استاد طلسم

طلسم استاد چاوش

طلسم استاد چاوش | در اعماق، ماهی ها قوی تر و خالص تر هستند. آنها بزرگ و انتزاعی هستند. و بسیار زیبا هستند من به دنبال نوع خاصی از ماهی هستم که برایم مهم است، ماهی که بتواند به سینما ترجمه شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما همه نوع ماهی در آنجا شنا می کنند. ماهی برای تجارت وجود دارد، ماهی برای ورزش. ماهی برای همه چیز وجود دارد.

استاد | همه چیز، هر چیزی که یک چیز است، از عمیق ترین سطح بیرون می آید. فیزیک مدرن آن سطح را میدان یکپارچه می نامد.

سایت مپ الخزرا | هرچه آگاهی شما – آگاهی شما – بیشتر گسترش یابد، به سمت این منبع عمیق‌تر می‌روید و ماهی‌های بزرگ‌تری می‌توانید صید کنید.

طلسم استاد چاوش

طلسم استاد چاوش | اگر می خواهید ماهی کوچک بگیرید، می توانید در آب کم عمق بمانید. اما اگر می خواهید ماهی بزرگ را صید کنید، باید عمیق تر بروید.

تمرین سی و سه ساله من در برنامه مراقبه متعالی در کار من در فیلم و نقاشی و در تمام زمینه های زندگی من نقش اساسی داشته است.

طلسم استاد چاوش | برای من این راهی برای شیرجه رفتن عمیق تر در جستجوی ماهی بزرگ بوده است. در این کتاب می‌خواهم برخی از این تجربیات را با شما به اشتراک بگذارم.

غواصی اول کسی که شادی در درون است، رضایتش در درون است، نور او همه در درون است، آن یوگی که با برهمن یکی است، به آزادی ابدی در آگاهی الهی دست می یابد.

طلسم استاد چاوش | بهگاواد-گیتا وقتی برای اولین بار در مورد مدیتیشن شنیدم، هیچ علاقه ای به آن نداشتم. من حتی کنجکاو نبودم به نظر اتلاف وقت بود.

READ  دعانویس خوب

با این حال، چیزی که من را علاقه مند کرد، عبارت “خوشبختی واقعی در درون است” بود. در ابتدا فکر می‌کردم که به نظر بد به نظر می‌رسد، زیرا به شما نمی‌گوید “درون” کجاست یا چگونه به آنجا برسید.

طلسم استاد چاوش | اما باز هم حلقه ای از حقیقت داشت. و من شروع به فکر کردم که شاید مدیتیشن راهی برای ورود به درون باشد.

به مراقبه نگاه کردم، چند سوال پرسیدم و شروع به تفکر در اشکال مختلف کردم. در آن لحظه، خواهرم تماس گرفت و گفت که او شش ماه است که مدیتیشن متعالی انجام داده است.

طلسم استاد چاوش | چیزی در صدایش بود. تغییر. یک کیفیت شادی. و من فکر کردم، این چیزی است که من می خواهم.

بنابراین در جولای 1973 به مرکز تی ام در لس آنجلس رفتم و با یک مربی آشنا شدم و از او خوشم آمد. او شبیه دوریس دی بود.

طلسم استاد چاوش | و او این تکنیک را به من آموخت. او به من یک مانترا داد، که یک فکر صدا-ارتعاش است. شما در معنای آن تعمق نمی کنید، اما این یک تفکر صدا-ارتعاش بسیار خاص است.

او مرا به اتاق کوچکی برد تا اولین مدیتیشن را انجام دهم. نشستم چشمانم را بستم و این مانترا را شروع کردم و انگار در آسانسور بودم و کابل قطع شده بود.

طلسم استاد چاوش | رونق! من به سعادت افتادم – سعادت خالص. و من فقط در آنجا بودم. سپس معلم گفت: «زمان بیرون آمدن است.

بیست دقیقه گذشته.» و من گفتم: “تاکنون بیست دقیقه گذشته است؟” و او گفت: “سشس!” زیرا افراد دیگر در حال مراقبه بودند. بسیار آشنا به نظر می رسید، اما همچنین بسیار جدید و قدرتمند.

READ  طلسم زبان بند شوهر یهودی

طلسم استاد چاوش | پس از آن، من گفتم کلمه “بی نظیر” باید برای این تجربه رزرو شود. شما را به اقیانوسی از آگاهی ناب، آگاهی ناب می برد.

اما آشناست؛ این شما هستید و بلافاصله احساس خوشبختی پدیدار می شود – نه یک شادی مزخرف، بلکه یک زیبایی غلیظ. من هیچ وقت مدیتیشن را در سی و سه سال از دست نداده ام.

طلسم استاد چاوش | من یک بار صبح و دوباره بعد از ظهر، هر بار حدود بیست دقیقه مدیتیشن می کنم. سپس به کارهای روزم می پردازم. و من دریافتم که لذت انجام دادن افزایش می یابد.

شهود افزایش می یابد. لذت زندگی بیشتر می شود. و منفی گرایی فروکش می کند. کت و شلوار دلقک لاستیکی خفه کننده پیچاندن کل آسمان در یک پارچه کوچک آسانتر از به دست آوردن شادی واقعی بدون شناخت خود است.

طلسم استاد چاوش | هنگامی که مدیتیشن را شروع کردم، پر از اضطراب و ترس بودم. احساس افسردگی و عصبانیت کردم.

من اغلب این عصبانیت را از همسر اولم بیرون می آوردم. بعد از حدود دو هفته که مدیتیشن می کردم، او نزد من آمد و گفت: “چه خبر است؟” یک لحظه ساکت شدم.

طلسم استاد چاوش | اما بالاخره گفتم: منظورت چیه؟ و او گفت: “این عصبانیت، کجا رفت؟” و من حتی متوجه نشده بودم که بلند شده است.

من آن افسردگی و خشم را لباس دلقک لاستیکی خفه کننده منفی می نامم. خفه کننده است و لاستیک بوی بد می دهد.

طلسم استاد چاوش | اما هنگامی که شروع به مدیتیشن و غواصی می کنید، لباس دلقک شروع به حل شدن می کند.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

بالاخره متوجه می‌شوی که بوی بدی که شروع به از بین رفتن می‌کند چقدر گندیده بود. سپس، وقتی حل شد، آزادی خواهی داشت.

طلسم استاد چاوش | خشم و افسردگی و اندوه چیزهای زیبایی در داستان هستند، اما برای فیلمساز یا هنرمند مانند سم هستند.

آنها مانند گیره ای برای خلاقیت هستند. اگر در آن چنگال باشید، به سختی می توانید از رختخواب خارج شوید.

طلسم استاد چاوش | چه کمتر جریان خلاقیت و ایده را تجربه کنید. برای ایجاد باید وضوح داشته باشید. شما باید بتوانید ایده ها را جذب کنید.

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 8 =