هنرمند مانند سم هستند.

آنها مانند گیره ای برای خلاقیت هستند. اگر در آن چنگال باشید، به سختی می توانید از رختخواب خارج شوید.

طلسم استاد چاوش | چه کمتر جریان خلاقیت و ایده را تجربه کنید. برای ایجاد باید وضوح داشته باشید. شما باید بتوانید ایده ها را جذب کنید.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =

نوشته های مشابه