طلسم استاد سیف


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

طلسم استاد سیف | بر خلاف بازی های دیگر، قواعد بازی الهی توسط هیچ انسانی چارچوب بندی نمی شود. آنها توسط هوش بالاتر چارچوب بندی می شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ کس صلاحیت ایجاد هیچ تغییری در این قوانین را ندارد و ممکن نیست، حتی اگر کسی بخواهد. اگر این قوانین را درک کنیم و در محدوده آنها بمانیم.

استاد | می توانیم از آنها برای انجام مدیتیشن به خوبی استفاده کنیم. به همین ترتیب، برای اینکه در بازی الهی خوب عمل کنیم، باید یاد بگیریم که با کمال میل آن قوانین را بپذیریم و به آنها احترام بگذاریم.

سایت مپ الخزرا | ما باید بدون هیچ توقعی باشیم اگر کسی از ما بپرسد “چرا مدیتیشن می کنید؟” از طریق مدیتیشن می خواهید به چه چیزی برسید؟ هدف چیست؟» تنها پاسخ واقعی این است که ما برای لذت مراقبه مراقبه می کنیم و نه چیز دیگر.

طلسم استاد سیف

طلسم استاد سیف | هدف مدیتیشن با مدیتیشن تفاوتی ندارد – این بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند واقعی مراقبه است. کسانی که مدیتیشن می کنند باید همیشه یک چیز را به خاطر بسپارند.

فقط به این دلیل که ما چیزهای خاصی را آرزو می کنیم به این معنی نیست که خواسته های ما برآورده می شود. و فقط به این دلیل که ما چیزی را آرزو نمی کنیم.

طلسم استاد سیف | به این معنی نیست که چیزی به دست نمی آوریم. ما می‌توانیم این حکم را در مورد جیمی کارتر ببینیم که فعالانه در ساخت خانه‌های بی‌خانمان‌ها مشارکت داشت.

او پاسخ بسیار خوبی از سراسر ایالات متحده برای این کار واقعاً بشردوستانه داشت. اخیراً با فردی آشنا شدم که در این پروژه داوطلب فعال است.

READ  دعانویس استاد بابایی

طلسم استاد سیف | او به من گفت که پس از فراهم کردن خانه برای بی خانمان ها چه احساس فوق العاده ای دارد.

او همچنین به من گفت که آقای کارتر، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، به عنوان یک کارگر فیزیکی فعالانه در کار ساخت و ساز واقعی شرکت می کند. او این کار را بدون هیچ چشمداشتی انجام داد.

طلسم استاد سیف | اما اگر پاسخ قاطع به این علت هر اقدامی باشد، بسیار بیشتر از آن چیزی بود که او می‌توانست بخواهد یا انتظار داشته باشد.

یک جنبش معنوی-اجتماعی پر رونق در هند وجود دارد. این طرح توسط مرد بزرگی به نام پاندورانگشاستری آتاواله طراحی، آغاز و رهبری شده است.

طلسم استاد سیف | همه اعضای این جنبش عموماً به عنوان سوادحیایی شناخته می شوند و گروه آنها به نام «سوادحیای پریور» («سوادحیای» به معنای خودآموزی و «پریور» به معنای خانواده).

یک خانواده بزرگ متشکل از میلیون ها از سراسر هند و از کشورهای دیگر است. سوادحیایی ها به یک باکتی فری یا «دوره عبادی» می روند.

طلسم استاد سیف | در این دور عبادی، آنها به خانه های مختلف سر می زنند، با مردم ملاقات می کنند و فقط حضور الهی را در آنها یادآوری می کنند.

تنها نیت آنها در پس چنین دیدارهایی از خانه این است که ادای احترام خود را به خدایی که در قلب مردمی که آنها را ملاقات می کنند، قرار دهند.

طلسم استاد سیف | سوادحیایی ها برای صاحبخانه هایی که ملاقات می کنند موعظه یا موعظه مذهبی نمی کنند. آنها به آنها نمی گویند که چه کاری باید انجام دهند یا نباید انجام دهند.

READ  طلسم ثروت

آنها در مورد ترک سیگار یا نوشیدن مشروبات الکلی یا هر چیز دیگری توصیه نمی کنند. آنها هیچ موقعیتی را به عنوان اصلاح طلب اجتماعی نمی گیرند.

طلسم استاد سیف | با این حال، این جنبش بسیار سریع در حال گسترش است و کسانی که در آن شرکت می کنند به طور بنیادی به انسان های جدید تبدیل می شوند.

فدائیان حتی یک فنجان چای را هم توقع یا قبول ندارند. ارائه یک فنجان چای به یک مهمان در واقع کمترین کاری است که می توانید انجام دهید.

طلسم استاد سیف | اما سوادحیایی ها حتی از میزبانی که به آن می آیند انتظار ندارند. آنها صرف نظر از طبقه، عقیده و مذهب، عشق خود را به همه می بخشند.

مرحوم پاندورانگشاستری آتاواله این کار را بدون اینکه از کسی کمک بخواهد در چندین دهه گذشته شروع کرده و پرورش داده است.

طلسم استاد سیف | به دلیل کیفیت و عظمت کارهای بشردوستانه اش، او با انواع کمک ها از سراسر جهان مواجه شد. ما باید این حکم را در حین تمرین مراقبه در نظر داشته باشیم.

فقط به این دلیل که انتظار داریم اتفاقات بزرگی در طول مدیتیشن رخ دهد، به این معنی نیست که آنها واقعاً اتفاق خواهند افتاد.

طلسم استاد سیف | و فقط به این دلیل که بدون هیچ چشمداشتی مدیتیشن را تمرین می کنیم به این معنی نیست که اصلاً چیزی به دست نمی آوریم.

اما ما نباید به آن به عنوان نوعی ترفند برای کسب نتایج مورد انتظار نگاه کنیم. نتایج تنها زمانی به دست می آیند که ما واقعاً آنها را نمی خواهیم.

READ  ابطال طلسم

طلسم استاد سیف | در واقع، اگر ما کاملاً بر لذت بردن از مدیتیشن خود متمرکز باشیم و آن را از صمیم قلب انجام دهیم، نتایج به عنوان یک نتیجه طبیعی از کاری که انجام می دهیم خواهد بود.

از خود گذشتگی در مدیتیشن هنگامی که تمرین مدیتیشن را برای لذت کامل از آن شروع می کنیم، به طور خودکار شروع به انجام بهتر آن می کنیم و بهبود حاصل در مراقبه ما را به خودمان نزدیک می کند.

طلسم استاد سیف | از طریق مراقبه، پانورامای بزرگی از بازی الهی برای ما آشکار می شود. ما بیش از هر زمان دیگری از زندگی لذت می بریم، به دلیل مشارکت فعال خود در بازی شگفت انگیز الهی.

مدیتیشن به تدریج بالغ می شود و زمانی به نتیجه می رسد که ما آن را به شیوه ای شاد انجام دهیم. اگر می‌خواهیم خیلی سریع‌تر به مقصد معنوی‌مان برسیم.

طلسم استاد سیف | هرگز نباید نگران رسیدن به آنجا باشیم، بلکه فقط روی انجام درست آن تمرکز کنیم. هر چه بیشتر برای رسیدن به آنجا تلاش کنیم، از ما دورتر می شود.

یاد یک داستان زیبا در مورد افتادم که موضوع را بیشتر روشن می کند. یک قدیس بزرگ و یک فداکار واقعی بود. او متعلق به ایالت ماهاراشترا بود، جایی که من از آنجا آمده ام.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 5 =

نوشته های مشابه