طلسم استاد زاهد


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

طلسم استاد زاهد | بنابراین من زیاد در جنگل بودم. و جنگل برای یک کودک جادویی است. من در جایی زندگی می کردم که مردم به آن شهرهای کوچک می گویند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دنیای من چیزی بود که در مورد یک بلوک شهری در نظر گرفته می شد، شاید دو بلوک. همه چیز در آن فضا اتفاق افتاد.

استاد | تمام آرزوها، همه دوستانم در آن دنیای کوچک وجود داشتند. اما به نظر من خیلی بزرگ و جادویی بود. زمان زیادی برای رویاپردازی و بودن با دوستان وجود داشت.

سایت مپ الخزرا | من نقاشی را دوست داشتم و نقاشی را دوست داشتم. و من اغلب به اشتباه فکر می کردم که وقتی بالغ شدی، نقاشی و طراحی را کنار گذاشتی و کار جدی تری انجام دادی.

طلسم استاد زاهد

طلسم استاد زاهد | من به عنوان یک فرد معمولی شروع به کار کردم و در شمال غربی بزرگ شدم. پدرم یک دانشمند پژوهشگر در بخش کشاورزی بود و در مورد درختان مطالعه می کرد.

در کلاس نهم، خانواده من به اسکندریه، ویرجینیا نقل مکان کردند. یک شب در چمن جلویی خانه دوست دخترم، با پسری به نام توبی کیلر آشنا شدم.

طلسم استاد زاهد | همینطور که داشتیم صحبت می کردیم، گفت پدرش نقاش است. فکر می‌کردم شاید او یک نقاش خانه بوده است،

اما صحبت‌های بیشتر باعث شد به این حقیقت برسم که او هنرمند خوبی است. این گفتگو زندگی من را تغییر داد. من تا حدودی به علم علاقه مند بودم، اما ناگهان فهمیدم که می خواهم نقاش شوم.

طلسم استاد زاهد | و من می خواستم زندگی هنری داشته باشم. زندگی هنری در دبیرستان، کتاب روح هنر رابرت هنری را خواندم که ایده زندگی هنری را برانگیخت.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر

برای من، زندگی هنری به معنای وقف به نقاشی بود – وقف کامل به آن، و قرار دادن هر چیز دیگری در درجه دوم اهمیت.

طلسم استاد زاهد | فکر می‌کردم این تنها راهی است که می‌توانید به عمق و کشف چیزها برسید. بنابراین هر چیزی که حواس را از آن مسیر کشف منحرف کند، در آن طرز تفکر، بخشی از زندگی هنری نیست.

واقعا زندگی هنری یعنی آزادی. و به نظر من یک مو خودخواه به نظر می رسد. اما لازم نیست خودخواه باشد. این فقط به این معنی است که شما به زمان نیاز دارید.

طلسم استاد زاهد | بوشنل کیلر، پدر دوستم توبی، همیشه این جمله را داشت: “اگر می خواهید یک ساعت نقاشی خوب داشته باشید.

باید چهار ساعت زمان بدون وقفه داشته باشید.” و این اساساً درست است. شما فقط شروع به نقاشی نمی کنید.

طلسم استاد زاهد | باید کمی بشینی و یه جورایی فکر ذهنی کنی تا بری و حرکات درست رو انجام بدی. و شما نیاز به یک دسته کامل از مواد آماده دارید.

به عنوان مثال، شما باید برانکاردهای چارچوبی برای بوم بسازید. فقط آماده کردن چیزی برای نقاشی کردن ممکن است زمان زیادی طول بکشد.

طلسم استاد زاهد | و بعد میروی سر کار این ایده فقط باید برای شروع شما کافی باشد، زیرا برای من، هر چیزی که در پی می‌آید فرآیندی از کنش و واکنش است.

همیشه فرآیند ساختن و سپس تخریب است. و سپس، از این تخریب، کشف یک چیز و ساختن بر روی آن. طبیعت نقش بزرگی در آن دارد.

READ  نوشتن دعا برای خود

طلسم استاد زاهد | قرار دادن مواد دشوار در کنار هم – مانند پختن چیزی در نور خورشید، یا استفاده از یک ماده که با مواد دیگر مبارزه می‌کند.

باعث واکنش ارگانیک خود می‌شود. سپس باید بنشینید و آن را مطالعه کنید و آن را مطالعه کنید و مطالعه کنید.

طلسم استاد زاهد | و ناگهان متوجه می شوید که از صندلی خود بلند می شوید و می روید و کار بعدی را انجام می دهید.

این عمل و واکنش است. اما اگر می‌دانید که نیم ساعت دیگر باید به جایی برسید، هیچ راهی برای رسیدن به آن وجود ندارد.

طلسم استاد زاهد | بنابراین زندگی هنری یعنی آزادی برای داشتن زمان برای اتفاقات خوب. همیشه زمان زیادی برای چیزهای دیگر وجود ندارد.

یک باغ در شب پس من یک نقاش بودم. نقاشی کردم و به هنرستان رفتم. علاقه ای به فیلم نداشتم. من گاهی اوقات به فیلم می رفتم، اما واقعاً فقط می خواستم نقاشی کنم.

طلسم استاد زاهد | یک روز در یک اتاق بزرگ استودیویی در آکادمی هنرهای زیبای پنسیلوانیا نشسته بودم. اتاق به اتاقک های کوچک تقسیم شده بود.

من در اتاقکم بودم. حدود ساعت سه بعد از ظهر بود. و من یک نقاشی داشتم که شبها از یک باغ بود. سیاهی زیادی داشت، با گیاهان سبزی که از تاریکی بیرون می آمدند.

طلسم استاد زاهد | ناگهان این گیاهان شروع به حرکت کردند و صدای باد شنیدم. من مواد مصرف نمی کردم! فکر کردم، اوه، این چقدر خارق العاده است!

و من شروع به تعجب کردم که آیا فیلم می تواند راهی برای حرکت دادن نقاشی ها باشد. در پایان هر سال مسابقه آزمایشی نقاشی و مجسمه سازی برگزار می شد.

READ  طلسم سریع

طلسم استاد زاهد | سال قبل، چیزی برای مسابقه ساخته بودم، و این بار فکر کردم: می خواهم یک نقاشی متحرک انجام دهم.

من یک صفحه نمایش مجسمه سازی کردم – شش فوت در هشت فوت – و یک فیلم استاپ موشن بسیار زمخت روی آن پخش کردم.

طلسم استاد زاهد | اسمش بود. من فکر می‌کردم که این میزان کار سینمایی من خواهد بود، زیرا در واقع ساخت این کار هزینه زیادی داشت – دویست دلار. فکر کردم به سادگی نمی توانم از پس این راه بروم.

اما یک دانش آموز بزرگتر این پروژه را دید و به من سفارش داد تا برای خانه اش بسازم. و این چیزی بود که توپ را شروع کرد. بعد از آن، من فقط چراغ سبز می گرفتم.

طلسم استاد زاهد | سپس کم کم – یا بهتر است بگوییم جهش به جهش – عاشق این رسانه شدم. پرده ها بالا بدانید که تمام طبیعت فقط یک تئاتر جادویی است.

که مادر بزرگ جادوگر چیره دست است، و این که تمام این جهان توسط بخش های مختلف او پر شده است. UPANISHADS خیلی جادویی است.

طلسم استاد زاهد | نمی دانم چرا – رفتن به یک تئاتر و خاموش شدن چراغ ها. خیلی ساکت است و بعد پرده ها شروع به باز شدن می کنند.

 

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

نوشته های مشابه