استاد طلسم

طلسم استاد سیف

طلسم استاد سیف | بر خلاف بازی های دیگر، قواعد بازی الهی توسط هیچ انسانی چارچوب بندی نمی شود. آنها توسط هوش بالاتر چارچوب بندی می شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ کس صلاحیت ایجاد هیچ تغییری در این قوانین را ندارد و ممکن نیست، حتی اگر کسی بخواهد. اگر این قوانین را درک کنیم و در محدوده آنها بمانیم.

استاد | می توانیم از آنها برای انجام مدیتیشن به خوبی استفاده کنیم. به همین ترتیب، برای اینکه در بازی الهی خوب عمل کنیم، باید یاد بگیریم که با کمال میل آن قوانین را بپذیریم و به آنها احترام بگذاریم.

سایت مپ الخزرا | ما باید بدون هیچ توقعی باشیم اگر کسی از ما بپرسد “چرا مدیتیشن می کنید؟” از طریق مدیتیشن می خواهید به چه چیزی برسید؟ هدف چیست؟» تنها پاسخ واقعی این است که ما برای لذت مراقبه مراقبه می کنیم و نه چیز دیگر.

طلسم استاد سیف

طلسم استاد سیف | هدف مدیتیشن با مدیتیشن تفاوتی ندارد – این بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند واقعی مراقبه است. کسانی که مدیتیشن می کنند باید همیشه یک چیز را به خاطر بسپارند.

فقط به این دلیل که ما چیزهای خاصی را آرزو می کنیم به این معنی نیست که خواسته های ما برآورده می شود. و فقط به این دلیل که ما چیزی را آرزو نمی کنیم.

طلسم استاد سیف | به این معنی نیست که چیزی به دست نمی آوریم. ما می‌توانیم این حکم را در مورد جیمی کارتر ببینیم که فعالانه در ساخت خانه‌های بی‌خانمان‌ها مشارکت داشت.

او پاسخ بسیار خوبی از سراسر ایالات متحده برای این کار واقعاً بشردوستانه داشت. اخیراً با فردی آشنا شدم که در این پروژه داوطلب فعال است.

READ  شماره قویترین دعانویس

طلسم استاد سیف | او به من گفت که پس از فراهم کردن خانه برای بی خانمان ها چه احساس فوق العاده ای دارد.

او همچنین به من گفت که آقای کارتر، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، به عنوان یک کارگر فیزیکی فعالانه در کار ساخت و ساز واقعی شرکت می کند. او این کار را بدون هیچ چشمداشتی انجام داد.

طلسم استاد سیف | اما اگر پاسخ قاطع به این علت هر اقدامی باشد، بسیار بیشتر از آن چیزی بود که او می‌توانست بخواهد یا انتظار داشته باشد.

یک جنبش معنوی-اجتماعی پر رونق در هند وجود دارد. این طرح توسط مرد بزرگی به نام پاندورانگشاستری آتاواله طراحی، آغاز و رهبری شده است.

طلسم استاد سیف | همه اعضای این جنبش عموماً به عنوان سوادحیایی شناخته می شوند و گروه آنها به نام «سوادحیای پریور» («سوادحیای» به معنای خودآموزی و «پریور» به معنای خانواده).

یک خانواده بزرگ متشکل از میلیون ها از سراسر هند و از کشورهای دیگر است. سوادحیایی ها به یک باکتی فری یا «دوره عبادی» می روند.

طلسم استاد سیف | در این دور عبادی، آنها به خانه های مختلف سر می زنند، با مردم ملاقات می کنند و فقط حضور الهی را در آنها یادآوری می کنند.

تنها نیت آنها در پس چنین دیدارهایی از خانه این است که ادای احترام خود را به خدایی که در قلب مردمی که آنها را ملاقات می کنند، قرار دهند.

طلسم استاد سیف | سوادحیایی ها برای صاحبخانه هایی که ملاقات می کنند موعظه یا موعظه مذهبی نمی کنند. آنها به آنها نمی گویند که چه کاری باید انجام دهند یا نباید انجام دهند.

READ  دعا نویسی طالع بینی

آنها در مورد ترک سیگار یا نوشیدن مشروبات الکلی یا هر چیز دیگری توصیه نمی کنند. آنها هیچ موقعیتی را به عنوان اصلاح طلب اجتماعی نمی گیرند.

طلسم استاد سیف | با این حال، این جنبش بسیار سریع در حال گسترش است و کسانی که در آن شرکت می کنند به طور بنیادی به انسان های جدید تبدیل می شوند.

فدائیان حتی یک فنجان چای را هم توقع یا قبول ندارند. ارائه یک فنجان چای به یک مهمان در واقع کمترین کاری است که می توانید انجام دهید.

طلسم استاد سیف | اما سوادحیایی ها حتی از میزبانی که به آن می آیند انتظار ندارند. آنها صرف نظر از طبقه، عقیده و مذهب، عشق خود را به همه می بخشند.

مرحوم پاندورانگشاستری آتاواله این کار را بدون اینکه از کسی کمک بخواهد در چندین دهه گذشته شروع کرده و پرورش داده است.

طلسم استاد سیف | به دلیل کیفیت و عظمت کارهای بشردوستانه اش، او با انواع کمک ها از سراسر جهان مواجه شد. ما باید این حکم را در حین تمرین مراقبه در نظر داشته باشیم.

فقط به این دلیل که انتظار داریم اتفاقات بزرگی در طول مدیتیشن رخ دهد، به این معنی نیست که آنها واقعاً اتفاق خواهند افتاد.

طلسم استاد سیف | و فقط به این دلیل که بدون هیچ چشمداشتی مدیتیشن را تمرین می کنیم به این معنی نیست که اصلاً چیزی به دست نمی آوریم.

اما ما نباید به آن به عنوان نوعی ترفند برای کسب نتایج مورد انتظار نگاه کنیم. نتایج تنها زمانی به دست می آیند که ما واقعاً آنها را نمی خواهیم.

READ  ابطال طلسم رزق

طلسم استاد سیف | در واقع، اگر ما کاملاً بر لذت بردن از مدیتیشن خود متمرکز باشیم و آن را از صمیم قلب انجام دهیم، نتایج به عنوان یک نتیجه طبیعی از کاری که انجام می دهیم خواهد بود.

از خود گذشتگی در مدیتیشن هنگامی که تمرین مدیتیشن را برای لذت کامل از آن شروع می کنیم، به طور خودکار شروع به انجام بهتر آن می کنیم و بهبود حاصل در مراقبه ما را به خودمان نزدیک می کند.

طلسم استاد سیف | از طریق مراقبه، پانورامای بزرگی از بازی الهی برای ما آشکار می شود. ما بیش از هر زمان دیگری از زندگی لذت می بریم، به دلیل مشارکت فعال خود در بازی شگفت انگیز الهی.

مدیتیشن به تدریج بالغ می شود و زمانی به نتیجه می رسد که ما آن را به شیوه ای شاد انجام دهیم. اگر می‌خواهیم خیلی سریع‌تر به مقصد معنوی‌مان برسیم.

طلسم استاد سیف | هرگز نباید نگران رسیدن به آنجا باشیم، بلکه فقط روی انجام درست آن تمرکز کنیم. هر چه بیشتر برای رسیدن به آنجا تلاش کنیم، از ما دورتر می شود.

یاد یک داستان زیبا در مورد افتادم که موضوع را بیشتر روشن می کند. یک قدیس بزرگ و یک فداکار واقعی بود. او متعلق به ایالت ماهاراشترا بود، جایی که من از آنجا آمده ام.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =