طلسم

طلسم ازدواج

طلسم ازدواج | اما این مبادله فقط اشتهای شما را برای صحبت بیشتر در مورد خودتان تحریک می کند. با دوستان خود شما می خواهید دوباره با یک نفر دور هم جمع شوید زیرا بحث باعث می شود که احساس کنید بسیار قدرتمند هستید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این در ماست؛ این ما هستیم خیلی سخت و خیلی اغوا کننده است. گاهی فوق العاده خوب است و گاهی بسیار بد. ما این چیز را داریم.

طلسم ازدواج

طلسم ازدواج | در مورد این چیز صحبت می کنیم، و این چیزی که ما در مورد آن صحبت می کنیم، واضح است. ما در مورد بدن یا موقعیت خود در زندگی صحبت نمی کنیم.

استاد | ما در مورد ذهن خود صحبت می کنیم. تعریف ذهنی که در اینجا به کار می رود، «آن چیزی است که حس جدایی را تجربه می کند».

طلسم ازدواج | ما سعی می کنیم به آنچه دیگران در مورد ما فکر می کنند یا حتی درباره خودشان فکر می کنند علاقه نشان دهیم.

برای ادامه گفتگو، ممکن است سعی کنید یک معامله انجام دهید: “شما می توانید مرا خوشحال کنید و من شما را خوشحال خواهم کرد!” اوه، “تو می‌توانی به من احساس بدبختی بدهی، و من به تو احساس بدبختی خواهم داد.” یا “بیایید یک دوئل داشته باشیم، یک مبارزه تا حد مرگ.” واقعاً در مورد چیست؟ این در مورد کشف این، این نقطه خاص، این، این چیزی است که مانند یک اسب وحشی یا یک سگ پارانوئید به شدت بند آمده است.

طلسم ازدواج | تا زمانی که آن نگرش این نبودن دخیل است، خود به خود دیگری بودن نیز وجود دارد. که بدون این نمی‌توانست دوام بیاورد، و برعکس. ما همیشه به چیزی یا چیز دیگری وابسته هستیم.

READ  طلسم مهره

که چیزی به نام ذهن است. در واقع، ذهن از این نظر دارای ویژگی قلبی است، زیرا احساسات و ارتباطات ما با دیگران درگیر است.

طلسم ازدواج | ایده اساسی ذهن در اینجا “آن چیزی است که به چیزی احساس نیاز می کند” – نیاز به تقویت وجود شما. ما مشتاقانه در زندگی به دنبال دشمنان و عاشقانی در درجات مختلف هستیم.

این چیزی است که خلاصه می شود. لزوماً از کسی که تا درجه نهم از او متنفر هستید. از طرف دیگر، مجبور نیستید عاشق هرکسی باشید که دوست دارید. مناطق بزرگی از عشق و نفرت وجود دارد.

طلسم ازدواج | و گاهی اوقات این یک کیسه مختلط است. خطوط مرزی با هم مخلوط شده اند. تاکید اصلی نیاز شما به تقویت قدرت است.

شما می توانید به دشمنان یا دوستان خود نشان دهید که فردی قدرتمند هستید. اگر به معنای واقعی یا استعاری به کسی ضربه بزنید.

طلسم ازدواج | آن شخص باید شما را تصدیق کند و شما امیدوارید که تسلیم شما شود. یا ممکن است شخصی اغوا شود و به قلمرو شما بیاید و در قلمرو اشتیاق یا میل به شما تسلیم شود.

این توصیف ذهن به توصیف روانشناختی ایگو یا خود گرایی مربوط می شود. اصطلاح ایگو را می توان برای توصیف خود شیدایی به کار برد.

طلسم ازدواج | که عبارت است از ارضای خود و سبکی از خود که به دنبال امنیت و بقا است، تلاش می کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =