طلسم

طلسم ازدواج پسر

طلسم ازدواج پسر | اغلب گفته می شود که مراقبه با رام کردن و تربیت ذهن سروکار دارد، اما منظور ما از این کلمه ذهن چیست؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بسیاری از پیش‌برداشت‌های فلسفی، روان‌شناختی و معنوی زمانی به وجود می‌آیند که سعی می‌کنیم ذهن یا آگاهی را تعریف کنیم، و زمانی که مستقیماً با تمرین مدیتیشن کار می‌کنیم، می‌توانند مانع شوند.

طلسم ازدواج پسر

طلسم ازدواج پسر | از آن پاسخ ندادن، آن شکاف ساده یا فضای باز، ممکن است یک درخشش از آنچه هستید را تجربه کنید.

استاد | من از آن نگاه اجمالی به عنوان «نخستین فکر» یاد می کنم. آن فکر اول ممکن است متوجه سردرگمی یا روان رنجوری باشد، نه لزوماً یک فکر خوشایند یا بسیار تکامل یافته.

طلسم ازدواج پسر | بررسی می‌کنیم. این جنبه‌های ذهن‌آگاهی همچنین پایه یا زمینه را برای ما فراهم می‌کنند. ، برای تمرین ما علاوه بر این، آنها راه هایی را به ما نشان می دهند که تمرین ما ممکن است عمیق تر و تکامل یابد.

اگر می‌خواهیم مستقیم‌تر بدانیم مدیتیشن چیست و هنگام مدیتیشن چه اتفاقی می‌افتد، ممکن است بخواهیم بپرسیم: “چه کسی مراقبه می‌کند؟” این ما را به مفهومی که از ذهن داریم وارد می کند. برای اینکه بفهمیم وقتی مدیتیشن می کنیم چه می کنیم، بذر یا سوال اساسی این است که “ما کی هستیم؟” این سوال را از خود بپرسید: “من کی هستم؟” ممکن است متوجه شوید که پاسخی ندارید.

طلسم ازدواج پسر | این یک واکنش یا فکر بدون قید و شرط است. یک شکاف وجود دارد، و سپس این اولین فکر وجود دارد.

READ  دعانویس در کرج

فکر اول به عنوان یک اندیشه روشنگرانه خاص در نظر گرفته نمی شود، اما یک فکر واقعی است. این خام خواری شماست. ممکن است منعکس کننده سردرگمی یا بینش باشد.

طلسم ازدواج پسر | این اولین فکر ممکن است تکان دهنده باشد، یا ممکن است کاملاً تحسین برانگیز باشد. در مورد آن سوالات زیادی نپرسید. فقط اجازه دهید به عنوان اولین فکر شما آنجا باشد.

ما معمولاً در مورد اولین فکری که به آن برخورد می‌کنیم محتاط هستیم، بنابراین فکر دوم و منطقی‌تری را به وجود می‌آوریم.

طلسم ازدواج پسر | ما لایه به لایه این مکانیسم های امنیتی را ایجاد کرده ایم. در واقع، زندگی اغلب ما را تشویق می کند که کارها را به این شکل انجام دهیم.

به ما آموزش داده شده است که تقریباً در مورد همه چیز با مقامات یا کارشناسان مشورت کنیم. اگر احساس بیماری می کنید، از یک متخصص راهنمایی می خواهید که او را دکتر می نامند.

طلسم ازدواج پسر | اگر از نظر روانی احساس ناراحتی می کنید، از یک متخصص به نام روانپزشک یا درمانگر بخواهید که به شما کمک کند.

اگر در پشت بام نشتی دارید یا مشکلی در لوله کشی خانه شما وجود دارد، با یک سقف ساز حرفه ای، لوله کش یا پیمانکار عمومی تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کند.

طلسم ازدواج پسر | در تمرین مراقبه، این نیاز به مشاوره حرفه ای ممکن است ما را به سمت رد اولین فکر خود سوق دهد. اولین فکر شهودی است که در خودمان به وجود می آوریم.

اما اغلب آن را نمی پذیریم. ما آمادگی پذیرش تجربه خود را بدون تأیید خارج نداریم. ما از خود می پرسیم، “کلاه اثبات چیست؟” یا می‌پرسیم، «آیا اشکالی ندارد که چنین احساسی داشته باشیم؟ اگر با این فکر اول همراه شوم، ممکن است چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش برود.

READ  طلسم زبان بند همسر

طلسم ازدواج پسر | پس چه؟ فکر اول یک تجربه مستقیم قبل از ظهور خوب، بد و بی تفاوت است. شما هنوز در “سرزمین غیرمنتظره” هستید. این منطقه هنوز توسط این یا آن اشغال نشده است.

هنوز میدان باز وجود دارد. کار با اولین فکر این نیست که چیزی را تمرین کنید یا چیزی را تمرین کنید تا زمانی که در آن خوب شوید.

طلسم ازدواج پسر | خیلی فوری تر از آن است. این یک نقطه شروع خود به خود است. اولین فکر یک جرقه یا جرقه ای است از چیزی که در مورد آن هستید، چه کسی هستید و چه هستید.

در نقطه ای، شما می توانید ذهن خود را دوباره کشف کنید، ذهن شما چگونه ممکن است باشد، ذهن شما واقعا چیست.

طلسم ازدواج پسر | رویکرد دیدن «نخستین فکر به عنوان بهترین فکر»، عبارتی که من برای پذیرفتن کارآمدی اولین فکر خود ابداع کردم، روشی بسیار معمولی و معقول برای نگاه کردن به خود و یافتن اینکه ذهنش چیست است.

اصلا عقل داریم یا نه؟ نگاه کنید و ببینید. اولین فکر، اولین چیزی که می بینید، ذهن شماست. تجربه فکر اول به سادگی و مستقیم اتفاق می افتد. این یک حالت ایده آل بالاتر نیست.

طلسم ازدواج پسر | در عوض، برای شروع آموزش ذهن، باید با دیدن زمینه اصلی، پایه شروع کنیم. تنها راه برای اینکه بفهمیم کی هستیم این است که فقط نگاه کنیم.

شما اینجا هستید. ممکن است از چیزی که می بینید متنفر باشید یا ممکن است آن را دوست داشته باشید. پس چی؟ همین است.

READ  دعانویس فال قهوه

طلسم ازدواج پسر | این تو هستی. تو خیلی خوب هستی. این همان ذهن اصلی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. به خودت نگاه کن و از خودت مطلع شو. فقط نگاه. چیزی که می یابید به ویژه منجر به خلسه یا افسردگی نمی شود. به هر حال خودت را از قبل می دانی.

نکته اساسی این است که 64 نگرش گشاده روی نسبت به اینکه چه کسی هستید، چه هستید، داشته باشید.

طلسم ازدواج پسر | ممکن است بخواهید از من یا شخص دیگری بپرسید که آیا آنچه کشف می کنید خوب است یا بد. پاسخ من این است که “نظری ندارم.” ما به سطح خوب و بد نرسیدیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =