طلسم استاد زاهد


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

طلسم استاد زاهد | بنابراین من زیاد در جنگل بودم. و جنگل برای یک کودک جادویی است. من در جایی زندگی می کردم که مردم به آن شهرهای کوچک می گویند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دنیای من چیزی بود که در مورد یک بلوک شهری در نظر گرفته می شد، شاید دو بلوک. همه چیز در آن فضا اتفاق افتاد.

استاد | تمام آرزوها، همه دوستانم در آن دنیای کوچک وجود داشتند. اما به نظر من خیلی بزرگ و جادویی بود. زمان زیادی برای رویاپردازی و بودن با دوستان وجود داشت.

سایت مپ الخزرا | من نقاشی را دوست داشتم و نقاشی را دوست داشتم. و من اغلب به اشتباه فکر می کردم که وقتی بالغ شدی، نقاشی و طراحی را کنار گذاشتی و کار جدی تری انجام دادی.

طلسم استاد زاهد

طلسم استاد زاهد | من به عنوان یک فرد معمولی شروع به کار کردم و در شمال غربی بزرگ شدم. پدرم یک دانشمند پژوهشگر در بخش کشاورزی بود و در مورد درختان مطالعه می کرد.

در کلاس نهم، خانواده من به اسکندریه، ویرجینیا نقل مکان کردند. یک شب در چمن جلویی خانه دوست دخترم، با پسری به نام توبی کیلر آشنا شدم.

طلسم استاد زاهد | همینطور که داشتیم صحبت می کردیم، گفت پدرش نقاش است. فکر می‌کردم شاید او یک نقاش خانه بوده است،

اما صحبت‌های بیشتر باعث شد به این حقیقت برسم که او هنرمند خوبی است. این گفتگو زندگی من را تغییر داد. من تا حدودی به علم علاقه مند بودم، اما ناگهان فهمیدم که می خواهم نقاش شوم.

طلسم استاد زاهد | و من می خواستم زندگی هنری داشته باشم. زندگی هنری در دبیرستان، کتاب روح هنر رابرت هنری را خواندم که ایده زندگی هنری را برانگیخت.

READ  تعبیر نوشتن دعا در خواب

برای من، زندگی هنری به معنای وقف به نقاشی بود – وقف کامل به آن، و قرار دادن هر چیز دیگری در درجه دوم اهمیت.

طلسم استاد زاهد | فکر می‌کردم این تنها راهی است که می‌توانید به عمق و کشف چیزها برسید. بنابراین هر چیزی که حواس را از آن مسیر کشف منحرف کند، در آن طرز تفکر، بخشی از زندگی هنری نیست.

واقعا زندگی هنری یعنی آزادی. و به نظر من یک مو خودخواه به نظر می رسد. اما لازم نیست خودخواه باشد. این فقط به این معنی است که شما به زمان نیاز دارید.

طلسم استاد زاهد | بوشنل کیلر، پدر دوستم توبی، همیشه این جمله را داشت: “اگر می خواهید یک ساعت نقاشی خوب داشته باشید.

باید چهار ساعت زمان بدون وقفه داشته باشید.” و این اساساً درست است. شما فقط شروع به نقاشی نمی کنید.

طلسم استاد زاهد | باید کمی بشینی و یه جورایی فکر ذهنی کنی تا بری و حرکات درست رو انجام بدی. و شما نیاز به یک دسته کامل از مواد آماده دارید.

به عنوان مثال، شما باید برانکاردهای چارچوبی برای بوم بسازید. فقط آماده کردن چیزی برای نقاشی کردن ممکن است زمان زیادی طول بکشد.

طلسم استاد زاهد | و بعد میروی سر کار این ایده فقط باید برای شروع شما کافی باشد، زیرا برای من، هر چیزی که در پی می‌آید فرآیندی از کنش و واکنش است.

همیشه فرآیند ساختن و سپس تخریب است. و سپس، از این تخریب، کشف یک چیز و ساختن بر روی آن. طبیعت نقش بزرگی در آن دارد.

READ  نوشتن دعای گشایش کار فوری

طلسم استاد زاهد | قرار دادن مواد دشوار در کنار هم – مانند پختن چیزی در نور خورشید، یا استفاده از یک ماده که با مواد دیگر مبارزه می‌کند.

باعث واکنش ارگانیک خود می‌شود. سپس باید بنشینید و آن را مطالعه کنید و آن را مطالعه کنید و مطالعه کنید.

طلسم استاد زاهد | و ناگهان متوجه می شوید که از صندلی خود بلند می شوید و می روید و کار بعدی را انجام می دهید.

این عمل و واکنش است. اما اگر می‌دانید که نیم ساعت دیگر باید به جایی برسید، هیچ راهی برای رسیدن به آن وجود ندارد.

طلسم استاد زاهد | بنابراین زندگی هنری یعنی آزادی برای داشتن زمان برای اتفاقات خوب. همیشه زمان زیادی برای چیزهای دیگر وجود ندارد.

یک باغ در شب پس من یک نقاش بودم. نقاشی کردم و به هنرستان رفتم. علاقه ای به فیلم نداشتم. من گاهی اوقات به فیلم می رفتم، اما واقعاً فقط می خواستم نقاشی کنم.

طلسم استاد زاهد | یک روز در یک اتاق بزرگ استودیویی در آکادمی هنرهای زیبای پنسیلوانیا نشسته بودم. اتاق به اتاقک های کوچک تقسیم شده بود.

من در اتاقکم بودم. حدود ساعت سه بعد از ظهر بود. و من یک نقاشی داشتم که شبها از یک باغ بود. سیاهی زیادی داشت، با گیاهان سبزی که از تاریکی بیرون می آمدند.

طلسم استاد زاهد | ناگهان این گیاهان شروع به حرکت کردند و صدای باد شنیدم. من مواد مصرف نمی کردم! فکر کردم، اوه، این چقدر خارق العاده است!

و من شروع به تعجب کردم که آیا فیلم می تواند راهی برای حرکت دادن نقاشی ها باشد. در پایان هر سال مسابقه آزمایشی نقاشی و مجسمه سازی برگزار می شد.

READ  طلسم زبان بند زیر سنگ

طلسم استاد زاهد | سال قبل، چیزی برای مسابقه ساخته بودم، و این بار فکر کردم: می خواهم یک نقاشی متحرک انجام دهم.

من یک صفحه نمایش مجسمه سازی کردم – شش فوت در هشت فوت – و یک فیلم استاپ موشن بسیار زمخت روی آن پخش کردم.

طلسم استاد زاهد | اسمش بود. من فکر می‌کردم که این میزان کار سینمایی من خواهد بود، زیرا در واقع ساخت این کار هزینه زیادی داشت – دویست دلار. فکر کردم به سادگی نمی توانم از پس این راه بروم.

اما یک دانش آموز بزرگتر این پروژه را دید و به من سفارش داد تا برای خانه اش بسازم. و این چیزی بود که توپ را شروع کرد. بعد از آن، من فقط چراغ سبز می گرفتم.

طلسم استاد زاهد | سپس کم کم – یا بهتر است بگوییم جهش به جهش – عاشق این رسانه شدم. پرده ها بالا بدانید که تمام طبیعت فقط یک تئاتر جادویی است.

که مادر بزرگ جادوگر چیره دست است، و این که تمام این جهان توسط بخش های مختلف او پر شده است. UPANISHADS خیلی جادویی است.

طلسم استاد زاهد | نمی دانم چرا – رفتن به یک تئاتر و خاموش شدن چراغ ها. خیلی ساکت است و بعد پرده ها شروع به باز شدن می کنند.

 

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

نوشته های مشابه